es inscripcionOnline

 

Les ofrecemos a continuación el enlace a la completa galería de imágenes de diversos de los partidos disputados por algunos de nuestros equipos de Fútbol Base este pasado fin de semana. 

Fueron tomadas por la mano maestra de Andrés Burgos. Esta vez los equipos inmortalizados son INFANTIL E, PRE BENJAMÍ D, PROMESES A i PROMESES B.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.800957623347340.1073742139.272896672820107&type=3

Imagen: PROMESAS A - UD Sector Montserratina (Andrés Burgos)

  • CF MOLINS DE REI - JUVENIL A: 2-1 (Edu)
  • CF VILANOVA - JUVENIL B: 1-0
  • CE SANTA COLOMA DE CERVELLÓ - JUVENIL C: 1-4 (Aleix 2, Hugo Santos, Lautaro)
  • CF MARTORELL - CADETE A: 4-0
  • CADETE B - UE SANT JOAN DESPÍ: 2-1 (José Escobar, Frank)
  • CADETE C - CE BASE OLÈRDOLA: 1-2 (Iván)
  • CADETE D - FC SANTBOIÀ: 0-4
  • UE CORNELLÀ - CADET E: 3-1 (Raúl López)
  • AE PRAT - INFANTIL A: 6-0
  • INFANTIL B - AE PRAT: 1-5 (Pablo Pruneri)
  • UD SAN MAURO - INFANTIL C: 1-0
  • INFANTIL D - CF VINYETS MOLÍ-VELL: 5-0 (Matheus 2, Álex Salas 2, Pol Navarro)
  • INFANTIL E - UE SANT JOAN DESPÍ: 2-1 (Pau Márquez, Alfonso)
  • CF BEGUES - INFANTIL F: 4-1 (Pol Vilches)
  • CF IGUALADA - ALEVÍN A: 0-1 (Álex Marchal)
  • EF GAVÀ - ALEVÍN B: 3-1 (Edgar)
  • ALEVÍN C - CF BLANCA SUBUR: 7-4 (Álex Deslex 2, Nils 2, Hugo López, Iván, Quique)
  • AE SANT VICENÇ - ALEVÍN D: 1-8 (Jairo 2, Sandro Pruneri 2, Pol Albadalejo, Ivan, Joan Salmeron, Otman)
  • ALEVÍN E - FC AT SANT JUST: 0-12
  • ALEVÍN F - AE SANT LLUÍS: 5-0 (Íker Boo 2, Héctor Robles, Nico Capellino, Albert Ferri)
  • ALEVÍN G - FC SANTBOIÀ: 7-0 (Albert Clara 2, David Pavón 2, Alejandro, Edgar, Adri)
  • ALEVÍN H - CF GAVÀ MAR: 3-6 (Robert, Íker Capeta, Sergi Bayascas)
  • ALEVÍN I - AE DELTA PRAT: 3-3 (Hugo Saco, Oriol, Pol Lobaco)
  • BENJAMÍN A - FC SANTBOIÀ: 0-3
  • BENJAMÍN B - UE SANT ILDEFONS: 2-1 (Pol Rodríguez, pròpia porta)
  • UD SECTOR MONTSERRATINA - BENJAMÍN C: 8-0
  • FC CASABLANCA - BENJAMÍN D: 3-7 (Liam 2, Eric 2, Matías 2, Álex Lengua)
  • BENJAMÍN E - AE SANT VICENÇ: 7-1 (Arnau Cazorla 3, Pol Córcoles 2, Iván, Marcos)
  • BENJAMÍN F - FC LEVANTE LAS PLANAS: 2-1 (Dani Moreno 2)
  • AE SANT LLUÍS - BENJAMÍN G: 12-0
  • AE PRAT - BENJAMÍN H: 7-1 (Víctor)
  • PRE BENJAMÍN A - CF BEGUES: 4-2 (Pau Palacios 2, Adriel, Ian Musson)
  • PRE BENJAMÍN B - CB TERLENKA: 9-0 (Jan Vivancos 3, Dimitri 2, Jan Lavergne, Oriol, Adri, Raúl)
  • CLUB EFO 87 - PRE BENJAMÍN C: 2-2 (Neil, Sebas)
  • PRE BENJAMÍN D - FC SANT ESTEVE SESROVIRES: 3-3 (Denis 2, Alejandro)
  • CF ATLÉTICO INCRESA - PRE BENJAMÍN E: 3-5 (Eric Pavalascu 3, Nico, Pol Gené)
  • CF CIUTAT COOPERATIVA - PRE BENJAMÍN F: 2-1 (Ian Musson)
  • CF BEGUES - PRE BENJAMÍN G: 9-0
  • PROMESAS A - UD SECTOR MONTSERRATINA: 12-0 (Álex Requena 4, Álex Gargantilla 3, Jon, Biel, Marc)
  • PROMESAS B - FC AT SANT JUST: 0-8

