Redacció

Redacció

URL del lloc web: http://www.uecastelldefels.com
Write on Dimecres, 11 Març 2020

 

La UE Castelldefels va obtenir el passat diumenge contra el Sant Andreu el seu 5è empat de la temporada, 3r a casa

Write on Dimarts, 10 Març 2020

 

Aquest proper diumenge 15 de març, jornada 28 #3div5: CE BANYOLES - UE CASTELLDEFELS (16:30h; Camp de Futbol Mpal Nou de Banyoles)
 
Write on Dimarts, 10 Març 2020

 

Us adjuntem RESULTATS i GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (7-8 març 2020).

Imatge: BENJAMÍ F - FA Espluguenc (Piero Álvarez)

 

Write on Dilluns, 09 Març 2020

 

La UE Castelldefels va obtenir ahir al migdia el seu 5è empat del curs 19-20, en aquest cas prou meritori en la visita d'un dels grans aspirants a tot en la competició com és la UE Sant Andreu. Va tocar patir, però apretant dents i amb un xic de fortuna l'equip va treure un punt de gran valor donada l'entitat del rival.

Imatges: Piero Álvarez

 

Write on Divendres, 06 Març 2020

 

La UE Castelldefels obre el mes de març als Canyars rebent un dels equips més en forma de la competició, que no és altre que la UE Sant Andreu. Els grocs, després de la derrota ajustada patida a L'Hospitalet volen tornar a guanyar a casa, tot i ser conscients de la dificultat que comporta enfrontar-se un dels grans de la competició.

A partir de les 12h, UE CASTELLDEFELS - UE SANT ANDREU (diumenge 8 de març; 12h; Els Canyars). 

Imatges: Judit Andreu (UE Sant Andreu)

Write on Divendres, 06 Març 2020

 

