es inscripcionOnline

 

Les ofrecemos a continuación el enlace a las imágenes de algunos de los partidos disputados por varios de los equipos de nuestro fútbol base este último fin de semana. Los equipos inmortalizados son ALEVÍN A, ALEVÍN C, INFANTIL A y PRE BENJAMÍN D.  Imagen: PRE BENJAMÍN D - ESCOLA ESPORTIVA LLOR

 

Como bien saben, el fútbol catalán vive en las últimas semanas 'en pie de guerra' por un conflicto general que se está alargando en el tiempo y que está perjudicando a un buen número de jugadores extrajeros del territorio, que no pueden jugar por no hacerse efectiva la tramitación de su ficha, en cumplimiento de la normativa FIFA. La UE Castelldefels también está padeciendo las consecuencias de ello.  

Este fin de semana, y concretamente en la madrugada del sábado 24 al domingo 25 de octubre, llega un nuevo cambio horario, y así cuando lleguen las 3 de la madrugada tendremos que echar una hora atrás y volverán a ser las 2. Nota de servicio importante, y a tener en cuenta, para todos aquellos equipos y jugadores que jueguen el domingo.  

 

  • 24-10-15: PEÑA UD MÁLAGA - UE CASTELLDEFELS B; 18h; Mpal Dani Jarque (Sant Boi)
  • 24-10-15: JUVENIL A - UE SANT JOAN DESPÍ; 20h; Els Canyars
  • 25-10-15: JUVENIL B - UD VILADECANS; 13:45h; Els Canyars
  • 25-10-15: JUVENIL C - AE DELTA PRAT; 11:45h; Els Canyars
  • 24-10-15: CADETE A - CE SABADELL; 18h; Els Canyars
  • 24-10-15: FC LEVANTE LAS PLANAS - CADETE B; 13h; Mpal Les Planes (Sant Joan Despí)
  • 24-10-15: CF CUBELLES - CADETE C; 16:30h; Mpal Josep Pons i Ventura
  • 25-10-15: CF GAVÀ MAR - CADETE D; 14:35h; Can Tintorer
  • 24-10-15: CADETE E - CF CIUTAT COOPERATIVA; 16h; Els Canyars
  • 25-10-15: INFANTIL A - UD MARIANAO POBLET; 10:15h; Els Canyars
  • 24-10-15: CF BLANCA SUBUR - INFANTIL B; 18h; Nou Pins Bens (Sitges)
  • 24-10-15: INFANTIL C - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUPACIÓ; 13h; Els Canyars
  • 24-10-15: UD VILADECANS - INFANTIL D; 13h; Nou Mpal de Viladecans
  • 24-10-15: CF ATLÈTIC PRAT - INFANTIL E; 10h; Julio Méndez (El Prat)
  • 24-10-15: INFANTIL F - FC SANTBOIÀ; 14:30h; Els Canyars
  • 24-10-15: ALEVÍN A - CE L'HOSPITALET; 10h; Els Canyars
  • 24-10-15: ALEVÍN B - FA ESPLUGUENC; 11:30h; Els Canyars
  • 24-10-15: CB TERLENKA - ALEVÍN C; 09h; Can Estruch
  • 24-10-15: ALEVÍN D - UE SANT JOAN DESPÍ; 11:30h; Els Canyars
  • 24-10-15: UE SANT ILDEFONS - ALEVÍN E; 13:30h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 24-10-15: FC AT SANT JUST - ALEVÍN F; 11:45h; Mpal Sant Just Desvern
  • 24-10-15: UE SANT JOAN DESPÍ - ALEVÍN G; 10:15h; Mpal Casc Antic
  • 25-10-15: UE CORNELLÀ - ALEVÍN H; 10:15h; Nou Mpal de Cornellà
  • 24-10-15: UD VISTA ALEGRE - ALEVÍN I; 10h; Can Vinader
  • 25-10-15: CF CUBELLES - BENJAMÍN A; 10h; Mpal Josep Pons i Ventura
  • 24-10-15: SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUPACIÓ - BENJAMÍN B; 11h; Can Salvi
  • 24-10-15: BENJAMÍN C - AE PRAT; 08:50h; Els Canyars
  • 24-10-15: BENJAMÍN D - CF MOLINS DE REI; 10h; Els Canyars
  • 25-10-15: CF CORBERA - BENJAMÍN E; 10h; Mpal Corbera
  • 24-10-15: CD FONTSANTA-FATJÓ - BENJAMÍN F; 11h; Mpal Fontsanta (Cornellà)
  • 25-10-15: BENJAMÍN G - UD SECTOR MONTSERRATINA; 09h; Els Canyars
  • 25-10-15: BENJAMÍN H - UD VISTA ALEGRE; 09h; Els Canyars
  • 24-10-15: UE CORNELLÀ - PRE BENJAMÍN A; 14:45h; Nou Mpal de Cornellà
  • 24-10-15: AE MARTORELL - PRE BENJAMÍN B; 12:30h; Torrent de Llops
  • 24-10-15: PRE BENJAMÍN C - AE MARTORELL; 09h; Els Canyars
  • 24-10-15: PRE BENJAMÍN D - ESCOLA ESPORTIVA LLOR; 09h; Via Fèrria Castelldefels
  • 24-10-15: UD VILADECANS - PRE BENJAMÍN E; 09h; Nou Mpal de Viladecans
  • 24-10-15: DSB COLEGIO ALEMÁN - PRE BENJAMÍN F; 11h; Escola Alemanya Barcelona (Esplugues)
  • 24-10-15: PRE BENJAMÍN G - FC SPORTING GAVÀ; 09h; Via Fèrria Castelldefels
  • 24-10-15: PROMESAS A - AE SANT VICENÇ 2009; 10h; Via Fèrria Castelldefels
  • 24-10-15: UE SANT ILDEFONS - PROMESAS B; 11h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)

