es inscripcionOnline

 

El partit del passat diumenge a Ca n'Anglada va ser especial, si més no estadísticament, per a un dels capitans UE Castelldefels

Modificado por última vez en Miércoles, 05 Octubre 2022 17:19

 

Segon partit a domicili i segon empat consecutiu del Castelldefels B, que disssabte al vespre va sumar un punt en la seva visita al Dani Jarque-Ciutat Cooperativa de Sant Boi.

Modificado por última vez en Miércoles, 05 Octubre 2022 14:09

Vídeo relacionado

 

La UE Castelldefels va encaixar diumenge a Ca n'Anglada la seva tercera derrota de la temporada, segona a domicili.

Modificado por última vez en Martes, 04 Octubre 2022 13:42

 

A continuació, RESULTATS i GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (1-2 d'octubre 2022)

Imatge: ALEVÍ F - PB Anguera (Piero Álvarez)

Modificado por última vez en Miércoles, 05 Octubre 2022 09:26

La UE Castelldefels va tornar diumenge al camí de les derrotes en caure per 2-0 al Municipal de Ca n'Anglada. Un gol en l'afegit de cada període va decidir la sort d'un partit tremendament intens però en què els blanc-i-blaus van tenir un punt més d'encert. 

  • 01-10-22: CF Ciutat Cooperativa - UE CASTELLDEFELS B; 18:30h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 02-10-22: UE CASTELLDEFELS C - FC Sant Joan Despí-San Pancracio; 20h; Els Canyars
  • 02-10-22: CD Fontsanta-Fatjó - JUVENIL FEMENÍ; 17:30h; Mpal Fontsanta-Fatjó (Cornellà)
  • 02-10-22: CF Blanca Subur - JUVENIL A; 16:30h; Mpal Nou Pins Vens (Sitges)
  • 02-10-22: JUVENIL B - CD Riudebitlles; 18h; Els Canyars
  • 01-10-22: CB Terlenka - JUVENIL C; 18h; CEM Estruch (El Prat)
  • 01-10-22: FAF L'Hospitalet - JUVENIL D; 17h; Mpal Santa Eulàlia (L'Hospitalet)
  • 02-10-22: JUVENIL D - CE Salesians Bosco-Horta; 14h; EM Pitort
  • 01-10-22: UB Catalònia - JUVENIL E; 15:30h; CEM Mundet (Barcelona)
  • 01-10-22: PB Anguera - JUVENIL F; 15:15h; Camp de Futbol INEFC (Barcelona)
  • 02-10-22: CP Sarrià - JUVENIL F; 10h; CEM Can Caralleu (Barcelona)
  • 01-10-22: UE Sant Sadurní - JUVENIL G; 17:30h; Mpal La Triola (Sant Sadurní d'Anoia)
  • 01-10-22: FC Can Buxeres - CADET A; 14h; Mpal Can Buxeres (L'Hospitalet)
  • 01-10-22: CADET B - UD Marianao Poblet; 18h; Els Canyars
  • 02-10-22: CADET C - AE Prat; 16h; Els Canyars
  • 01-10-22: CF Vinyets Molí-Vell - CADET D; 17:45h; Mpal La Parellada (Sant Boi)
  • 01-10-22: FC Levante Las Planas - CADET E; 13:30h; Mpal Les Planes (Sant Joan Despí)
  • 01-10-22: FC Sant Joan Despí-San Pancracio - CADET F Minim Tu Ortodoncia Invisible; 15h; Mpal Barri Centre
  • 02-10-22: UE Sants - CADET G Kilkenny Learning Centre; 10h; Mpal Ibèria (Barcelona)
  • 01-10-22: UE Sants - CADET H; 10h; Mpal Ibèria (Barcelona)
  • 02-10-22: PB Anguera - CADET I; 10:30h; Camp de Futbol INEFC (Barcelona)
  • 02-10-22: INFANTIL A FEMENÍ - CE Cambrils Unió; 10h; Els Canyars
  • 01-10-22: INFANTIL A - Santfeliuenc FC; 13h; Els Canyars
  • 02-10-22: INFANTIL B FEMENÍ - FC Sant Cugat; 10h; EM Pitort
  • 01-10-22: CF Can Vidalet - INFANTIL B; 13h; Mpal El Molí (Esplugues)