Els hi oferim a continuació l'agenda de partits previstos pels nostres equips de futbol base aquest proper cap de setmana del 17-18 d'octubre. Podran seguir la jornada mitjançant la PÀGINA FACEBOOK OFICIAL UE CASTELLDEFELS (UE Castelldefels o www.facebook.com/UeCastelldefels) i el compte TWITTER OFICIAL UE CASTELLDEFELS (@uecastelldefels)

 

També els hi oferim, de manera permanent, l'enllaç a la pàgina pròpia de la MUTUALITAT CATALANA DE FUTBOLISTES. En la mateixa podran conèixer tot el que cal saber quan un jugador pateix una lesió/accident esportiu, i quins són els CENTRES CONCERTATS al nostre entorn.

Tot plegat a www.mcf.cat

 

 

En aquest apartat els hi oferim de manera permanen l'enllaç a www.futbol.cat EL PORTAL DEL FEDERAT, l'eina de gestió i tramitació per a tots i cadascún dels jugadors al FUTBOL TERRITORIAL CATALÀ. 

 

 

A continuació, els HORARIS D'ENTRENAMENT FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS 15-16. També incloem els HORARIS D'ENTRENAMENT DE PORTERS

 

1. HORARIS ENTRENAMENT EQUIPS FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS 15-16

  • JUVENIL A:  Dilluns: 19:45-21h (Els Canyars); Dimecres: 19:45-21h (Els Canyars); Divendres: 19:45-21h (Els Canyars)
  • JUVENIL B: Dilluns: 21-22:30h (Els Canyars); Dimecres: 21-22:30h (Els Canyars); Divendres: 20:30-22h (Via Fèrria)
  • JUVENIL C:  Dimarts: 21-22:30h (Els Canyars); Dimecres: 19:45-21h (Els Canyars); Divendres: 19-20:30h (Via Fèrria)
  • CADET A:  Dimarts: 19:45-21h (Els Canyars); Dimecres: 20:30-22h (Via Fèrria); Divendres: 19:45-21h (Els Canyars)
  • CADET B: Dilluns: 19:45-21h (Els Canyars); Dimecres: 20:30-22h (Via Fèrria); Divendres: 18:30-19:45h (Els Canyars)
  • CADET C: Dilluns: 19:30-20:30h (Via Fèrria); Dimarts: 19:45-21h (Els Canyars); Divendres: 21-22:30h (Els Canyars)
  • CADET D: Dilluns: 19:45-21h (Els Canyars); Dimecres; 19:30-20:30h (Via Fèrria); Dijous: 18:30-19:45h (Els Canyars)
  • CADET E: Dilluns: 18:30-19:30h (Via Fèrria); Dijous: 18:30-19:45h (Els Canyars); Divendres: 21-22:30h (Els Canyars)
  • INFANTIL A:Dilluns: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dimecres: 19-20:30h (Via Fèrria); Divendres: 18:30-19:45h (Els Canyars)
  • INFANTIL B: Dilluns: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dimecres: 19-20:30h (Via Fèrria); Divendres: 18:30-19:45h (Els Canyars)
  • INFANTIL C: Dilluns: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dimarts: 19:45-21h (Els Canyars); Dijous: 19:30-20:30h (Via Fèrria)
  • INFANTIL D: Dimarts: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dimecres: 18:30-19:30h (Via Fèrria); Dijous: 18:30-19:45h (Els Canyars)
  • INFANTIL E: Dimarts: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dimecres: 19:30-20:30h (Via Fèrria); Dijous: 19:30-20:30h (Via Fèrria)
  • INFANTIL F: Dimarts: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dimecres: 19:30-20:30h (Via Fèrria); Dijous: 19:30-20:30h (Via Fèrria)