El balanç groc del darrer cap de setmana de competició (15-16 febrer 2020) va ser de 20 victòries, 5 empats i 23 derrotes en els 48 partits oficials closos, amb 147 gols a favor i 139 en contra
Write on Divendres, 06 Març 2020
  • 07-03-20: UE CASTELLDEFELS B - UD Can Roca 74; 20h; Els Canyars
  • 07-03-20: CB Terlenka - JUVENIL A Dolocare Flex; 17:15h; CEM Estruch (El Prat)
  • 07-03-20: CF Vinyets Molí-Vell - JUVENIL B Subministres Sama; 16h; Mpal La Parellada (Sant Boi)
  • 07-03-20: EF Gavà - JUVENIL C; 19h; ZEM Can Torelló
  • 08-03-20: JUVENIL D Restaurant Pedrillo - Escola Esportiva Llor; 19:20h; Els Canyars
  • 08-03-20: CD Fontsanta-Fatjó - JUVENIL E Subministres Sama; 20h; Mpal Fontsanta-Fatjó (Cornellà)
  • 07-03-20: AF Veterans Catalunya - JUVENIL F; 18h; CEM Arístides Maillol (Barcelona)
  • 07-03-20: CADET A Investa Legal - UE Rapitenca; 18h; Els Canyars
  • 07-03-20: CB Terlenka - CADET B Soluciones Integralium; 13h; CEM Estruch (El Prat)
  • 08-03-20: CADET C - AE Piera; 12h; Municipal Esportiu Pi Tort
  • 08-03-20: CADET D Carnisseries Soler - CD Almeda; 15:45h; Els Canyars
  • 08-03-20: UE Sant Joan Despí - CADET E; 13:30h; Mpal Barri Centre
  • 08-03-20: CADET F - UD Sector Montserratina; 17:30h; Els Canyars
  • 07-03-20: AE Prat - INFANTIL A Minim.Tu Ortodoncia Invisible;12:15h; CEM Sagnier
  • 07-03-20: INFANTIL B - UD Viladecans; 13h; Els Canyars
  • 07-03-20: INFANTIL C - FC Levante Las Planas; 14:30h; Els Canyars
  • 08-03-20: AE Prat - INFANTIL D Electrodomèstics Mondial; 09:30h; CEM Sagnier
  • 08-03-20: UE Sant Ildefons - INFANTIL E; 14:10h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 07-03-20: Fundació UE Cornellà - INFANTIL F Procare Health; 08:30h; Mpal Cornellà
  • 08-03-20: INFANTIL G - CB Terlenka; 10h; Municipal Esportiu Pi Tort
  • 07-03-20: EF Gavà - ALEVÍ A; 10:30h; ZEM Can Torelló
  • 08-03-20: ALEVÍ B - AE Martorell; 08:30h; Els Canyars
  • 07-03-20: CF Can Vidalet - ALEVÍ C Kilkenny Learning Centre; 10:15h; Mpal El Molí (Esplugues)
  • 07-03-20: ALEVÍ D - CF Corbera; 10:30h; Els Canyars
  • 07-03-20: EF Gavà - ALEVÍ E; 09h; ZEM Can Torelló
  • 08-03-20: ALEVÍ F - UD Marianao Poblet; 14h; Els Canyars
  • 07-03-20: FC Levante Las Planas - ALEVÍ G; 08:30h; Mpal Les Planes (Sant Joan Despí)
  • 07-03-20: ALEVÍ H - EF Gavà; 11:45h; Els Canyars
  • 07-03-20: UD Viladecans - ALEVÍ I; 11:30h; Mpal Viladecans
  • 08-03-20: ALEVÍ J - EF Gavà; 08:30h; Els Canyars
  • 08-03-20: FC Santboià - ALEVÍ K; 14:15h; Mpal Joan Baptista Milà (Sant Boi)
  • 07-03-20: Fundació UE Cornellà - ALEVÍ L; 16:45h; Mpal Cornellà
  • 07-03-20: BENJAMÍ A - Fundació UE Cornellà; 10:30h; Els Canyars
  • 08-03-20: UD Viladecans - BENJAMÍ B; 09:45h; Mpal Viladecans
  • 07-03-20: BENJAMÍ C - CF Atlètic Prat Delta; 09:30h; Els Canyars
  • 07-03-20: UE Sant Ildefons - BENJAMÍ D; 11h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 08-03-20: UD Viladecans - BENJAMÍ E; 09:45h; Mpal Viladecans
  • 07-03-20: BENJAMÍ F - FA Espluguenc; 08:30h; Els Canyars
  • 07-03-20: CD Fontsanta-Fatjó - BENJAMÍ G; 09h; Mpal Fontsanta-Fatjó (Cornellà)
  • 07-03-20: BENJAMÍ H Bar Tribuna - CD Almeda; 08:30h; Els Canyars
  • 08-03-20: BENJAMÍ I - CF Pallejà; 09:45h; Els Canyars
  • 07-03-20: CF Unificación Llefià - BENJAMÍ J; 09h; Mpal Llefià (Badalona)
  • 08-03-20: CADET FEMENÍ - CE Cambrils Unió; 14h; Els Canyars
  • 07-03-20: Fundació UE Cornellà - PRE BENJAMÍ B; 11:10h; Mpal Cornellà
  • 07-03-20: Peña Recreativa Sant Feliu - PRE BENJAMÍ C  Prysmian Group; 12:30h; Mpal Falguera (Sant Feliu de Llobregat)
  • 07-03-20: FC Athletic Viladecans - PRE BENJAMÍ D; 09h; Mpal Torre-Roja
  • 07-03-20: PRE BENJAMÍ E - FC Sant Esteve Sesrovires; 09:30h; Els Canyars

#SomHiGrocs #SomHiGrogues #PlanterUEC

Write on Dijous, 05 Març 2020

 

Us adjuntem l'AGENDA de PARTITS previstos aquest proper cap de setmana (7-8 març 2020) per als nostres equips de Futbol Base

Patrocinadors (Position-5)

ajuntament260

 FUTBOLLAB1

   LOGOTORRONSVICENS1

LOGO TRANSAHER

PEDRILLODEFINITIVO111

INTERSPORT2PROCAREHEALTH1

CARNISSERIES SOLER

KILKENNY11   

 

prysmian260

mondial260

 

LOGO MIZUNO

 

LOGO OPTICALIA BUENO

 

LOGOSSAMA2

MINIM TU ORTODONCIA INVISIBLE 2  

iconfacebookicontwittericonyoutubeiconflkiconinstagram

logoue