Redacció

Redacció

URL del lloc web: http://www.uecastelldefels.com
Write on Dijous, 17 Octubre 2019

 

AGENDA CAP DE SETMANA FB I 19 20 OCTUBRE

AGENDA CAP DE SETMANA FB II 19 20 OCTUBRE

AGENDA CAP DE SETMANA FB III 19 20 OCTUBRE

#SomHiGrocs #SomHiGrogues

Write on Dijous, 17 Octubre 2019

 

Us adjuntem a continuació l'AGENDA de PARTITS previstos aquest cap de setmana (19-20 d'octubre) per als nostres equips de Futbol Base

Write on Dijous, 17 Octubre 2019
Tercera Divisió Benjamí (Grup 36)

Porters

 

LUCA Klansek Epaminondas

 

 

Defenses

 

DAVID FERNÁNDEZ Martínez

ADRIÀ MORALES González

ÓSCAR Hevia Díaz

 

 

Migcampistes

 

ARITZ Borràs Alonso

ÍKER Caballero Tort

JUAN Fernández Brítez

 

 

Davanters

 

LIVA Guilloto

BIEL Bohigas Blanco

 

 

Cos Tècnic

 

Entrenador: NACHO NAVARRO Serrano

 

 

Golejadors

 

 

 

Write on Dijous, 17 Octubre 2019

 

Un dijous més, us expliquem com va anar el cap de setmana anterior pels nostres tres equips de Futbol Base que enguany militen a Preferent

Write on Dimecres, 16 Octubre 2019

 

Com tots els dimecres, posem a la vostra disposició la completa GALERIA D'IMATGES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (12-13 d'octubre 2019)

Write on Dimecres, 16 Octubre 2019

 

Primer punt a domicili del curs 19-20 per al filial, que diumenge a la tarda va sumar un treballat empat en el duel de rivalitat veïnal que el va enfrontar el Can Roca al Municipal de Can Vinader.

Write on Dimarts, 15 Octubre 2019
Tercera Divisió Aleví (Grup 58)

Porters

 

LARS Fell Santiago

JOEL MORERA Rubio

 

 

Defenses

 

ARNAU Correa Sancho

GONZALO Gálvez Arraz

EDU MARCHÁN Navarro

ÁLEX SORIANO Pozo

 

 

Migcampistes

 

MARC BURÉS Román

AITOR Carranza Riera

GERARD Casado Morales

 

 

Davanters

 

ROGER Esteban Lacoma

Juan Pablo Busca Del Valle JUANPI

VÍCTOR HEVIA Díaz

 

 

Cos Tècnic

 

Entrenador: HUGO FONTA Cuscullana

 

 

Golejadors

 

 

 

Write on Dimarts, 15 Octubre 2019

Tercera Divisió Aleví (Grup 56)

 

 

Porters

 

ASIER Moreno Murillo

 

 

Defenses

 

ETHAN Gil Moreno

HUGO MARTÍNEZ Tenesa

RAÚL Quesada Avilés

LUCAS D'EMILIO Rodríguez

 

 

Migcampistes

 

LUCAS COLLINS Cabrero

PABLO Hidalgo Guillén

JORDI Ros Muntán

IVÁN SÁNCHEZ Barrena

 

 

Davanters

 

TIMEO Guilloto

DARÍO D'Emilio Rodríguez

ARTHUR LUIZ Vilela Rezende

 

 

Cos Tècnic

 

Entrenador: ROBERT GONZÁLEZ Illés

 

 

Golejadors