  • ALEVÍ A:Dilluns: 17:30-18:30h (Via Fèrria); Dimecres: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dijous: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • ALEVÍ B: Dilluns: 17:30-18:30h (Via Fèrria); Dimecres: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dijous: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • ALEVÍ C: Dilluns: 17:30-18:30h (Via Fèrria); Dimecres: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dijous: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • ALEVÍ D:Dilluns: 17:30-18:30h (Via Fèrria); Dimecres: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dijous: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • ALEVÍ E: Dimecres: 17:30-18:30h (Via Fèrria); Dijous: 17:30-18:30h (Els Canyars); Divendres: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • ALEVÍ F: Dimecres: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dijous: 19-20:30h (Via Fèrria); Divendres: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • ALEVÍ G: Dimecres: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dijous: 19-20:30h (Via Fèrria); Divendres: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • ALEVÍ H: Dimecres: 17:30-18:30h (Via Fèrria); Dijous: 17:30-18:30h (Els Canyars); Divendres: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • ALEVÍ I: Dimecres: 17:30-18:30h (Via Fèrria); Dijous: 19-20:30h (Via Fèrria); Divendres: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • TOTS ELS BENJAMINS (A, B, C, D, E, F, G, H i I): Dimarts: 17:30-18:30h (Els Canyars) i Dijous: 17:30-18:30h (Via Fèrria). El BENJAMÍ A, els dijous a la Via Fèrria, entrenarà de 18:30 a 19:30h
  • TOTS ELS PRE BENJAMINS (A, B, C, D, E, F i G):  Dilluns: 17:30-18:30h (Els Canyars) i Dimecres: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • PROMESES (A i B): Dilluns: 17:30-18:30h (Els Canyars) i Dimecres: 17:30-18:30h (Els Canyars)

 

2. ENTRENAMENT DE PORTERS

Recordem que encapçala aquesta parcela el Coordinador de Porters del Club, DANI ORTIZ, secundat per David Pla i Carlos Boch.

Els horaris són els següents (sempre al Municipal d'Els Canyars en els diversos emplaçaments utilitzats):

  • DILLUNS17:30-18:30hAlevins; i 18:40-19:40hBenjamins i Pre Benjamins
  • DIMECRES: 17:30-18:30hInfantils; i 18:40-19:40h: Cadets i Juvenils

Tot seguit, l'enllaç a les imatges del resum de la jornada 6 del grup 2 de la Primera Catalana, amb la major part dels gols, publicat per www.fcf.cat (via La Xarxa)

http://fcf.cat/noticia/resum-i-gols-de-la-jornada-6-de-1a-catalana-grup-1-i-2/13/10/2015

Els hi oferim a continuació l'enllaç a la completa galeria amb algunes de les imatges de diversos equips del nostre futbol base en els partits disputats el cap de setmana del 10-11 d'octubre. Els equips inmortalitzats són ALEVÍ A, ALEVÍ I, BENJAMÍ C, BENJAMÍ D i BENJAMÍ G. Les imatges van ser preses per la mà mestra d'Andrés Burgos. 

Enllaç: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.798636926912743.1073742138.272896672820107&type=3