es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (15-16 FEBRER 2020)

 

A continuació, RESULTATS i GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE UE Castelldefels (15-16 febrer 2020)

  • UE CASTELLDEFELS B - CB Terlenka: 0-2
  • CE L'Hospitalet - JUVENIL A Dolocare Flex: 4-0
  • CF Pallejà - JUVENIL B Subministres Sama: 1-3 (Gregor 2, Íker Carbón)
  • UD Viladecans - JUVENIL C: 0-1 (Guille Pérez)
  • JUVENIL D Restaurant Pedrillo - CD Almeda: 0-3
  • Peña Recreativa Sant Feliu - JUVENIL E Subministres Sama: 3-3 (Lewyn, Nacho, Chima)
  • CF Stoichkov Barcelona - JUVENIL F: 1-7 (Albert Nieves 4, David Manzaneda 2, Jonathan)
  • CADET A Investa Legal - FFB Reus: 2-2 (Pau Arjona, Marcos)
  • UE Sant Ildefons - CADET B Soluciones Integralium: 1-1 (Íker Boo)
  • CADET C - EF Gavà: 1-2 (Hugo Bermúdez)
  • CADET E - CF Sant Just Desvern: 0-4
  • CADET F - UE Sant Joan Despí: 2-2 (Ahmed, Roberto)
  • EF San Pedro y San Pablo - INFANTIL A Minim.Tu Ortodoncia Invisible: 1-0
  • FC Santboià - INFANTIL B: 0-2 (Aitor García, Martín)
  • INFANTIL C - CF Gavà Mar: 9-0 (Matías Maurer 3, Jan Deu, Jorge Aguilar, Víctor Núñez, Taj, Pol Requena, Martí Machacón)
  • EF Gavà - INFANTIL D Electrodomèstics Mondial: 0-8 (Xavi Rosell 2, Luis 2, Bruno Valenzuela, Álvaro Luque, Pau Martínez, Anton)
  • CF Molins de Rei - INFANTIL E: 3-2 (Sergi González 2)
  • FC Levante Las Planas - INFANTIL F Pro Care Health: 0-6 (Nacho Varón 3, Edu Azagra 2, Youssef)
  • INFANTIL G - UD Sector Montserratina: 3-5 (Víctor Gomáriz, Marc Aregall, Moha Amin)
  • FC Barcelona - ALEVÍ A: 10-2 (Diego Martín 2)
  • ALEVÍ B - EF Gavà: 0-4
  • FC Santboà - ALEVÍ C Kilkenny Learning Centre: 5-3 (Mauro González 2, Marcel)
  • ALEVÍ D - CF Cubelles: 1-2 (Xavi Ferrando)
  • CF Cubelles - ALEVÍ E: 4-5 (Marc Sabino 2, Joel González 2, Diego Martín)
  • ALEVÍ F - UE Sant Ildefons: 3-7 (Héctor, Neil, pròpia porta)
  • Escola Esportiva Llor - ALEVÍ G: 4-1 (Kai)
  • ALEVÍ H - FC Athletic Viladecans: 15-0 (Marco 5, Nico Jerez 3, Arnau 3, Mauro Compagnucci 2, Dani Gil, Tiziano)
  • CF Gavà Mar - ALEVÍ I: 3-2 (Axel 2)
  • ALEVÍ J - UD Viladecans: 1-5 (Catalin)
  • CF Gavà Mar - ALEVÍ K: 7-2 (Timeo, Ethan Gil)
  • ALEVÍ L - UD Marianao Poblet: 0-8
  • BENJAMÍ A - FC Sporting Gavà: 2-1 (Pol Martínez, Marc Malevych)
  • UD Sector Montserratina - BENJAMÍ B: 4-6 (Nil 3, Damià 2, Paolo)
  • BENJAMÍ C - CE L'Hospitalet: 1-1 (Aleix Romero)
  • CF Vinyets Molí-Vell - BENJAMÍ D: 2-3 (Pau Sequera, Eric Muñoz, Biel Ventura)
  • UD Vista Alegre - BENJAMÍ E: 1-5 (Augustin 2, Enric, Lucas Rodríguez, Javi)
  • BENJAMÍ F - UE Sant Joan Despí: 1-3 (Pau Delgado)
  • CF Molins de Rei - BENJAMÍ G: 1-5 (Thiago 2, Jan Cardoso 2, Manuel)
  • BENJAMÍ H - AE Prat: 10-3 (Pau Núñez 4, David Expósito 3, Àlex Yxart 2, Àngel)
  • BENJAMÍ I - CE Esparreguera: 1-2 (Jonas)
  • CE L'Hospitalet - BENJAMÍ J: 14-0
  • CADET FEMENÍ - FC Sant Cugat: 6-2 (Noemí 2, Inés 2, Ariadna, Júlia)
  • ALEVÍ FEMENÍ - UD Viladecans: 1-1 (Helena)
  • Fundació UE Cornellà - PRE BENJAMÍ A: 3-4 (Stefano 2, Álex Álvarez, Gerard)
  • PRE BENJAMÍ B - EF Gavà: 2-0 (Matías, Joel Parisi)
  • AE Martorell - PRE BENJAMÍ C Prysmian Group: 0-12 (Jan Rosell 3, Hugo Ortiz 2, Gianfrán 2, Shivaan, Raúl, Manel, Javi Armas, Pol Temiño)
  • CF Sant Just Desvern - PRE BENJAMÍ D: 1-1 (Adri)
  • PRE BENJAMÍ E - UD Viladecans: 0-8
  • PROMESES - UD Viladecans: 4-0 (Mario 2, Joao, Javi Candelera)

 

Visto 326 veces Modificado por última vez en Martes, 18 Febrero 2020 17:14