es inscripcionOnline

Miércoles, 14 Octubre 2015 17:06

JUVENIL B 19-20

Escrito por

 

PRIMERA DIVISIÓ JUVENIL (Grup 2) 

 

 JUVENIL B 19 20

 

Porters  

 

ERIK MESTANZA Castelltort

 

 

Defenses  

 

HUGO FONTA Cuscullana

ÍKER GALLEGO Castillo

MARC LAMA Ortega

JOAN SÁNCHO Ruiz

MIQUEL Martínez Galván

Oriol URI RINCÓN Gómez

POL RECASENS Royo 

 

 

 

Migcampistes

 

MARC FIEL Lebrato

DAVID LÓPEZ García

NICO CASTAÑEDA Zuleta

ERIK BEATTIE Orfila

ÍKER CARBÓN Velázquez

ÀLVAR Jiménez Prat

ERIK PÉREZ Vives

 

 

 

Davanters 

 

FRANCO Barbitta Aparicio

GREGOR Saatkamp 

NACHO Navarro Serrano

MAXIM Jakubowski López

GERARD Gotor Hernández

MARIO Gérboles Pérez

 

 

 

Cos Tècnic  

 

Entrenador: TONI CARRILLO Mulero

 

 

 

Golejadors

 

9 gols: GREGOR

4 gols: NICO CASTAÑEDA i ERIK BEATTIE

3 gols: NACHO, ÍKER GALLEGO i ÍKER CARBÓN

2 gols: FRANCO, MARIO GÉRBOLES, POL RECASENS i GERARD GOTOR

1 gol: URI RINCÓN i HUGO FONTA

 

 

 

Miércoles, 14 Octubre 2015 16:41

JUVENIL A 19-20

Escrito por

 

PREFERENT JUVENIL (Grup 1)

 JUVENIL A 19 20

 

Porters

  

TEO Guillén Catafau

DAVID MORENO López

 

 

Defenses                                  

 

JOSÉ LUIS Gómez Palma

ERIC MORÉ Perea                         

PEDRO Jiménez Chacón

Sebastian Florin Ungureanu SEBY

RAZVAN Valentin Albu

 

   

Migcampistes

 

YERAY Navarro Santiago

NICO CASTAÑEDA Zuleta

MIQUEL Rico Puig

ÁLVARO Farelo Largo

BRIAN Delgado Gaviria

ARNAU Bravo Dorado

RUBÉN Gutiérrez Herman

MARTIN Morris Adusoo

 

   

Davanters

 

IVÁN SÁNCHEZ Sánchez

ROBERTO Chávez Úbeda

LLUÍS Navarro Aguilera

AITOR Alayeto Rodríguez

HAMZA Chelli

 

  

Cos Tècnic

 

Entrenador: XAVI VILA Sanjuán

 

  

Golejadors 

 

6 gols: LLUÍS

4 gols: IVÁN FERNÁNDEZ

3 gols: MIQUEL 

2 gols: ERIC MORÉ i OUAIL

1 gol: IVÁN SÁNCHEZ, ARNAU BRAVO, HAMZA,

RUBÉN i HADI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AMATEUR192011 

Porters

 

ADRI VALLE González

ARTjoms Jesaibegjans

 

Defenses

 

CARLOS SÁNCHEZ Mora

ADAM Costa Molina

JULEN Rubio Gallego

SERGI MARÍN Plaza

PATRICK Venus Antuña

SERGI MARTÍN Urbita

MARC MARTÍNEZ Pérez

 

 

 

Migcampistes

 

DAVID PLAZA Espina 

NACHO Batlle Sánchez 

JOAN GAYUBO Sanz

Ricard Junglen Basagañas RIKI

ROGER López Conde

AXEL Ezquerro Martos

 

  

Davanters

 

Albert Sánchez Pérez de Tudela BERTUS

LUIS Heredia García

ALBERT ROURES Gil

ÁLEX RODRÍGUEZ Padilla

RUBÉN Puerto Romero

Gerard ALIBERCH Pallarès

 

  

 

 

Cos Tècnic

 

Entrenador: JORGE SÁNCHEZ Pérez

Segon Entrenador: Albert Cervantes Ollé

 

 

 

Golejadors

 

4 gols: ALIBERCH

3 gols: ALBERT ROURES i ÁLEX RODRÍGUEZ

2 gols: RIKI i AXEL

1 gol: MARC MARTÍNEZ, BERTUS, LUIS, ROGER, JOAN GAYUBO,

LIBERTO, JULEN, BLASCO i RUBÉN PUERTO

 

 

 

 

Porters

 

Álex García ROMERO de Tejada-Juncosa (22); Procedència: UE CASTELLDEFELS (4a temporada)

ADRIán VALLE González (21); Procedència: UE CASTELLDEFELS B (1a temporada)

 

Defenses

 

ALAN Liesegang González (27); Procedència: UE CASTELLDEFELS (3a temporada)

Juan Antonio Martín Durán JUANITO (27); Procedència UE CASTELLDEFELS (7a temporada)

Alejandro BLASCO Yepes (20); Procedència: UE CASTELLDEFELS (2a temporada)

Ramon MARIMÓN Aldavert (26); Procedència: UE CASTELLDEFELS (2a temporada)

Cristian FABREGAT Elías (31); Procedència: UE SANTS (1a temporada)

 

 

Migcampistes

 

JAUME Aparicio Montero (22); Procedència: UE CASTELLDEFELS (5a temporada)

JOEL COCH Duch (29); Procedència: UE CASTELLDEFELS (4a temporada)

JONATHAN FERREIRA Moreira (26); Procedència: UE CASTELLDEFELS (3a temporada)

MIGUEL Marín Vicente (20); Procedència: UE CASTELLDEFELS (2a temporada)

