Excepte el CASTELLDEFELS B (jornada 20) i l'ALEVÍ A (jornada 18), la resta dels equips de Futbol Base UE Castelldefels van disputar el cap de setmana del 13-14 de febrer la jornada 16 dels seus respectius campionats FCF, darrera de la primera volta.

 

  • 20-02-16: UE CASTELLDEFELS B - CD CERVELLÓ; 20h; Els Canyars
  • 21-02-16: CF IGUALADA - JUVENIL A PONCE SERVICES; 12h; Les Comes
  • 21-02-16: FC SANTBOIÀ - JUVENIL B; 11:30h; Joan Baptista Milà
  • 21-02-16: UD VILADECANS - JUVENIL C; 16:30h; Nou Mpal de Viladecans
  • 20-02-16: CF REUS DEPORTIU - CADET A PAX4EVENTS; 12:15h; Annex Estadi Mpal Reus
  • 21-02-16: CADET B - CF VILANOVA; 17:15h; Els Canyars
  • 21-02-16: CADET C - UD SAN MAURO; 15:30h; Els Canyars
  • 20-02-16: CADET D - CF CIUTAT COOPERATIVA; 14:45h; Els Canyars
  • 20-02-16: CADET E - UE SANT ILDEFONS; 18h; Els Canyars
  • 20-02-16: CF CAN VIDALET - INFANTIL A; 12:45h; El Molí (Esplugues)
  • 21-02-16: INFANTIL B - PEÑA JOVE ROQUETES; 14h; Els Canyars
  • 20-02-16: CF MOLINS DE REI - INFANTIL C; 09h; Josep Raich
  • 20-02-16: INFANTIL D - FC AT SANT JUST; 13:15h; Els Canyars
  • 20-02-16: INFANTIL E AGVA PLUS - CF CIUTAT COOPERATIVA; 16:30h; Els Canyars
  • 20-02-16: CB TERLENKA - INFANTIL F; 14h; Can Estruch (El Prat)
  • 20-02-16: CE TECNOFÚTBOL - ALEVÍ A; 08:30h; Fundació Marcet (Barcelona)
  • 20-02-16: CLUB EFO 87 - ALEVÍ B; 10:30h; Les Planes (Olesa Montserrat)
  • 20-02-16: ALEVÍ C - FC SANTBOIÀ; 10:15h; Els Canyars
  • 20-02-16: FC SPORTING GAVÀ - ALEVÍ D; 13:30h; Can Torelló
  • 21-02-16: ALEVÍ E CARNISSERIES SOLER - CD FONTSANTA-FATJÓ; 08:45h; Els Canyars
  • 20-02-16: ALEVÍ F FINQUES GUINOT PRUNERA - UE SANT JOAN DESPÍ; 08:45h; Els Canyars
  • 20-02-16: ALEVÍ G INVESTA LEGAL - CF ATLÈTIC PRAT; 11:45h; Els Canyars
  • 20-02-16: ALEVÍ H - SANTFELIUENC FC; 10:15h; Els Canyars
  • 21-02-16: AE MARTORELL - ALEVÍ I; 12h; Torrent de Llops
  • 21-02-16: BENJAMÍ A - CD RIBES; 10h; Els Canyars
  • 21-02-16: BENJAMÍ B - EF GAVÀ; 10h; Els Canyars
  • 20-02-16: EF GAVÀ - BENJAMÍ C CONSTRUCCINC 2004; 09h; Can Torelló
  • 20-02-16: UD MARIANAO POBLET - BENJAMÍ D ENTRESÒL PRODUCCIONS; 10:15h; Mpal Marianao (Sant Boi)
  • 20-02-16: BENJAMÍ E - CF SANT JUST DESVERN; 08:50h; Els Canyars
  • 20-02-16: CF SALES VILADECANS - PRYSMIAN BENJAMÍ G; 09:30h; Torre Roja Viladecans
  • 21-02-16: CF SALES VILADECANS - BENJAMÍ H; 11h; Torre Roja Viladecans. 
  • 20-02-16: PRE BENJAMÍ A SUORTOPEDIA - EF GAVÀ; 11:45h; Els Canyars
  • 21-02-16: PRE BENJAMÍ B - UD VISTA ALEGRE; 09h; Els Canyars
  • 20-02-16: PRE BENJAMÍ D - UD MARIANAO POBLET; 10h; Via Fèrria Castelldefels
  • 20-02-16: CF SANT JUST DESVERN - PRE BENJAMÍ E; 11:15h; Mpal Sant Just Desvern
  • 20-02-16: PRE BENJAMÍ F - UE SANT ILDEFONS; 09h; Via Fèrria Castelldefels
  • 20-02-16: CF ATLÉTICO INCRESA - PRE BENJAMÍ G; 11h; Mpal Ricard Ginebreda (Molins de Rei)

 

Els hi oferim l'enllaç a la darrera actualització dels tops golejadors i dels equips menys golejats del que portem de temporada del Futbol Base UE Castelldefels (18 de febrer)

On 30 Desembre 2016

CAMPUS SETMANA SANTA 2016

CARTELCAMPUSSEMANASANTA1

 Del 21 al 24 març l'Estadi Municipal d'Els Canyars acull una nova edició del CAMPUS DE SETMANA SANTA UEC. Dirigit per Jorge Sánchez, es perllongarà durant els matins d'aquestes 4 jornades i consistirà, a grans trets, en la tecnificació individual i col.lectiva dels inscrits. També s'hi disputaran minitornejos.

