es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (8-9 FEBRER 2020)

 

A continuació, RESULTATS i GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (8-9 febrer 2020)

 

  • UE La Palma de Cervelló - UE CASTELLDEFELS B: 0-0
  • JUVENIL A Dolocare Flex - FC Sant Quirze: 2-0 (Iván Fernández 2)
  • JUVENIL B Subministres Sama - Fundació UE Cornellà: 3-2 (Erik Beattie, Mario Gérboles, Pol Recasens)
  • UD Sector Montserratina - JUVENIL C: 1-6 (Raúl 2, Sergi Martí, Yago, Javi Sevilla, Dani Ruiz)
  • JUVENIL D Restaurant Pedrillo - FF Badalona: 1-5 (Hugo Valverde) (amistós)
  • PBiB Sant Feliu - JUVENIL E Subministres Sama: 5-1 (Nacho)
  • CF Neurofútbol - JUVENIL F: 0-7 (David Manzaneda 2, Hugo Pérez de Tudela 2, Albert Nieves, Albert Ventura, Paul)
  • CE Cambrils Unió - CADET A Investa Legal: 1-0
  • CADET B Soluciones Integralium - Santfeliuenc FC: 2-1 (Nico Capellino 2)
  • UD San Mauro - CADET C: 3-3 (Jairo 2, Hafed)
  • EF Gavà - CADET D Carnisseries Soler: 1-4 (Paolo, Ignacio, Íker Del Jesús, Dexter)
  • CADET E - AF Sant Vicenç dels Horts 2014: 2-3 (Lolo, Germán)
  • CADET F - UD Marianao Poblet: 1-4 (Íker Merino)
  • FC Santboià - INFANTIL A Minim.Tu Ortodoncia Invisible: 0-2 (Adri Carrascal, Eric Mompó)
  • INFANTIL B - FC Atlètic Sant Just: 0-0
  • INFANTIL C - CF Ciutat Cooperativa: 0-0
  • UD Marianao Poblet - INFANTIL D: 0-2 (Bruno Valenzuela, Hugo Llopis)
  • CF SABA - INFANTIL E: 0-2 (Rubén Medina 2)
  • FC Athletic Viladecans - INFANTIL F Pro Care Health: 3-0
  • INFANTIL G - FC Athletic Viladecans: 2-1 (Moha Amin)
  • ALEVÍ A - CP Sarrià: 1-9 (Pol Sebastián)
  • FC Barcelona - ALEVÍ B: 11-0
  • ALEVÍ C Kilkenny Learning Centre - FA Espluguenc: 4-4 (Dimitri 2, Pau Palacios, David Xifra)
  • UE Sant Ildefons - ALEVÍ D: 2-3 (Haaron 2, Cio)
  • ALEVÍ E - UD Viladecans: 6-4 (Diego Martín 5, Joel González)
  • ALEVÍ F - UD Sector Montserratina: 13-1 (Héctor 8, Neil 2, Bruno Xaxo, Samuel, Adri Del Río)
  • FC Sporting Gavà - ALEVÍ G: 3-8 (Fikry 4, Kai 2, Toni Serviola, Joel Alarte)
  • ALEVÍ H - AF Sant Vicenç dels Horts 2014: 19-0 (Pol Gené 5, Arnau 4, Mauro Compagnucci 3, Nico Jerez 3, Dani Sanz 2, Tiziano)
  • AE Martorell - ALEVÍ I: 4-4 (Axel 2, Eric De la Iglesia 2)
  • ALEVÍ J - Fundació UE Cornellà: 2-2 (Adri Rodríguez 2)
  • UE Sant Ildefons - ALEVÍ K: 6-7 (Timeo 4, Ethan Gil, Iván Sánchez, Darío)
  • ALEVÍ L - CF Vinyets Molí-Vell: 3-3 (Roger 3)
  • CF SABA - BENJAMÍ A: 4-1 (Marc Malevych)
  • BENJAMÍ B - UE Sant Sadurní: 7-6 (Nil 2, Paolo 2, Damià 2, Miguel)
  • UE Sant Joan Despí - BENJAMÍ C: 0-1 (Diego Sosa)
  • Fundació UE Cornellà - BENJAMÍ D: 3-2 (Eric Muñoz, Álex Sabino)
  • CD Fontsanta-Fatjó - BENJAMÍ E: 3-5 (Augustin 2, Javi, Marc Heredia, Álex Calvo)
  • BENJAMÍ F - FC Santboià: 1-2 (David Isasi)
  • BENJAMÍ G - Fundació UE Cornellà: 3-1 (Jan Cardoso, Julen, Roger)
  • BENJAMÍ H - FA Espluguenc: 11-0 (David Expósito 3, Hugo Aznar 2, Gonzalo 2, Pau Núñez 2, Eric Llucià, Àngel)
  • BENJAMÍ I - Club EFO 87: 0-8
  • UE Sant Andreu - BENJAMÍ J: 6-0
  • Fundació UE Cornellà - ALEVÍ FEMENÍ: 4-1 (Elaia)
  • UD Sector Montserratina - PRE BENJAMÍ A: 1-4 (Edgar 2, Gerard, Stefano)
  • PRE BENJAMÍ B - FC Santboià: 1-0 (pròpia porta)
  • Fundació UE Cornellà - PRE BENJAMÍ C Prysmian Group: 3-7 (Jan Rosell 4, Gianfrán, Pol Temiño, Javi Armas)
  • PB Cervelló - PRE BENJAMÍ D: 4-3 (Nao 2, Kaleb)
  • PRE BENJAMÍ E - CE Esparreguera: 2-5 (Marc Braz, Lucas)

 

#SomHiGrocs #SomHiGrogues

Visto 319 veces