es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (3-4 OCTUBRE 2020)

 

Resultats i golejadors cap de setmana Futbol Base UE Castelldefels (3-4 octubre 2020)

Imatge: INFANTIL A - RCD Espanyol (Piero Álvarez)

  • UE CASTELLDEFELS B - UD Viladecans B: 0-2
  • UE CASTELLDEFELS C - CF Alzamora B: 0-1
  • JUVENIL A - CF Can Vidalet: 1-1 (Benjamín)
  • CE Sabadell - JUVENIL B: 1-1 (Carlos)
  • FC Cardedeu - JUVENIL B: 3-2 (Christian, Carlos)
  • CF Santa Eulàlia - JUVENIL E: 3-3 (Jesús 2, Diego Atem)
  • FC Santboià - JUVENIL F: 0-2 (David Manzaneda, Albert Nieves)
  • PB Anguera - JUVENIL G: 0-7 (Nacho 3, Jan Bartra, Quique, Marc Conejo, Mikel)
  • CADET A - CD Sant Gabriel: 0-2
  • CADET A - CE Sant Ignasi: 2-1 (Dereck, Etienne)
  • CF Vinyets Molí-Vell - CADET B: 1-1 (Adrià Carrascal)
  • CADET C - CF Vinyets Molí-Vell: 0-0
  • PB Collblanc-Sants - CADET E: 2-5 (Anton 2, Álex Vivancos, Xavi Rosell, Álvaro Luque)
  • CADET E - FC Martinenc: 5-2 (Xavi Rosell 2, Bruno Valenzuela, Álvaro Luque, Yago)
  • Santa Eulàlia - CADET F: 2-6 (Roberto 2, Valentín, Marc, Íker, Arnau)
  • PB Anguera - CADET G: 6-1 (Edu Azagra)
  • CE Òdena - CADET G: 1-8 (Genís 3, Dani Álvarez, Nacho Varón, Álex Calvo, Edu Azagra, Martín)
  • INFANTIL A - RCD Espanyol: 3-2 (Álex Setién 2, Taj)
  • INFANTIL A - CF Santa Eulàlia: 5-0 (Álex Setién 2, Taj 2, David Ramírez)
  • INFANTIL B - FE Grama: 0-4
  • PB Collblanc-Sants - INFANTIL C: 1-6 (Diego Silva 2, Dimitri, Pablo García, Lucas Fopiani, Aitor González)
  • INFANTIL C - FC Sporting Gavà: 1-1 (Aitor González)
  • INFANTIL D - CF Pallejà: 4-2 (Jan, Carlos, Sergi González, Oriol Cuartero)
  • INFANTIL E - FC Sporting Gavà: 2-3 (Ayman, Mauro González)
  • CE Pubilla Casas - INFANTIL F: 3-10 (Marc Aregall 4, Marc González 3, Biel Grima, Álex Cervera, Youssef)
  • INFANTIL F - INFANTIL G: 5-0 (Stepan 2, Marc González, Marc Aregall, Samuel)
  • ALEVÍ A - FC Sant Cugat: 0-5
  • FC Santboià - ALEVÍ A: 6-8 (Cio 3, Xavi Ferrando 3, Hugo Bruno, Haaron)
  • EC Granollers - ALEVÍ B: 3-2 (Kuzma 2)
  • CP Sarrià - ALEVÍ C: 0-4 (Nico Jerez, Mauro Compagnucci, Pol Gené, Lyam)
  • CF Vinyets Molí-Vell - ALEVÍ C: 7-5 (Mauro Compagnucci 2, Nico Jerez 2, Arnau)
  • ALEVÍ D - FC Barcelona: 2-4 (Zakhar, Íker Díaz)
  • ALEVÍ E - PB Anguera: 2-0 (Marc Palomera, Axel)
  • ALEVÍ F - CF Don Bosco: 5-4 (Luca Bardaro 3, David Leal, Marek)
  • ALEVÍ G - CF Vinyets Molí-Vell: 8-4 (Marc Morlans 3, Roger 3, Biel Ventura 2)
  • CE Pubilla Casas - ALEVÍ H: 8-6 (Giorgi 3, Lucas Álvarez, Ander, Diego)
  • CF Vinyets Molí-Vell - ALEVÍ I: 3-5 (Eric Muñoz 2, Luca Minali 2, Eduard)
  • CF Vinyets Molí-Vell - ALEVÍ J: 2-3 (Lucas D'Emilio 2, Darío)
  • CF Blanca Subur - ALEVÍ L: 11-1 (Nathan)
  • CE Pubilla Casas - ALEVÍ M: 12-3 (Rubén 2, David Isasi)
  • CFB Montcada - BENJAMÍ A: 1-3 (Bruno Sosa 2, Manuel)
  • BENJAMÍ B - CF Vinyets Molí-Vell: 4-0 (Thiago 3, Roger)
  • BENJAMÍ C - PB Anguera: 3-4 (Jan Fernández 2, Álex Álvarez)
  • BENJAMÍ D - CF Vinyets Molí-Vell: 15-1 (Pau Núñez 5, Hugo Aznar 5, David Expósito 3, Maxi 2)
  • BENJAMÍ E - AE Abrera: 5-3 (Prochor 2, Biel Cos 2, Matías)
  • AE Abrera - BENJAMÍ F: 6-5 (Max Pérez 3, Óscar Hevia, Pau Delgado)
  • UE Sitges - BENJAMÍ G: 0-4 (Juan 2, Liva, pròpia porta)
  • CF Barceloneta - BENJAMÍ H: 1-6 (Gerard Vallespí 4, Gerard Aymerich, Edgar)
  • CF Vinyets Molí-Vell - PRE BENJAMÍ A: 1-10 (Marc Braz 4, Lucas 3, Aimar, Ezequiel, Bruno)
  • PRE BENJAMÍ B - AE Abrera: 10-0 (Bruno 5, Manoel 2, Martin, Rian, Hugo)
  • CF Vinyets Molí-Vell - PRE BENJAMÍ C: 2-4 (Mario 2, Javi 2)
Llegir 192 vegades Darrera modificació el Dilluns, 05 Octubre 2020 19:09