es inscripcionOnline

AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (21-22 GENER 2023)

 

Us oferim a continuació l'AGENDA de PARTITS previstos cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (21-22 gener 2023)

  • 21-01-23: UE CASTELLDEFELS B - Club Peña UD Málaga; 20h; Els Canyars 
  • 22-01-23: UE CASTELLDEFELS C - UE Can Roca 74; 20h; Els Canyars
  • 21-01-23: CF Pallejà - JUVENIL FEMENÍ Investa Legal; 12:45h; ZEM Fernando Muñoz Carrasco
  • 21-01-23: FC Santboià - JUVENIL A Segur Rehabilitació d'Edificis; 18:30h; Mpal Joan Baptista Milà 
  • 22-01-23: JUVENIL B - FC Levante Las Planas; 18:15h; Els Canyars
  • 22-01-23: CE L'Hospitalet - JUVENIL C; 20h; Camp de Futbol Mpal de L'Hospitalet
  • 21-01-23: CD Fontsanta-Fatjó - JUVENIL D; 17:30h; Mpal Fontsanta-Fatjó (Cornellà)
  • 22-01-23: UD Marianao Poblet - JUVENIL E; 17:45h; Mpal Marianao (Sant Boi)
  • 22-01-23: JUVENIL F - FC Sporting Gavà; 16:15h; EM Pitort
  • 22-01-23: JUVENIL G - AC Colegio Alemán San Alberto; 18h; EM Pitort
  • 21-01-23: PB Sant Vicenç dels Horts - CADET FEMENÍ; 13:30h; Mpal La Barruana
  • 22-01-23: CE Mercantil - CADET A; 15h; Mpal Arrahona Merinals-Joan Murtró
  • 21-01-23: CADET B Codelearn Castelldefels - CD La Floresta; 18h; Els Canyars
  • 22-01-23: CADET C - FC Can Buxeres; 16:30h; Els Canyars
  • 22-01-23: FC Sant Esteve Sesrovires - CADET D; 11:30h; Mpal Sant Esteve Sesrovires
  • 22-01-23: CADET E - Fundació UE Cornellà; 13h; Els Canyars
  • 21-01-23: CD Almeda - CADET F Minim Tu Ortodoncia Invisible; 16h; Mpal Almeda (Cornellà)
  • 22-01-23: CADET G Kilkenny Learning Centre - UD Marianao Poblet; 14:45h; Els Canyars
  • 21-01-23: EF Gavà - CADET H; 18h; ZEM Can Torelló 
  • 22-01-23: FC Sant Cugat - INFANTIL A FEMENÍ; 10:30h; ZEM Jaume Tubau (Sant Cugat del Vallès)
  • 21-01-23: INFANTIL A - Fundació UE Cornellà; 13h; Els Canyars
  • 22-01-23: INFANTIL B FEMENÍ Perruqueria Lydia - CF Pallejà; 10h; EM Pitort
  • 21-01-23: CF Vinyets Molí-Vell - INFANTIL B; 13h; Mpal La Parellada (Sant Boi)
  • 22-01-23: FC Masquefa - INFANTIL C FEMENÍ; 10h, Mpal Masquefa
  • 21-01-23: UD Viladecans - INFANTIL C; 09h; Mpal Viladecans
  • 21-01-23: INFANTIL D - CF Gavà; 14:30h; Els Canyars
  • 21-01-23: EF Gavà - INFANTIL E; 15:30h; ZEM Can Torelló
  • 22-01-23: INFANTIL F - EF Gavà; 11:35h; Els Canyars
  • 22-01-23: INFANTIL G - FC Santboià; 10:15h; Els Canyars
  • 21-01-23: CD Almeda - INFANTIL H; 14h; Mpal Almeda (Cornellà)
  • 22-01-23: ALEVÍ A FEMENÍ - FC Santboià; 15h; EM Pitort
  • 21-01-23: CD Riudoms - ALEVÍ B FEMENÍ; 10h; Mpal Riudoms
  • 22-01-23: ALEVÍ B - UE Sant Andreu; 09h; Els Canyars
  • 22-01-23: CE L'Hospitalet - ALEVÍ C; 16:30h; Camp de Futbol Mpal de L'Hospitalet
  • 21-01-23: ALEVÍ D Carnisseries Soler - CF Begues; 11:45h; Els Canyars
  • 21-01-23: UD Marianao Poblet - ALEVÍ E; 10:30h; Mpal Marianao (Sant Boi)
  • 21-01-23: ALEVÍ F - UD Sector Montserratina; 08h; Els Canyars
  • 22-01-23: ALEVÍ G Mobles Serrano - CF Molins de Rei; 09h; Els Canyars
  • 21-01-23: UE Cornellà - ALEVÍ H; 14:20h; Mpal Cornellà
  • 21-01-23: ALEVÍ I - Col.legi Sagrat Cor Sarrià AMPA; 08h; Els Canyars
  • 21-01-23: Col.legi Sagrat Cor Sarrià AMPA - ALEVÍ J; 11h; Camp de Futbol Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona)
  • 21-01-23: CF Ciutat Cooperativa - ALEVÍ K; 12h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 21-01-23: FC Sant Joan Despí-San Pancracio - ALEVÍ L; 11:45h; Mpal Barri Centre
  • 21-01-23: CB Terlenka - ALEVÍ M; 09h; CEM Estruch (El Prat)
  • 21-01-23: ALEVÍ N - CF Martorell; 10:30h; Els Canyars
  • 22-01-23: Fundació UE Cornellà - BENJAMÍ A FEMENÍ; 15:30h; Mpal Cornellà
  • 22-01-23: Sinera United FC - BENJAMÍ A; 12h; Mpal Bernat Coll (Arenys de Mar)
  • 21-01-23: FC Casablanca - BENJAMÍ B FEMENÍ; 10h; Mpal Casablanca (Sant Boi)
  • 21-01-23: BENJAMÍ B - FC Sporting Gavà; 10:30h; Els Canyars
  • 21-01-23: BENJAMÍ C - FC Athletic Viladecans; 09:15h; Els Canyars
  • 21-01-23: EF Gavà - BENJAMÍ D; 09h; ZEM Can Torelló
  • 22-01-23: BENJAMÍ E - CFA Espluguenc; 08h; Els Canyars
  • 22-01-23: BENJAMÍ F - AE Prat; 08h; Els Canyars
  • 22-01-23: Fundació UE Conrellà - BENJAMÍ G; 12:45h; Mpal Cornellà
  • 21-01-23: PRE BENJAMÍ A - FC Sporting Gavà; 09:15h; Els Canyars
  • 21-01-23: AE Sant Vicenç dels Horts - PRE BENJAMÍ B; 10:30h; Mpal La Guàrdia
  • 21-01-23: FC Sporting Gavà - PRE BENJAMÍ C; 11h; ZEM Can Tintorer
  • 21-01-23: PROMESES - EF Gavà; 11:45h; Els Canyars
Llegir 81 vegades