 

Les ofrecemos a continuación el enlace a la completa galería de imágenes de diversos de los partidos disputados por algunos de nuestros equipos de Fútbol Base este pasado fin de semana. 

Fueron tomadas por la mano maestra de Andrés Burgos. Esta vez los equipos inmortalizados son INFANTIL E, PRE BENJAMÍ D, PROMESES A i PROMESES B.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.800957623347340.1073742139.272896672820107&type=3

Imagen: PROMESAS A - UD Sector Montserratina (Andrés Burgos)

  • CF MOLINS DE REI - JUVENIL A: 2-1 (Edu)
  • CF VILANOVA - JUVENIL B: 1-0
  • CE SANTA COLOMA DE CERVELLÓ - JUVENIL C: 1-4 (Aleix 2, Hugo Santos, Lautaro)
  • CF MARTORELL - CADETE A: 4-0
  • CADETE B - UE SANT JOAN DESPÍ: 2-1 (José Escobar, Frank)
  • CADETE C - CE BASE OLÈRDOLA: 1-2 (Iván)
  • CADETE D - FC SANTBOIÀ: 0-4
  • UE CORNELLÀ - CADET E: 3-1 (Raúl López)
  • AE PRAT - INFANTIL A: 6-0
  • INFANTIL B - AE PRAT: 1-5 (Pablo Pruneri)
  • UD SAN MAURO - INFANTIL C: 1-0
  • INFANTIL D - CF VINYETS MOLÍ-VELL: 5-0 (Matheus 2, Álex Salas 2, Pol Navarro)
  • INFANTIL E - UE SANT JOAN DESPÍ: 2-1 (Pau Márquez, Alfonso)
  • CF BEGUES - INFANTIL F: 4-1 (Pol Vilches)
  • CF IGUALADA - ALEVÍN A: 0-1 (Álex Marchal)
  • EF GAVÀ - ALEVÍN B: 3-1 (Edgar)
  • ALEVÍN C - CF BLANCA SUBUR: 7-4 (Álex Deslex 2, Nils 2, Hugo López, Iván, Quique)
  • AE SANT VICENÇ - ALEVÍN D: 1-8 (Jairo 2, Sandro Pruneri 2, Pol Albadalejo, Ivan, Joan Salmeron, Otman)
  • ALEVÍN E - FC AT SANT JUST: 0-12
  • ALEVÍN F - AE SANT LLUÍS: 5-0 (Íker Boo 2, Héctor Robles, Nico Capellino, Albert Ferri)
  • ALEVÍN G - FC SANTBOIÀ: 7-0 (Albert Clara 2, David Pavón 2, Alejandro, Edgar, Adri)
  • ALEVÍN H - CF GAVÀ MAR: 3-6 (Robert, Íker Capeta, Sergi Bayascas)
  • ALEVÍN I - AE DELTA PRAT: 3-3 (Hugo Saco, Oriol, Pol Lobaco)
  • BENJAMÍN A - FC SANTBOIÀ: 0-3
  • BENJAMÍN B - UE SANT ILDEFONS: 2-1 (Pol Rodríguez, pròpia porta)
  • UD SECTOR MONTSERRATINA - BENJAMÍN C: 8-0
