es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (21-22 GENER 2023)

 

A continuació, RESULTATS i GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE (21-22 gener 2023)

  • UE CASTELLDEFELS B - Club Peña UD Málaga: 2-1 (Manzaneda, Nieves)
  • UE CASTELLDEFELS C - UE Can Roca 74: 2-3 (Víctor Sánchez, Guille Pérez)
  • CF Pallejà - JUVENIL FEMENÍ Investa Legal: 3-0
  • FC Santboià - JUVENIL A Segur Rehabilitació d'Edificis: 2-4 (Rubén Pérez 3, Ayman)
  • JUVENIL B - FC Levante Las Planas: 1-2 (Bernat)
  • CE L'Hospitalet - JUVENIL C: 3-1 (Íker Hernández)
  • CD Fontsanta-Fatjó - JUVENIL D: 1-7 (Sandro, Íker Del Jesús, Diego Atem, Joel Silvosa, Alejandro Gálvez, Martin, Gerard)
  • UD Marianao Poblet - JUVENIL E: 2-1 (Jan Lomeña)
  • JUVENIL F - FC Sporting Gavà: 5-5 (Miquel 4, Hugo Saco)
  • JUVENIL G - AC Colegio Alemán San Alberto: 2-4 (Álex Calvo, Viktor Borrull)
  • PB Sant Vicenç dels Horts - CADET FEMENÍ: 3-2 (Laia Calvo, Ainhoa)
  • CE Mercantil - CADET A: 1-0
  • CADET B Codelearn Castelldefels - CD La Floresta: 1-0 (Asier Rodríguez)
  • CADET C - FC Can Buxeres: 2-1 (Pau Palacios, Diego Silva)
  • FC Sant Esteve Sesrovires - CADET D: 2-5 (Jan Deu 2, Amin 2, Hugo Lucas)
  • CADET E - Fundació UE Cornellà: 6-0 (Carlos Fabra 2,  Max Ijzerloo 2, Guille González, Jorge Aguilar)
  • CD Almeda - CADET F Minim Tu Ortodoncia Invisible: 1-4 (Sergi, Román, Álex Cervera, Álvaro Álvarez)
  • CADET G Kilkenny Learning Centre - UD Marianao Poblet: 3-1 (Mario Gironès, Dimitri, Jon Spiegel)
  • EF Gavà - CADET H: 3-2 (Pol Fonts, Ciro)
  • FC Sant Cugat - INFANTIL A FEMENÍ: 3-2 (Laia Calvo 2)
  • INFANTIL A - Fundació UE Cornellà: 1-1 (Nico Jerez)
  • INFANTIL B FEMENÍ Perruqueria Lydia - CF Pallejà: 5-1 (Naima 4, Julia)
  • CF Vinyets Molí-Vell - INFANTIL B: 2-1 (Pol Gené)
  • FC Masquefa - INFANTIL C FEMENÍ: 0-8 (Miriam 5, Nayra, Gloria, María Izquierdo)
  • UD Viladecans - INFANTIL C: 3-1 (Biel Feliz)
  • INFANTIL D - CF Gavà: 6-0 (Luca Bardaro 3, David Leal, Jordi Ibáñez, Unai Izquierdo)
  • EF Gavà - INFANTIL E: 2-3 (Edu Casaus 2, Álex Requena)
  • INFANTIL F - EF Gavà: 0-9
  • INFANTIL G - FC Santboià: 0-1
  • CD Almeda - INFANTIL H: 6-0
  • ALEVÍ A FEMENÍ - FC Santboià: 0-1
  • CD Riudoms - ALEVÍ B FEMENÍ: 0-11 (María Izquierdo 3, Luana 2, Sofía Llinares 2, Nancy, Carla Guasch, Leire Maranzano, pròpia porta)
  • ALEVÍ B - UE Sant Andreu: 5-2 (Oriol Muñoz 2, Manu Compagnucci, Víctor Huecas, Cesc Garzón)
  • CE L'Hospitalet - ALEVÍ C: 4-4 (Edgar, Jan Fernández, Prochor, Leo Villegas)
  • ALEVÍ D Carnisseries Soler - CF Begues: 10-1 (Hugo Aznar 4, Bruno Sosa 2, Roger 2, Pau Núñez, Luca Ursa)
  • UD Marianao Poblet - ALEVÍ E: 2-3 (Gorka 2, Dani Cruz)
  • ALEVÍ F - UD Sector Montserratina: 10-2 (José Ruiz 3, Gonzalo 2, Oriol Camero 2, Alejandro, Elías, pròpia porta)
  • ALEVÍ G Mobles Serrano - CF Molins de Rei: 6-4 (Tomás Pérez 3, Max Pérez 2, Unai Sánchez)
  • UE Cornellà - ALEVÍ H: 7-1 (pròpia porta)
  • ALEVÍ I - Col.legi Sagrat Cor Sarrià AMPA: 0-2
  • Col.legi Sagrat Cor Sarrià AMPA - ALEVÍ J: 8-3 (Riccardo 2, Kyle)
  • CF Ciutat Cooperativa - ALEVÍ K: 5-2 (Juanma, pròpia porta)
  • FC Sant Joan Despí-San Pancracio - ALEVÍ L; 11-1 (Jan Barberà)
  • CB Terlenka - ALEVÍ M: 1-5 (Suhaan 3, Brayan, Izan Fortes)
  • ALEVÍ N - CF Martorell: 0-6
  • Fundació UE Cornellà - BENJAMÍ A FEMENÍ: 10-1 (Laia Soler)
  • Sinera United FC - BENJAMÍ A: 0-4 (Hugo Ruiz 2, Teo, Lucas Aparicio)
  • FC Casablanca - BENJAMÍ B FEMENÍ: 7-0
  • BENJAMÍ B - FC Sporting Gavà: 1-0 (Dani Blanco)
  • BENJAMÍ C - FC Athletic Viladecans: 1-5 (Pol Feliz)
  • EF Gavà - BENJAMÍ D: 1-3 (Aarón 2, pròpia porta)
  • BENJAMÍ E - CFA Espluguenc: 4-0 (Gabriel 4)
  • BENJAMÍ F - AE Prat: 0-7
  • Fundació UE Conrellà - BENJAMÍ G: 9-1 (Aron Rosi)
  • PRE BENJAMÍ A - FC Sporting Gavà: 0-3
  • AE Sant Vicenç dels Horts - PRE BENJAMÍ B: 1-6 (Hugo Ruz 4, Asier, Eneko)
  • FC Sporting Gavà - PRE BENJAMÍ C: 5-2 (Amir 2)
Llegir 45 vegades