  • 01-10-22: INFANTIL C - CP Sarrià; 14:30h; Els Canyars
  • 02-10-22: UD Marianao Poblet - INFANTIL C; 10:45h; Mpal Marianao (Sant Boi)
  • 01-10-22: CP Sarrià - INFANTIL D; 11:30h; CEM Can Caralleu (Barcelona)
  • 01-10-22: FE L'Hospitalet Atlètic - INFANTIL E; 13:45h; Mpal Provençana (L'Hospitalet)
  • 02-10-22: AE Abrera - INFANTIL E; 10:30h; Mpal d'Abrera
  • 01-10-22: UD Gornal - INFANTIL F; 12h; Mpal Gornal (L'Hospitalet)
  • 01-10-22: PB Anguera - INFANTIL G; 10:30h; Camp de Futbol INEFC (Barcelona)
  • 01-10-22: CF Ripollet - INFANTIL H; 09h; Mpal Ripollet
  • 02-10-22: ALEVÍ A FEMENÍ - ALEVÍ B FEMENÍ; 12h; EM Pitort
  • 02-10-22: ALEVÍ A - FC Barcelona; 10h; Els Canyars
  • 01-10-22: FC Sporting Gavà - ALEVÍ B; 08:45h; ZEM Can Tintorer
  • 01-10-22: ALEVÍ C Carnisseries Soler - CF Igualada; 10:30h; Els Canyars
  • 02-10-22: CF Ciutat Cooperativa - ALEVÍ D; 09h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 01-10-22: ALEVÍ E - UE Sant Ildefons; 11:45h; Els Canyars
  • 02-10-22: ALEVÍ F - PB Anguera; 11:30h; Els Canyars
  • 01-10-22: ALEVÍ G - CF Ciutat Cooperativa; 11:45h; Els Canyars
  • 02-10-22: ALEVÍ H - CF Can Vidalet; 11:30h; Els Canyars
  • 01-10-22: ALEVÍ I - CF Molins de Rei; 08:15h; Els Canyars
  • 02-10-22: Peña Recreativa Sant Feliu - ALEVÍ J; 10:45h; Mpal Falguera (Sant Feliu de Llobregat)
  • 01-10-22: ALEVÍ K - CF Molins de Rei; 08:15h; Els Canyars
  • 01-10-22: AE Sant Lluís - ALEVÍ L; 10h; Mpal Eusebi Güell (Santa Coloma de Cervelló)
  • 02-10-22: CF Ciutat Cooperativa - ALEVÍ M; 09h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 01-10-22: UE Sant Vicenç dels Horts - ALEVÍ N; 09h; Mpal La Guàrdia
  • 01-10-22: EE Guineueta - BENJAMÍ FEMENÍ; 09:30h; Mpal Guineueta
  • 01-10-22: BENJAMÍ A - FC Barcelona; 10:30h; Els Canyars
  • 01-10-22: EFB Montcada - BENJAMÍ B; 11:30h; Mpal Can Sant Joan (Montcada i Reixac)
  • 01-10-22: BENJAMÍ C - CF Pallejà; 09:30h; Els Canyars
  • 01-10-22: BENJAMÍ D - PB Anguera; 09:30h; Els Canyars
  • 01-10-22: CF Molins de Rei - BENJAMÍ E; 13:45h; Mpal Josep Raich
  • 02-10-22: CF Igualada - BENJAMÍ F; 10h; CEM Les Comes
  • 01-10-22: FE L'Hospitalet Atlètic - BENJAMÍ G; 10h; Mpal La Provençana (L'Hospitalet)
  • 02-10-22: PRE BENJAMÍ A - CB Terlenka; 09h; Els Canyars
  • 02-10-22: CF Pallejà - PRE BENJAMÍ B; 10:15h; Mpal Pallejà
  • 02-10-22: PRE BENJAMÍ C - CF Molins de Rei; 09h; Els Canyars

 

Us adjuntem a continuació l'AGENDA de PARTITS previstos cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (1-2 d'octubre)

Modificado por última vez en Viernes, 30 Septiembre 2022 17:34

 

La UE Castelldefels disputa diumenge el seu segon partit visitant de la 22-23 tot viatjant a la cocapital del Vallès Occidental, Terrassa, casa del CP San Cristóbal. Els de Miki Carrillo volen sumar la seva primera victòria a domicili davant un rival de la màxima exigència. A partir de les 12h, CP SAN CRISTÓBAL - UE CASTELLDEFELS (des de les 10:45h pel Compte Twitter Oficial @uecastelldefels)

Modificado por última vez en Viernes, 30 Septiembre 2022 20:52