  • FC CASABLANCA - BENJAMÍN D: 3-7 (Liam 2, Eric 2, Matías 2, Álex Lengua)
  • BENJAMÍN E - AE SANT VICENÇ: 7-1 (Arnau Cazorla 3, Pol Córcoles 2, Iván, Marcos)
  • BENJAMÍN F - FC LEVANTE LAS PLANAS: 2-1 (Dani Moreno 2)
  • AE SANT LLUÍS - BENJAMÍN G: 12-0
  • AE PRAT - BENJAMÍN H: 7-1 (Víctor)
  • PRE BENJAMÍN A - CF BEGUES: 4-2 (Pau Palacios 2, Adriel, Ian Musson)
  • PRE BENJAMÍN B - CB TERLENKA: 9-0 (Jan Vivancos 3, Dimitri 2, Jan Lavergne, Oriol, Adri, Raúl)
  • CLUB EFO 87 - PRE BENJAMÍN C: 2-2 (Neil, Sebas)
  • PRE BENJAMÍN D - FC SANT ESTEVE SESROVIRES: 3-3 (Denis 2, Alejandro)
  • CF ATLÉTICO INCRESA - PRE BENJAMÍN E: 3-5 (Eric Pavalascu 3, Nico, Pol Gené)
  • CF CIUTAT COOPERATIVA - PRE BENJAMÍN F: 2-1 (Ian Musson)
  • CF BEGUES - PRE BENJAMÍN G: 9-0
  • PROMESAS A - UD SECTOR MONTSERRATINA: 12-0 (Álex Requena 4, Álex Gargantilla 3, Jon, Biel, Marc)
  • PROMESAS B - FC AT SANT JUST: 0-8

Els hi oferim a continuació l'agenda de partits previstos pels nostres equips de futbol base aquest proper cap de setmana del 17-18 d'octubre. Podran seguir la jornada mitjançant la PÀGINA FACEBOOK OFICIAL UE CASTELLDEFELS (UE Castelldefels o www.facebook.com/UeCastelldefels) i el compte TWITTER OFICIAL UE CASTELLDEFELS (@uecastelldefels)

 

També els hi oferim, de manera permanent, l'enllaç a la pàgina pròpia de la MUTUALITAT CATALANA DE FUTBOLISTES. En la mateixa podran conèixer tot el que cal saber quan un jugador pateix una lesió/accident esportiu, i quins són els CENTRES CONCERTATS al nostre entorn.

Tot plegat a www.mcf.cat

 

 

En aquest apartat els hi oferim de manera permanen l'enllaç a www.futbol.cat EL PORTAL DEL FEDERAT, l'eina de gestió i tramitació per a tots i cadascún dels jugadors al FUTBOL TERRITORIAL CATALÀ. 

 

 

A continuació, els HORARIS D'ENTRENAMENT FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS 15-16. També incloem els HORARIS D'ENTRENAMENT DE PORTERS

 