 

En les últimes setmanes la UE Castelldefels ha incorporat dos patrocinadors més a l'estructura del seu Futbol Base en aquesta temporada 2015-16

 

Els hi oferim a continuació l'enllaç a la galeria d'imatges d'alguns dels partits disputats per diversos dels equips del nostre Futbol Base el passat cap de setmana del 13-14 de febrer. Imatge: INFANTIL C - Santfeliuenc FC

 

Els hi oferim a continuació resultats i golejadors del darrer cap de setmana (13-14 de febrer) de competició pels nostres equips de Futbol Base. Imatge: ALEVÍ D - PB VALLIRANA (Andrés Burgos)

 

  • 14-02-16: CF CORBERA - UE CASTELLDEFELS B; 12:15h; Mpal Corbera Llobregat
  • 14-02-16: JUVENIL A PONCE SERVICES 2014 - CLUB EFO 87; 17:15h; Els Canyars
  • 13-02-16: JUVENIL B - CF CAN VIDALET; 20h; Els Canyars
  • 14-02-16: JUVENIL C - CB TERLENKA; 12:15h; Els Canyars
  • 13-02-16: CADET A PAX4EVENTS - FE AT VILAFRANCA; 18h; Els Canyars
  • 13-02-16: FC AT SANT JUST - CADET B; 14:30h; Mpal Sant Just Desvern
  • 13-02-16: FE AT VILAFRANCA - CADET C; 13:15h; Mpal Vilafranca del Penedès
  • 14-02-16: CB TERLENKA - CADET D; 11:45h; Mpal Can Estruch (El Prat)
  • 14-02-16: UE CORNELLÀ - CADET E; 14:15h; Feixa Llarga (L'Hospitalet) (amistós)
  • 13-02-16: INFANTIL A - CF PALLEJÀ; 14:30h; Els Canyars (amistós)
  • 13-02-16: CF CUBELLES - INFANTIL B; 12:30h; Mpal Josep Pons i Ventura
  • 13-02-16: INFANTIL C - SANTFELIUENC FC; 13h; Els Canyars
  • 13-02-16: CF CAN VIDALET - INFANTIL D; 16h; El Molí (Esplugues)
  • 14-02-16: FC SANTBOIÀ - INFANTIL E AGVA PLUS; 14h; Joan Baptista Milà
  • 14-02-16: INFANTIL F - UD MARIANAO POBLET; 14:15h; Els Canyars
  • 14-02-16: ALEVÍ A - EF GAVÀ; 15:45h; Els Canyars
  • 13-02-16: ALEVÍ B - CD ALMEDA; 11:30h; Els Canyars
  • 13-02-16: UE SITGES - ALEVÍ C; 13:15h; Mpal Aiguadolç
  • 13-02-16: ALEVÍ D - PB VALLIRANA; 11:30h; Els Canyars
  • 13-02-16: FC SPORTING GAVÀ - ALEVÍ E CARNISSERIES SOLER; 13:30h; Can Torelló
  • 13-02-16: FC SPORTING GAVÀ - ALEVÍ F FINQUES GUINOT PRUNERA; 09h; Can Tintorer
  • 14-02-16: UE CORNELLÀ - ALEVÍ G INVESTA LEGAL; 09h; Nou Mpal de Cornellà
  • 13-02-16: CF BEGUES - ALEVÍ H; 10:45h; Mpal Begues
  • 14-02-16: ALEVÍ I - EF GAVÀ; 10:30h; Els Canyars
  • 13-02-16: UE SANT JOAN DESPÍ - BENJAMÍ A; 11:30h; Mpal Casc Antic
  • 14-02-16: CF CORBERA - BENJAMÍ B; 10:30h; Mpal Corbera de Llobregat
  • 13-02-16: BENJAMÍ C CONSTRUCCINC 2004 - UD VILADECANS; 09h; Els Canyars
  • 13-02-16: BENJAMÍ D ENTRESÒL PRODUCCIONS - CF CIUTAT COOPERATIVA; 09h; Els Canyars
  • 13-02-16: CF GAVÀ MAR - BENJAMÍ E; 12h; Can Tintorer
  • 13-02-16: EF GAVÀ - BENJAMÍ F; 09h; Can Torelló
  • 13-02-16: BENJAMÍ G PRYSMIAN GROUP - ESCOLA ESPORTIVA LLOR; 10:15h; Els Canyars
  • 13-02-16: BENJAMÍ H - UD SECTOR MONTSERRATINA; 10:15h; Els Canyars
  • 13-02-16: CB TERLENKA - PRE BENJAMÍ A; 09h; Can Estruch (El Prat)
  • 14-02-16: CF SALES VILADECANS - PRE BENJAMÍ B; 09:30h; Torre Roja Viladecans
  • 14-02-16: PRE BENJAMÍ C - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUPACIÓ; 10:30h; Els Canyars
  • 13-02-16: PRE BENJAMÍ D - FC CASABLANCA; 09h; Via Fèrria Castelldefels
  • 13-02-16: DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA - PRE BENJAMÍ E; 12h; Escola Alemanya (Esplugues)
  • 13-02-16: PRE BENJAMÍ F - CF ATLÉTICO INCRESA; 10h; Via Fèrria Castelldefels
  • 13-02-16: PB CERVELLÓ - PRE BENJAMÍ G; 11:30h; Mpal Cervelló
  • 13-02-16: UE CORNELLÀ - PROMESES A; 09h; Nou Mpal de Cornellà
  • 13-02-16: PROMESES B - UD VILADECANS; 10h; Via Fèrria Castelldefels

 

Aquest proper cap de setmana del 13-14 de febrer torna la competició pels nostres equips de Futbol Base després de l'aturada de Carnaval.

 

Aquest proper cap de setmana del 13-14 de febrer, la FCF endega les proves pilot de dues de les iniciatives que composaran la nova campanya 'ZERO INSULTS A LA GRADA'