Redacció

Redacció

URL del lloc web: http://www.uecastelldefels.com
Write on Divendres, 11 Octubre 2019

 

La UE Castelldefels efectua diumenge el seu 4t desplaçament de la temporada 19-20 rendint visita el Narcís Sala, casa de la UE Sant Andreu. Després de dues derrotes consecutives, els de Miki Carrillo intentaran retornar al camí dels punts davant d'un rival de màxima exigència

Diumenge 13 d'octubre, des de les 18h, UE SANT ANDREU - UE CASTELLDEFELS (des de les 16:45h pel Compte Twitter Oficial UE Castelldefels @uecastelldefels)

 

Write on Divendres, 11 Octubre 2019
Segona Divisió Infantil (Grup 56)

Porters

 

JAIRO Redondo Sánchez

DAN Apolzan

 

 

 

Defenses

 

MARC ROSÓN Fernández

LUCA Bernardi Jiménez

TONI MARTÍN Chiquero

VÍCTOR GOMÁRIZ Mora

MARC MORERA Rubio

 

 

 

Migcampistes

 

ÁLEX PÉREZ Albendea

LEO San Geroteo Piñol

GUILLEM Andújar Cabrera

PABLO Foubard

GUILLE PÉREZ Pujol

HUGO DOLZ Alegre

MARC GONZÁLEZ Rocamora

 

 

 

Davanters

 

ÁLEX CERVERA Domingo

BIEL GRIMA Vadillo

ISMA El Andaloussi Kourtoubi

Mohamed Amin MOHA

MARC AREGALL Ortego

RUBÉN Bret Villalba

 

 

 

Cos Tècnic

 

Entrenador: ROBERT GONZÁLEZ Illés

 

 

 

Golejadors

 

 

 

Write on Divendres, 11 Octubre 2019

 

Encetem l'habitual repàs estadístic a les dades més destacades que ens ha deixat el darrer cap de setmana de competició per als nostres equips de Futbol Base, en aquest cas el primer corresponent al curs 19-20

Write on Divendres, 11 Octubre 2019

 

Quan som a les portes de l'inici d'una nova temporada per al gruix dels equips de la casa ens fem ressò d'una interessant novetat

Write on Dijous, 10 Octubre 2019

 

AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE I 12 13 OCTUBRE 2019

AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE II 12 13 OCTUBRE 2019

AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE III Definitivo 12 13 OCTUBRE

#SomHiGrocs #SomHiGrogues

Write on Dijous, 10 Octubre 2019

 

Us adjuntem a continuació l'AGENDA de PARTITS previstos aquest proper cap de setmana (12-13 d'octubre) pels nostres equips de Futbol Base

Write on Dijous, 10 Octubre 2019
Segona Divisió Juvenil (Grup 19)

Porters

 

MARIO Partida Gordillo

 

 

Defenses

 

HUGO BÁGUENA Mompó

ÁLVARO Barreñada Segura

AXEL Braojos Pérez

ALBERT FLOTATS Rosés

ARNAU GONZÁLEZ Barrios

VÍCTOR Sánchez Íñiguez

PAUL Smaranda

SAÚL Guillén Armada

 

 

Migcampistes

 

SERGI GÓMEZ Revuelta

MANU Vázquez Calvo

DAVID MANZANEDA López

Alejandro PALMA Ramírez

JOEL PELOCHE Vázquez

ÁLEX VICO Beltrán

 

 

Davanters

 

ALBERT NIEVES De la Vega-López

HUGO PÉREZ DE TUDELA Sánchez

IZAN Ventosa Sánchez

ALBERT VENTURA Lora

JONATHAN García Mateo

 

 

Cos Tècnic

 

Entrenador: VÍCTOR PÉREZ DE TUDELA Ballester

 

 

Golejadors 

 

Write on Dijous, 10 Octubre 2019

 

Dos dels integrants de la plantilla UE Castelldefels 19-20, malgrat el resultat final, van viure diumenge contra el CE L'Hospitalet un moment prou especial