es inscripcionOnline

AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (10-11 SETEMBRE 2022)

 

Us oferim a continuació l'AGENDA de PARTITS previstos cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (10-11 setembre 2022)

  • 10-09-22: JUVENIL A - CF Les Franqueses; 11h; Els Canyars
  • 11-09-22: JUVENIL A - Club Gimnàstic de Manresa; 15:15h; Els Canyars
  • 11-09-22: JUVENIL C - FAF L'Hospitalet; 13h; Els Canyars
  • 11-09-22: CE Sabadell - JUVENIL D; 18:30h; Mpal Olimpia
  • 10-09-22: JUVENIL E- CE Sabadell; 20h; Els Canyars
  • 11-09-22: JUVENIL G - PB Anguera; 20:30h; Els Canyars
  • 10-09-22: CADET A - CF Molins de Rei; 14:30h; Els Canyars
  • 10-09-22: CADET B - CP Sarrià; 18h; Els Canyars
  • 11-09-22: CADET B - CE Europa; 11h; Els Canyars
  • 11-09-22: CE Sabadell - CADET C; 13:30h; Mpal Olimpia
  • 10-09-22: PB Anguera - CADET D; 14h; Camp de Futbol INEF (Barcelona)
  • 11-09-22: UD Gornal - CADET E; 12h; Mpal El Gornal (L'Hospitalet)
  • 10-09-22: CADET F - CE Sabadell; 09h; Els Canyars
  • 11-09-22: FC Martinenc - CADET F; 08h; CEM Guinardó (Barcelona)
  • 10-09-22: FAF L'Hospitalet - CADET G; 19h; Mpal Pubilla Casas
  • 11-09-22: Cerdanyola FC - INFANTIL A FEMENÍ; 10h; Mpal La Bòbila
  • 10-09-22: INFANTIL C FEMENÍ - Cerdanyola FC; 10h; Mpal Can Vinader
  • 10-09-22: PB Anguera - INFANTIL B; 10:30h; Camp de Futbol INEF (Barcelona)
  • 11-09-22: INFANTIL B - CE Sabadell; 09:30h; Els Canyars
  • 10-09-22: CE Sabadell - INFANTIL C; 13:30h; Mpal Olimpia
  • 10-09-22: CF Molins - INFANTIL D; 14:30h; Mpal Josep Raich
  • 10-09-22: CE Sabadell - INFANTIL E; 14h; Mpal Olimpia
  • 11-09-22: UE Sants - INFANTIL E; 10h; Camp de Futbol L'Energia (Barcelona)
  • 10-09-22: INFANTIL F - PB Anguera; 13h; Els Canyars
  • 10-09-22: FAF L'Hospitalet - INFANTIL H; 13:30h; Mpal Pubilla Casas
  • 11-09-22: ALEVÍ A FEMENÍ - EE Guineueta; 10h; Mpal Can Vinader
  • 10-09-22: ALEVÍ B FEMENÍ - CD Sant Gabriel; 11:45h; Mpal Can Vinader
  • 10-09-22: CF Base Montcada - ALEVÍ B; 10h; Mpal La Ferreria (Montcada i Reixac)
  • 10-09-22: CF Igualada - ALEVÍ C; 13:30h; CEM Les Comes (Annex)
  • 10-09-22: FAF L'Hospitalet - ALEVÍ D; 18h; Mpal Santa Eulàlia
  • 11-09-22: UE Sitges - ALEVÍ E; 10:30h; Mpal Aiguadolç
  • 10-09-22: FAF L'Hospitalet - ALEVÍ F; 09:30h; Mpal Santa Eulàlia
  • 10-09-22: FAF L'Hospitalet - ALEVÍ G; 12:15h; Mpal Pubilla Casas
  • 10-09-22: FAF L'Hospitalet - ALEVÍ H; 12:15h; Mpal Pubilla Casas
  • 10-09-22: FE L'Hospitalet Atlètic - ALEVÍ I; 17:45h; Mpal Provençana
  • 10-09-22: CF Base Montcada - ALEVÍ M; 10h; Mpal La Ferreria (Montcada i Reixac)
  • 10-09-22: FAF L'Hospitalet - BENJAMÍ A; 18h; Mpal Santa Eulàlia
  • 10-09-22: UE Sants - BENJAMÍ B; 10:30h; Mpal Ibèria (Barcelona)
  • 10-09-22: UE Sant Ildefons - BENJAMÍ F; 10h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 10-09-22: CF Pallejà - BENJAMÍ G; 10:30h; ZEM Fernando Muñoz Carrasco
Visto 450 veces Modificado por última vez en Viernes, 09 Septiembre 2022 19:04