1. HORARIS ENTRENAMENT EQUIPS FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS 15-16

  • JUVENIL A:  Dilluns: 19:45-21h (Els Canyars); Dimecres: 19:45-21h (Els Canyars); Divendres: 19:45-21h (Els Canyars)
  • JUVENIL B: Dilluns: 21-22:30h (Els Canyars); Dimecres: 21-22:30h (Els Canyars); Divendres: 20:30-22h (Via Fèrria)
  • JUVENIL C:  Dimarts: 21-22:30h (Els Canyars); Dimecres: 19:45-21h (Els Canyars); Divendres: 19-20:30h (Via Fèrria)
  • CADET A:  Dimarts: 19:45-21h (Els Canyars); Dimecres: 20:30-22h (Via Fèrria); Divendres: 19:45-21h (Els Canyars)
  • CADET B: Dilluns: 19:45-21h (Els Canyars); Dimecres: 20:30-22h (Via Fèrria); Divendres: 18:30-19:45h (Els Canyars)
  • CADET C: Dilluns: 19:30-20:30h (Via Fèrria); Dimarts: 19:45-21h (Els Canyars); Divendres: 21-22:30h (Els Canyars)
  • CADET D: Dilluns: 19:45-21h (Els Canyars); Dimecres; 19:30-20:30h (Via Fèrria); Dijous: 18:30-19:45h (Els Canyars)
  • CADET E: Dilluns: 18:30-19:30h (Via Fèrria); Dijous: 18:30-19:45h (Els Canyars); Divendres: 21-22:30h (Els Canyars)
  • INFANTIL A:Dilluns: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dimecres: 19-20:30h (Via Fèrria); Divendres: 18:30-19:45h (Els Canyars)
  • INFANTIL B: Dilluns: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dimecres: 19-20:30h (Via Fèrria); Divendres: 18:30-19:45h (Els Canyars)
  • INFANTIL C: Dilluns: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dimarts: 19:45-21h (Els Canyars); Dijous: 19:30-20:30h (Via Fèrria)
  • INFANTIL D: Dimarts: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dimecres: 18:30-19:30h (Via Fèrria); Dijous: 18:30-19:45h (Els Canyars)
  • INFANTIL E: Dimarts: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dimecres: 19:30-20:30h (Via Fèrria); Dijous: 19:30-20:30h (Via Fèrria)
  • INFANTIL F: Dimarts: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dimecres: 19:30-20:30h (Via Fèrria); Dijous: 19:30-20:30h (Via Fèrria)
  • ALEVÍ A:Dilluns: 17:30-18:30h (Via Fèrria); Dimecres: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dijous: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • ALEVÍ B: Dilluns: 17:30-18:30h (Via Fèrria); Dimecres: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dijous: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • ALEVÍ C: Dilluns: 17:30-18:30h (Via Fèrria); Dimecres: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dijous: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • ALEVÍ D:Dilluns: 17:30-18:30h (Via Fèrria); Dimecres: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dijous: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • ALEVÍ E: Dimecres: 17:30-18:30h (Via Fèrria); Dijous: 17:30-18:30h (Els Canyars); Divendres: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • ALEVÍ F: Dimecres: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dijous: 19-20:30h (Via Fèrria); Divendres: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • ALEVÍ G: Dimecres: 18:30-19:45h (Els Canyars); Dijous: 19-20:30h (Via Fèrria); Divendres: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • ALEVÍ H: Dimecres: 17:30-18:30h (Via Fèrria); Dijous: 17:30-18:30h (Els Canyars); Divendres: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • ALEVÍ I: Dimecres: 17:30-18:30h (Via Fèrria); Dijous: 19-20:30h (Via Fèrria); Divendres: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • TOTS ELS BENJAMINS (A, B, C, D, E, F, G, H i I): Dimarts: 17:30-18:30h (Els Canyars) i Dijous: 17:30-18:30h (Via Fèrria). El BENJAMÍ A, els dijous a la Via Fèrria, entrenarà de 18:30 a 19:30h
  • TOTS ELS PRE BENJAMINS (A, B, C, D, E, F i G):  Dilluns: 17:30-18:30h (Els Canyars) i Dimecres: 17:30-18:30h (Els Canyars)
  • PROMESES (A i B): Dilluns: 17:30-18:30h (Els Canyars) i Dimecres: 17:30-18:30h (Els Canyars)

 

2. ENTRENAMENT DE PORTERS

Recordem que encapçala aquesta parcela el Coordinador de Porters del Club, DANI ORTIZ, secundat per David Pla i Carlos Boch.

Els horaris són els següents (sempre al Municipal d'Els Canyars en els diversos emplaçaments utilitzats):

  • DILLUNS17:30-18:30hAlevins; i 18:40-19:40hBenjamins i Pre Benjamins
  • DIMECRES: 17:30-18:30hInfantils; i 18:40-19:40h: Cadets i Juvenils