es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (8-9 GENER 2022)

 

A continuació, repassem RESULTATS i GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE UE Castelldefels (8-9 gener 2022)

Imatge: ALEVÍ - FC Sporting Gavà (Piero Álvarez)

  • AF Veterans Catalunya - UE CASTELLDEFELS B: 2-7 (Mario Gerbolés 3, Yassin 2, Roger Burjalés 2)
  • UE CASTELLDEFELS C - CF Atlètic Prat Delta B: 4-2 (Franco 2, Marc Navarro 2)
  • CF Pallejà - JUVENIL FEMENÍ: 2-0
  • JUVENIL A - Club Gimnàstic de Tarragona B: 3-0 (Lluís Albiol, Albert Nieves, Ferran)
  • CF Martorell - JUVENIL B: 4-0
  • JUVENIL C - CF Martorell: 4-2 (Felipe, Jonathan, Monir, Sandro)
  • CF Atlètic Prat Delta - JUVENIL D: 1-4 (Jan Calvo-Parra, Sergi Gómez, Dani Álvarez, Xavi Rosell)
  • JUVENIL E - FC Athletic Viladecans: 16-0 (Izan Jerez 6, Marcos Hens 5, Roberto, Hugo Marín, Adrià Simó, Edgar Alba, Íker Merino)
  • UD Marianao Poblet - JUVENIL F: 1-4 (Bruno Aguilar 2, Noah, Otman)
  • CADET A - CF Martorell: 2-2 (Jonathan, Salah)
  • EF Gavà - CADET B: 1-2 (José Palomo, Álex Setién)
  • CADET C - UE Sitges: 2-0 (Oriol Berdié, Hugo Balastegui)
  • CADET D - CF Ciutat Cooperativa: 4-2 (Eric Mompó 2, Marc Hernández, Álvaro Luque)
  • UD Vista Alegre - CADET E: 4-1 (Marc Yxart)
  • CADET F - CE Esparreguera: 6-0 (Edu Azagra 2, Yeray, Joaquín, Pol Córcoles, pròpia porta)
  • CADET G - Esport Base del Papiol: 2-3 (Emmanuel, Guillem Andújar)
  • EF Gavà - CADET H: 4-1 (Aleix Olaya)
  • INFANTIL A FEMENÍ - FAF L'Hospitalet: 5-1 (Olga 2, Gloria 2, Daniela Romero)
  • INFANTIL A - FFB Reus B: 4-0 (Luis Reyes, Bruno Alarcón, Xavi, Adri Martínez)
  • Racing Club Futbol Bonavista - INFANTIL B FEMENÍ: 0-17 (Helena 4, Daniela Romero 4, Elaia 4, Paula 3, Gisele 2)
  • INFANTIL B - FC Levante Las Planas: 0-0
  • INFANTIL C - CB Terlenka: 1-3 (Dani Sanz) (pròpia porta)
  • Colegio Alemán San Alberto - INFANTIL D Kilkenny Learning Centre: 0-8 (Pau Palacios 3, Marc Cuevasanta 2, Dimitri, Oliver, Jon)
  • CF Molins de Rei - INFANTIL F: 7-1 (Fikry)
  • CF Atlètic Prat Delta - INFANTIL G: 6-2 (Raúl, Pol Ródenas)
  • ALEVÍ FEMENÍ - AF Sant Vicenç dels Horts: 1-6 (Lucía Roldán)
  • FE Atlètic Vilafranca - ALEVÍ A: 2-1 (Marc Malevych)
  • ALEVÍ C - EF Gavà: 3-2 (Nathan, Luca Minali, Aitor Navajas)
  • ALEVÍ E - CF Cubelles: 3-5 (Roger, Nil, Álex Sabino)
  • ALEVÍ F - FC Sporting Gavà: 2-5 (pròpia porta, Danny Molina)
  • ALEVÍ G - UD Marianao Poblet: 0-6
  • Club EFO 87 - ALEVÍ I: 1-1 (Marc García)
  • CF Vinyets Molí-Vell - ALEVÍ K: 2-4 (Hugo Aznar 2, David Expósito, Maxi)
  • ALEVÍ L - CF Can Vidalet: 1-2 (Nico Wendover)
  • UD Viladecans - ALEVÍ M: 13-1 (Pablo Pérez)
  • FC Sporting Gavà - BENJAMÍ FEMENÍ: 2-4 (María Izquierdo 4)
  • FE Atlètic Vilafranca - BENJAMÍ B: 8-1 (Juanma)
  • FC Santboià - BENJAMÍ C: 2-2 (Marc Braz, Bruno)
  • BENJAMÍ D - CD Fontsanta-Fatjó: 4-2 (Joan Afán, Nico Aragunde, Jan Barberà, Aleix Feliz)
  • UD Marianao Poblet - BENJAMÍ E: 3-2 (Aimar, Hugo Ariza)
  • BENJAMÍ F - FC Sant Joan Despí-San Pancracio: 0-15
  • CF Molins de Rei - BENJAMÍ G: 12-0
  • FC Levante Las Planas - PRE BENJAMÍ A: 1-10 (Mario 3, Alan 2, Asier, Nael, Pablo, Ángel Riera, pròpia porta)
  • PRE BENJAMÍ B - Fundació UE Cornellà: 1-5 (Ángel Rivas)
  • CD Fontsanta-Fatjó - PRE BENJAMÍ C: 3-4 (Pol Feliz 2, Marc Ordóñez, Arnau Moliné)
  • PRE BENJAMÍ D - FC Santboià: 0-8
Llegir 96 vegades Darrera modificació el Dimecres, 12 Gener 2022 11:48