es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (24-25 SETEMBRE 2022)

 

Podeu consultar RESULTATS i GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (24-25 setembre)

Imatge: CADET E - FC Sporting Gavà (Piero Álvarez)

  • CE APA Poble Sec - UE CASTELLDEFELS B: 0-0
  • UE CASTELLDEFELS C - AD Rayo Viladecans: 2-0 (Guille Pérez, Omar N'Diaye)
  • JUVENIL A - CF Ulldecona: 7-1 (Nico Capellino 2, Monir, Edu Figueroa, Danilo, Rubén Pérez, Javi Adrián)
  • CF Tecnofútbol - JUVENIL B: 3-0
  • CE Premià - JUVENIL B: 4-1 (Carlos Gómez)
  • JUVENIL C - FC Sporting Gavà: 6-2 (Kiko 3, Mark Martínez, Jan Lomeña, Ángel)
  • CP Sarrià - JUVENIL C: 1-0
  • FC Sporting Gavà - JUVENIL D: 2-8 (Aitor Box 3, Íker Del Jesús 2, Aleix González 2, Joel Silvosa)
  • JUVENIL D - PB Anguera: 3-1 (Íker Del Jesús 2, Sandro)
  • UE Sant Vicenç dels Horts - JUVENIL E: 3-2 (Eric Mompó, Matías Daza)
  • JUVENIL F - FC Sporting Gavà: 0-3
  • FC Sporting Gavà - JUVENIL G: 4-2 (Edu Azagra, Roger Morata)
  • UD Marianao Poblet - CADET FEMENÍ: 7-3 (Gisele 2, Ainhoa)
  • CADET A - EF Gavà: 1-1 (Aarón Fernández)
  • UE Cornellà B - CADET B: 0-2 (Theo 2, Asier Rodríguez)
  • CF SABA - CADET C: 3-3 (Pol Requena, Aitor González, Jordi)
  • UE Sant Sadurní - CADET D: 6-6 (David Ramírez 2, Adri Gil 2, Mateo Boo, Amin)
  • FC Sporting Gavà - CADET D: 0-2 (David Ramírez 2)
  • CADET E - FC Sporting Gavà: 8-0 (Ayman 2, Max 2, Joel González 2, Carlos Fabra, Guille González)
  • CP Sarrià - CADET E: 5-0
  • CADET F - EF Premier Barcelona: 2-4 (Sergi Balsebre, Marc González)
  • CF Molins de Rei - CADET G: 1-3 (Mario Les, Dimitri, Asier Sánchez)
  • CADET G - FC Sporting Gavà: 3-1 (Cesc, Dani Toledo, Asier Sánchez)
  • FC Sporting Gavà - CADET H: 6-0
  • CADET H - PB Anguera: derrota + 10 gols de diferència
  • Fundació UE Olot - INFANTIL A FEMENÍ: 3-3 (Laia Calvo 2, pròpia porta)
  • CD La Floresta - INFANTIL A: 1-1 (Ciò)
  • UE Sant Vicenç dels Horts - INFANTIL B FEMENÍ: 7-2 (Naima 2)
  • INFANTIL B - FC Sporting Gavà: 3-1 (Edgar, Ricardo, Marcos)
  • FC Sporting Gavà - INFANTIL C: 7-1 (Biel Feliz)
  • INFANTIL D - PB Anguera: 0-1
  • INFANTIL E - FC Sporting Gavà: 1-3 (Álex Requena)
  • FC Sporting Gavà - INFANTIL F: 2-3 (Lucas D'Emilio 2, Hazafi)
  • CF La Florida - INFANTIL G: 2-2 (Pablo Pérez, pròpia porta)
  • FC Sporting Gavà - INFANTIL H: 6-0
  • CF Igualada - ALEVÍ A: 1-3 (Marcos 2, Pol Asensio)
  • Fundació UE Olot - ALEVÍ B FEMENÍ: 2-3 (Leire, Luana, Sofía Llinares)
  • CF Cubelles - ALEVÍ B: 7-5 (Pol Resano 3, Diego Sosa, Pablo Rodríguez)
  • FE Atlètic Vilafranca - ALEVÍ C; 1-8 (Bruno Sosa 5, Pau Núñez 2, Àlex Yxart)
  • UE Sitges - ALEVÍ D: 3-2 (Prochor, Aleix Feliz)
  • CP San Cristóbal - ALEVÍ E: 2-14
  • FP CE Júpiter - ALEVÍ F: 4-5 (Gonzalo 2, Óscar Hevia, José Ruiz, pròpia porta)
  • UE Sitges - ALEVÍ G: 3-7 (Max Pérez 3, Nikita 2, Valentino, Joel)
  • CF Pallejà - ALEVÍ H: 0-6 (Biel Lara 2, Julen 2, Yago, Urko)
  • EE Guineueta CF - ALEVÍ I: 5-2 (Aitor, Martí)
  • CN Terrassa Futbol - ALEVÍ J: 1-4 (Eric Ramoneda 3, Matías)
  • UE Sant Ildefons - ALEVÍ K: 1-6 (Juanma 2, Martí 2, Gianfrán, pròpia porta)
  • CF Molins de Rei - ALEVÍ L: 9-3 (Pol Ripollès, Gonzalo, Stan)
  • UD Sector Montserratina - ALEVÍ M: 10-1 (pròpia porta)
  • CF La Florida - ALEVÍ N: 7-2 (Finley, Arnar)
  • Peña Recreativa Sant Feliu - BENJAMÍ A: 4-3 (Raúl, Bruno Dinolfi, Teo)
  • FP CE Júpiter - BENJAMÍ A: 0-12 (Teo 4, Hugo Ruiz 3, Raúl 2, Bruno Dinolfi 2, Rian)
  • UE Sant Ildefons - BENJAMÍ B: 0-3 (Hugo Ariza 2, Hugo Royo)
  • Triangular EF Sabadell-BENJAMÍ C-PB Sant Cugat; EF Sabadell - BENJAMÍ C: 0-0; PB Sant Cugat - BENJAMÍ C: 3-0
  • CE Escola Collblanc-Torrassa - BENJAMÍ D: 2-2 (Ander, Asier)
  • FAF L'Hospitalet - BENJAMÍ E: 4-4 (Gabriel 2, Luca Fitolite, Biel Ollé)
  • FAF L'Hospitalet - BENJAMÍ F: 5-5 (Quino 2, Arnau Moliné, Marcus, Carlos)
  • UD Sector Montserratina - BENJAMÍ G: 2-3 (Aaron Rossi 2, Hugo Silvestri)
  • FAF L'Hospitalet - PRE BENJAMÍ A: 2-6 (José 2, Manel 2, Lucas, Unai)
  • Triangular CF Ciutat Cooperativa - PRE BENJAMÍ B - UE Sant Vicenç dels HortsCF Ciutat Cooperativa - PRE BENJAMÍ B: 3-0; i PRE BENJAMÍ B - UE Sant Vicenç dels Horts: 3-0 (Eneko 2, Asier)
  • CF Atlètic Incresa - PRE BENJAMÍ C: 8-1 (Aitor)
Visto 176 veces Modificado por última vez en Miércoles, 28 Septiembre 2022 09:57