Agenda cap de setmana futbol base (10-11 octubre 2015)

Els hi oferim a continuació l'agenda de partits previstos aquest proper cap de setmana del 10-11 d'octubre per als nostres equips de Futbol Base. Podran seguir la jornada mitjançant les xarxes oficials UE Castelldefels (www.facebook.com/UeCastelldefels i www.twitter.com/uecastelldefels).

ELS PARTITS

10-10-15: UD SECTOR MONTSERRATINA - UE CASTELLDEFELS B; 17:30h; Torre Roja Viladecans
11-10-15: JUVENIL A - CF IGUALADA; 14:15h; Els Canyars
10-10-15: JUVENIL B - FC SANTBOIÀ; 20h; Els Canyars
11-10-15: JUVENIL C - UD VILADECANS; 12:15h; Els Canyars
10-10-15: CADET A - CF REUS DEPORTIU; 18h; Els Canyars
11-10-15: CF VILANOVA - CADET B; 09h; Complex Esportiu Parc del Garraf
11-10-15: UD SAN MAURO - CADET C; 12h; Mpal Sta Margarida de Montbui
11-10-15: CF CIUTAT COOPERATIVA - CADET D; 12:15h; Mpal Dani Jarque (Sant Boi)
10-10-15: UE SANT ILDEFONS - CADET E; 15h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
11-10-15: INFANTIL A - CF CAN VIDALET; 10:30h; Els Canyars
10-10-15: PEÑA JOVE LES ROQUETES - INFANTIL B; 17:15h; Mpal Les Roquetes (Sant Pere de Ribes)
10-10-15: INFANTIL C - CF MOLINS DE REI; 14:30h; Els Canyars
11-10-15: FC AT SANT JUST - INFANTIL D; 14h; Mpal Sant Just Desvern
10-10-15: CF CIUTAT COOPERATIVA - INFANTIL E; 14h; Mpal Dani Jarque (Sant Boi)
10-10-15: INFANTIL F - CB TERLENKA; 13h; Els Canyars
10-10-15: ALEVÍ A - CE TECNOFÚTBOL; 08:50h; Els Canyars
11-10-15: ALEVÍ B - CLUB EFO 87; 09h; Els Canyars
10-10-15: FC SANTBOIÀ - ALEVÍ C; 11h; Joan Baptista Milà
10-10-15: ALEVÍ D - FC SPORTING GAVÀ; 10h; Els Canyars
10-10-15: CD FONSANTA-FATJÓ - ALEVÍ E; 12h; Mpal Fontsanta (Cornellà)
10-10-15: UE SANT JOAN DESPÍ - ALEVÍ F; 10:15h; Mpal Casc Antic
10-10-15: CF ATLÈTIC PRAT - ALEVÍ G; 11:30h; Mpal Julio Méndez
11-10-15: SANTFELIUENC FC - ALEVÍ H; 09h; Les Grasses
10-10-15: ALEVÍ I - AE MARTORELL; 11:30h; Els Canyars
10-10-15: CD RIBES - BENJAMÍ A; 12h; Bosc de Plaça (Sant Pere de Ribes)
10-10-15: EF GAVÀ - BENJAMÍ B; 11h; Can Torelló
10-10-15: BENJAMÍ C - EF GAVÀ; 10:20h; Els Canyars
10-10-15: BENJAMÍ D - UD MARIANAO POBLET; 08:50h; Els Canyars
10-10-15: CF SANT JUST DESVERN - BENJAMÍ E; 11:10h; Mpal Sant Just Desvern
10-10-15: FA ESPLUGUENC - BENJAMÍ F; 10:30h; Salt del Pi
11-10-15: BENJAMÍ G - CF SALES VILADECANS; 09h; Els Canyars
10-10-15: BENJAMÍ H - CF SALES VILADECANS; 11:30h; Els Canyars
10-10-15: EF GAVÀ - PRE BENJAMÍ A; 10h; Can Torelló
10-10-15: UD VISTA ALEGRE - PRE BENJAMÍ B; 09h; Can Vinader

Llegir 517 vegades Darrera modificació el Dissabte, 10 Octubre 2015 13:16