es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (17-18 setembre 2022)

 

A la vostra disposició RESULTATS I la gran majoria dels GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (17-18 setembre 2022)

Imatge: INFANTIL A - CE Mercantil (Piero Álvarez)

  • UE CASTELLDEFELS B - CF Vallirana: 5-1 (Mario Gerbolés 2, Nico Castañeda, David Manzaneda, Jonathan)
  • UE CASTELLDEFELS C - FC Can Clota-La Plana-Can Cervera C: 3-6 (Carlos Guillén, David García, Víctor Fernández)
  • CF Singuerlín - JUVENIL FEMENÍ: 6-0
  • CE Europa - JUVENIL A: 2-4 (Nico Capellino, Monir, Rubén, Ayman)
  • JUVENIL A - CF Montañesa: 2-0 (Alejandro Zorrilla, Rubén)
  • UE Vilassar - JUVENIL B: 4-0
  • JUVENIL B - CP Sarrià: 4-3 (Pablo Lima, Ayman, Rodrigo, Tarik)
  • JUVENIL C - FP CE Júpiter: 2-2 (Kiko 2)
  • FC Sant Esteve Sesrovires - JUVENIL D: 5-2 (Joel Silvosa 2)
  • FC Sporting Gavà - JUVENIL E: 0-7 (Matías Daza 2, Eric Mompó 2, Oriol Berdié, Héctor Navajas, Hugo Hernández)
  • UD Tibidabo Torre-Romeu - JUVENIL F: 3-2 (Darryl, Nawfal)
  • UD Tibidabo Torre-Romeu - JUVENIL G: 2-1 (Edu Azagra)
  • FC Can Buxeres - CADET A: 1-4 (Aarón Fernández 2, Dídac, Íker Rodríguez)
  • CADET A - FAF L'Hospitalet: 0-0
  • CADET B - CE L'Hospitalet: 0-1
  • CE Sabadell - CADET C: 2-1 (Dayron)
  • CADET C - PB Anguera: 1-2 (Dayron)
  • EFB Ripollet - CADET D: 0-2 (Arón Galiot, David Ramírez)
  • CE APA Poble Sec - CADET D: 7-2 (Mateo Boo, Jan Deu)
  • CF Molins de Rei - CADET E: 2-2 (Víctor Gomáriz, Carlos Fabra)
  • PB Anguera - CADET E: 1-2 (Joel González, Jorge Aguilar)
  • CP Sarrià - CADET F: 4-4 (Marc González 2, Aarón Benito 2)
  • FE L'Hospitalet Atlètic - CADET G: 0-8 (Dani Toledo 3, Dimitri 2, David Xifra, Marc Cuevasanta, Marcel)
  • CADET H - FC Sporting Gavà: 1-10 (Joel Alarte)
  • CADET H - CP Sarrià: 0-1
  • FC Sant Cugat - INFANTIL A FEMENÍ: 2-2 (Sheila 2)
  • CF Singuerlín - INFANTIL B FEMENÍ: 2-1 (Ada)
  • FE Atlètic Vilafranca - INFANTIL C FEMENÍ: 5-4 (Olga 2, Elena Collado, pròpia porta)
  • INFANTIL A - PB Anguera: 1-2 (Gerson)
  • INFANTIL A - CE Mercantil: 1-0 (Xavi Ferrando)
  • INFANTIL B - CE Sant Ignasi: 1-0 (Samu)
  • CP Sarrià - INFANTIL C: 5-1 (Paolo)
  • INFANTIL C - CF Molins de Rei: 9-2 (Aleix Juárez 2, Pau Cos, Zakhar, Álex Sabino, Biel Feliz, Biel Ventura, Marc Malevych, Yassir)
  • FE L'Hospitalet Atlètic - INFANTIL D: 4-2 (Marek, Mathieu)
  • PB Sant Cugat - INFANTIL E: 1-6 (Nico Cupsa 3, Eric Muñoz, Álex Requena, Aitor Prieto)
  • PB Anguera - INFANTIL F: 8-0
  • FE L'Hospitalet Atlètic - INFANTIL G: 8-0
  • INFANTIL H - UD Gornal: 0-3
  • CF Singuerlín - ALEVÍ A FEMENÍ: 8-5 (Sofía Bernad 2, Sofía Llinares 2, Agustina)
  • Fundació UE Cornellà - ALEVÍ B FEMENÍ: 3-5 (María Izquierdo 4, Laia Tarrés)
  • PB Anguera - ALEVÍ A: 4-2 (Manu 2)
  • PB Cinc Copes - ALEVÍ B: 8-4 (Aleix Romero 2, Fran Amaya, Eric Aceitón)
  • EF Ángel Pedraza - ALEVÍ C: 5-5 (Luis Otero 2, Hugo Aznar 2, Àlex Yxart)
  • CF Pallejà - ALEVÍ D: 3-2 (Jan Fernández, Gerard)
  • CF Base Montcada - ALEVÍ E: 5-5 (Gorka 2, Gerard 2, Valentino)
  • CF Igualada - ALEVÍ F: 4-11 (José Ruiz 3, Oriol Camero 3, Alejandro 2, Óscar Hevia, Eric Llucià, Pau Núñez)
  • UE Sant Ildefons - ALEVÍ G: 7-1 (Max Pérez)
  • CF Can Vidalet - ALEVÍ H: 1-4 (Biel Lara 2, Álvaro, Nil)
  • CF Can Vidalet - ALEVÍ I: 2-5
  • UE Sitges - ALEVÍ J: 5-2 (Radu, Matías)
  • UE Sant Ildefons - ALEVÍ K: 8-4 (Juanma, Liam, Joel, Gianfrán)
  • CF Molins de Rei - ALEVÍ L: 3-10 (Jan Barberà 4, Stan 3, Pol Ripollès 2, Gonzalo)
  • CF Molins de Rei - ALEVÍ M: 19-2 (Suhaan, Brayan)
  • PB Cervelló - ALEVÍ N: 9-4 (Finley 2, Ángel, Joao)
  • UE Cabrera - BENJAMÍ FEMENÍ: 4-1 (Alba Varela)
  • FE Atlètic Vilafranca - BENJAMÍ A: 1-3 (Hugo Ruiz 2, Lucas Aparicio)
  • FAF L'Hospitalet - BENJAMÍ B: 2-2 (Dani Blanco, Bruno Dinolfi)
  • FAF L'Hospitalet - BENJAMÍ C: 7-2 (Ángel Riera, Álex Iglesias)
  • UE Sants - BENJAMÍ D: 3-4 (Hugo Molero 2, Ander 2)
  • CF Molins de Rei - BENJAMÍ E: 5-3 (Pau Romaguera, Augusto, Luca Fitolite)
  • UE Sants - BENJAMÍ F: 9-4 (Arnau Moliné 2, Carlos 2)
  • UE Sants - BENJAMÍ G: 6-0
  • UE Sants - PRE BENJAMÍ A: 5-7 (Leo 2, Mateo, Andreas, Ángel Rivas, Manel, Unai)
  • UE Sants - PRE BENJAMÍ B: 3-11 (Mateo 3, Leo 3, Pep 2, Asier 2, Eneko)
  • CF Can Vidalet - PRE BENJAMÍ C: 7-3 (Aitor, Jonathan, Lian)
Visto 217 veces Modificado por última vez en Jueves, 22 Septiembre 2022 08:27