es inscripcionOnline

 

El balanç groc de la darrera setmana de competició (del 20-21 novembre) va ser de de 29 victòries, 6 empats i 18 derrotes en els 52 partits disputats pels nostres equips, amb 175 gols a favor i 129 en contra

 

La UE Castelldefels disputa diumenge el seu sisè partit local de la 21-22 rebent la visita del CF Peralada, 2n classificat. Els de Miki Carrillo cercaran el seu quart triomf del curs davant un rival prou exigent amb la idea de passar pàgina de la dura derrota encaixada diumenge a Granollers. Des de les 12h, UE CASTELLDEFELS - CF PERALADA (a partir de les 10:45h pel Compte Twitter Oficial @uecastelldefels). 

Modificado por última vez en Viernes, 26 Noviembre 2021 22:38
  • 27-11-21: UE CASTELLDEFELS B - FC Atlètic Sant Just; 20h; Els Canyars
  • 27-11-21: UD Sector Montserratina B - UE CASTELLDEFELS C; 17:30h; Mpal Torre-Roja (Viladecans)
  • 28-11-21: JUVENIL FEMENÍ - CE Cambrils Unió; 14:15h; Els Canyars
  • 27-11-21: CE Cambrils Unió - JUVENIL A; 18h; Mpal Cambrils
  • 27-11-21: JUVENIL B - CF Pallejà; 18h; Els Canyars
  • 27-11-21: CFB Marc Bartra - JUVENIL C; 12h; Mpal Banyeres del Penedès
  • 28-11-21: JUVENIL D - EF Gavà; 18:15h; Els Canyars
  • 27-11-21: UD Marianao Poblet - JUVENIL E; 15:30h; Mpal Marianao (Sant Boi)
  • 28-11-21: JUVENIL F - UD Vista Alegre; 20h; Els Canyars
  • 27-11-21: CD La Floresta - CADET A; 17:45h; Mpal La Floresta (Tarragona)
  • 28-11-21: CADET B - AFA L'Hospitalet; 16:15h; Els Canyars
  • 27-11-21: UE Sant Ildefons - CADET C; 17h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 28-11-21: Peña Recreativa Sant Feliu - CADET D; 12:30h; Mpal Falguera (Sant Feliu de Llobregat)
  • 28-11-21: CADET E - CF Molins de Rei; 18h; EM Pitort
  • 28-11-21: FC Sporting Gavà - CADET F; 16h; ZEM Can Tintorer
  • 28-11-21: AE Abrera - CADET G; 12h; Mpal d'Abrera
  • 28-11-21: CADET H - CF Can Vidalet; 14h; EM Pitort
  • 27-11-21: FC Santboià - INFANTIL A FEMENÍ; 10:15h; Mpal Joan Baptista Milà
  • 28-11-21: CD Tortosa - INFANTIL A; 11:30h; Mpal Josep Otero
  • 27-11-21: CF Pallejà - INFANTIL B FEMENÍ; 09h; ZEM Fernando Muñoz Carrasco
  • 27-11-21: CF Cubelles - INFANTIL B; 11:30h; Mpal Josep Pons i Ventura
  • 28-11-21: UD Vista Alegre - INFANTIL C; 10h; Mpal Can Vinader
  • 27-11-21: INFANTIL D Kilkenny Learning Centre - UD Viladecans; 14:30h; Els Canyars
  • 27-11-21: CF Vinyets Molí-Vell - INFANTIL E; 14h; Mpal La Parellada (Sant Boi)
  • 27-11-21: INFANTIL F - CD Fontsanta-Fatjó; 13h; Els Canyars
  • 28-11-21: INFANTIL G - CD Almeda; 12h; EM Pitort
  • 27-11-21: ALEVÍ FEMENÍ - CF Atlètic Prat Delta; 10:30h; Els Canyars
  • 27-11-21: ALEVÍ A - UD Marianao Poblet; 11:45h; Els Canyars
  • 28-11-21: CB Terlenka - ALEVÍ B; 09h; CEM Estruch (El Prat)
  • 28-11-21: FC Atlètic Sant Just - ALEVÍ C; 11:30h; Mpal Sant Just Desvern
  • 27-11-21: ALEVÍ D - UE Sitges; 09:15h; Els Canyars
  • 27-11-21: CB Terlenka - ALEVÍ E; 12h; CEM Estruch (El Prat)
  • 27-11-21: CD Fontsanta-Fatjó - ALEVÍ F; 12:15h; Mpal Fontsanta-Fatjó (Cornellà)
  • 27-11-21: UD Viladecans - ALEVÍ G; 09:15h; Mpal Viladecans
  • 27-11-21: FC Sporting Gavà - ALEVÍ H; 08:45h; ZEM Can Tintorer
  • 27-11-21: ALEVÍ I - AE Abrera; 09:15h; Els Canyars
  • 27-11-21: ALEVÍ J - Peña Recreativa Sant Feliu; 10:30h; Els Canyars
  • 27-11-21: ALEVÍ K - FP AE Prat; 08h; Els Canyars
  • 27-11-21: UD Vista Alegre - ALEVÍ L; 09h; Mpal Can Vinader
  • 27-11-21: ALEVÍ M - CFA Espluguenc; 08h; Els Canyars
  • 27-11-21: BENJAMÍ FEMENÍ - Fundació UE Cornellà; 09h; Mpal Can Vinader
  • 28-11-21: Santfeliuenc FC - BENJAMÍ A; 11:30h; Mpal Les Grases (Sant Feliu de Llobregat)
  • 28-11-21: BENJAMÍ C - FC Can Buxeres; 09h; Els Canyars
  • 28-11-21: FC Atlètic Sant Just - BENJAMÍ D; 11:30h; Mpal Sant Just Desvern
  • 28-11-21: BENJAMÍ E - FC Sporting Gavà; 10h; Els Canyars
  • 28-11-21: FC Atlètic Sant Just - BENJAMÍ F; 09h; Mpal Sant Just Desvern
  • 28-11-21: BENJAMÍ G - FC Athletic Viladecans; 08h; Els Canyars
  • 28-11-21: PRE BENJAMÍ A - CB Terlenka; 08h; Els Canyars
  • 28-11-21: AE Abrera - PRE BENJAMÍ B; 10:30h; Mpal d'Abrera
  • 28-11-21: PRE BENJAMÍ C - FC Sporting Gavà; 09h; Els Canyars
  • 27-11-21: CF Corbera - PRE BENJAMÍ D; 10:30h; Mpal Corbera
  • 27-11-21: PROMESES - FC Levante Las Planas; 11:45h; Els Canyars

 

 

A la vostra disposició l'AGENDA de PARTITS previstos aquest proper cap de setmana per als nostres equips de FUTBOL BASE (27-28 novembre)

 

Un dijous més us deixem el RESUM de la jornada per als nostres equips de Futbol Base que enguany militen a Preferent.

Balanç: 1 victòria, 1 empat i 1 derrota

Modificado por última vez en Jueves, 25 Noviembre 2021 16:59

 

Tercera derrota del curs del filial, que diumenge al migdia no va poder amb l'intractable líder, el Legends L'Hospitalet B, al Municipal de Santa Eulàlia.

Modificado por última vez en Jueves, 25 Noviembre 2021 10:39

 

Repassem de manera agrupada RESULTATS i GOLEJADORS cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (20-21 novembre)

Modificado por última vez en Jueves, 25 Noviembre 2021 17:00

 

La UE Castelldefels va patir diumenge la seva 6a derrota de la temporada, 4a a domicili

Modificado por última vez en Miércoles, 24 Noviembre 2021 10:29

Vídeo relacionado

Vídeo relacionado