GUILLE HERNÁNDEZ Miralles (27); Procedència: UE SANTS (1a temporada)

 

 

Dava4nters

 

PEDRO BILBAO Tejeda (27); Procedència: UE CASTELLDEFELS (4a temporada)

Enrique Ramírez Ruiz KIKE RAMÍREZ (20); Procedència: UE CASTELLDEFELS (3a temporada)

SERGIO NAVARRO Navarro (27); Procedència: UE SANTS (1a temporada)

GUILLE MARÍN Mulero (20); Procedència: CF GAVÀ (1a temporada)

AITOR SERRANO Fortuny (21); Procedència: FC ASCÓ (1a temporada)

FRAN ORELLANA Gómez (24); Procedència: CE MANRESA (1a temporada)

 

 

 

Cos Tècnic

 

MIKI CARRILLO Ruiz; Entrenador (44); Procedència: UE CASTELLDEFELS (7a temporada)

DANI GÓMEZ Díaz; Segon Entrenador (38); Procedència: UE CASTELLDEFELS (7a temporada)

WALTER RESCHKE; Delegat i Material (44); Procedència: UE CASTELLDEFELS (15a temporada)

MIQUEL MARINÉ Warbring; Fisioterapeuta (45); Procedència: - (2a temporada)

BERNAT PLANAGUMÀ Ramos; Entr.Porters (38); Proc: UE CASTELLDEFELS (5a temporada)

ADRIÁN RODRÍGUEZ González; Ajjudant Tècnic (26); Proc.: UE CASTELLDEFELS (2a temp.)

 

 

 

* Vermell: baixa amb la temporada en curs

* Verd: alta amb la temporada en curs 

 

 Golejadors

 

 

 

L'oficina d'administració d'El Municipal d'Els Canyars obre de Dilluns a Divendres, entre les 17 i les 20:30h. Atenen María Angeles García i Myriam Vilaró

TERCERA DIVISIÓ (web i compte Twitter)

ASCÓ: http://www.fcasco.com @fc_asco
CERDANYOLA: http://www.cfc.cat/ @CERDANYOLAFC
EUROPA: www.ceeuropa.cat @CEEUROPA
FIGUERES: www.uefigueres.cat @UEFigueres
GAVÀ (blog Havok): cfgava.blogspot.com @havokcfgava
GAVÀ: http://www.efgava.com/ @CFGava1922
MANLLEU: www.aecmanlleu.com @AECManlleu
MARTINENC: http://www.fcmartinenc.cat/ @martinenc
MASNOU: www.cdmasnou.es @cdmasnou
MONTAÑESA: www.cfmontanyesa.com @MONTANYESA
PALAMÓS: http://www.palamoscf.cat/ @palamoscf
PERALADA: https://twitter.com/cfperalada @CFPeralada
POBLA MAFUMET: http://www.cfpoblademafumet.cat/ @CFPoblaMafumet
PRAT: http://www.aeprat.com/ @aeprat1945
RUBÍ: www.uerubi.cat @UERubi
SABADELL B: http://www.cesabadell.cat/noticias-futbol-base @FutbolBaseCES
SANTFELIUENC: http://www.santfefc.com/ @SantfeliuencFC
TERRASSA: www.terrassafc.cat @TerrassaFC
VILAFRANCA: www.futbolclubvilafranca.com @FCVilafranca
VILAFRANCA (La Prèvia): www.lapreviadelfcvilafranca.blogspot.com @lapreviafcv
VILASSAR: www.uevilassardemar.cat @UEVilassardeMar

D'ALTRES CLUBS

Badalona: www.cfbadalona.com
Cornellà: www.uecornella.cat
Girona: www.gironafc.cat
Gramenet: https://www.facebook.com/UDAGramenet
L'Hospitalet: www.celh.com
Llagostera: www.uellagostera.com
Lleida: http://www.lleidaesportiu.cat
Nàstic de Tarragona: www.gimnasticdetarragona.com
Reus: www.cfreusdeportiu.com
Sant Andreu: www.uesantandreu.cat
Manresa: www.cemanresa.com
Marianao: www.marianaopoblet.com
Montcada: www.cdmontcada.com
Olot: www.ueolot.com
Tàrrega: www.uetarrega.cat
Rapitenca: http://www.uerapitenca.net
Sabadell: www.cesabadell.cat
FC Barcelona: www.fcbarcelona.cat
RCD Espanyol: www.rcdespanyol.com
Santboià: www.fcsantboia.cat
Sants: www.uesants.cat
Sant Ildefons: www.uesantildefons.com
Vista Alegre: http://www.udvistaalegre.com/es/club/udvistaalegre

INSTITUCIONS, BLOGS i MITJANS DE COMUNICACIÓ

Federació Catalana de Futbol: www.fcf.cat
FutbolCatalunya: www.futbolcatalunya.com
CatalunyaFutbol: www.catalunyafutbol.cat
Golcat.com: www.golcat.com
Tercera.Cat: tercera.cat
Sport: www.sport.es
Mundo Deportivo: www.mundodeportivo.com
Radio Marca: www.radiomarcabarcelona.com
Ràdio Castelldefels: www.castelldefels.org/radio/
La Voz de Castelldefels: www.lavoz.cat
El Castell: www.elcastell.org
Associació de Futbolistes Veterans de Castelldefels:
http://futbolveterans.entitatscastelldefels.cat

 

TEMPORADA 18-19

PLANTILLA1

 

PREUS

  • General: 95€
  • Jubilat: 50€

 

VIES DE PAGAMENT

  • Pagament o domiciliació bancària a les oficines del club (Els Canyars, c/Església 121)
  • Mitjançant correu electrònic a l’adreça Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo.com, realitzant pagament via domiciliació bancària