es inscripcionOnline

AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (14-15 GENER 2022)

 

Us oferim a continuació l'AGENDA de PARTITS previstos cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (14-15 gener 2023)

  • 14-01-23: Athletic Club Esparreguera - UE CASTELLDEFELS B; 16:30h; Mpal Esparreguera
  • 14-01-23: FC Can Clota-La Plana-Can Cervera B - UE CASTELLDEFELS C; 20h; Mpal Salt del Pi (Esplugues)
  • 14-01-23: JUVENIL FEMENÍ Investa Legal - Fundació UE Cornellà; 20h; EM Pitort
  • 14-01-23: JUVENIL A Segur Rehabilitació d'Edificis - CE Manresa; 20h; Els Canyars
  • 14-01-23: CF Corbera - JUVENIL B; 18:15h; Mpal Corbera
  • 15-01-23: JUVENIL C - Santfeliuenc FC; 20h; Els Canyars
  • 14-01-23: JUVENIL E - CF Vinyets Molí-Vell; 18h; Els Canyars
  • 15-01-23: UD Sector Montserratina - JUVENIL F; 17:30h; Mpal Torre-Roja (Viladecans)
  • 15-01-23: FC Athletic Viladecans - JUVENIL G; 15:30h; Mpal Torre-Roja (Viladecans)
  • 15-01-23: CADET FEMENÍ - UD La Torre de Claramunt; 14h; EM Pitort
  • 14-01-23: CADET A - Club Lleida Esportiu; 14:30h; Els Canyars
  • 14-01-23: UE Sant Ildefons - CADET B Codelearn Castelldefels; 16h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 15-01-23: Santfeliuenc FC - CADET C; 16h; Mpal Les Grases (Sant Feliu de Llobregat)
  • 15-01-23: CADET D - Santfeliuenc FC; 18h; Els Canyars
  • 15-01-23: FC Athletic Viladecans - CADET E; 13:30h; Mpal Torre-Roja (Viladecans)
  • 15-01-23: CADET F Minim Tu Ortodoncia Invisible - FC Athletic Viladecans; 15:40h; Els Canyars
  • 14-01-23: CF Ciutat Cooperativa - CADET G Kilkenny Learning Centre; 15:30h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 15-01-23: CADET H - FC Sporting Gavà; 20h; EM Pitort
  • 15-01-23  INFANTIL A FEMENÍ - CF Pallejà; 12:15h; EM Pitort
  • 15-01-23: EF Gavà - INFANTIL A; 10h; ZEM Can Torelló
  • 15-01-23: CF Molins de Rei - INFANTIL B FEMENÍ Perruqueria Lydia; 16h; Mpal Josep Raich
  • 14-01-23: INFANTIL B - Fundació UE Cornellà; 13h; Els Canyars
  • 14-01-23: INFANTIL C FEMENÍ - CF Molins de Rei; 09:15h; Els Canyars
  • 15-01-23: INFANTIL C - UD Marianao Poblet; 14h; Mpal Can Vinader
  • 15-01-23: CF Atlètic Incresa - INFANTIL D; 11h; Mpal Ricard Ginebreda (Molins de Rei)
  • 15-01-23: INFANTIL E - FC Athletic Viladecans; 13:50h; Els Canyars
  • 15-01-23: FC Sporting Gavà - INFANTIL F; 13:30h; ZEM Can Tintorer
  • 15-01-23: CF Begues - INFANTIL G; 13h; Mpal Begues
  • 15-01-23: INFANTIL H - CF Corbera; 15:30h; EM Pitort
  • 15-01-23: Peña Recreativa Sant Feliu - ALEVÍ A FEMENÍ; 10:30h; Mpal Falguera (Sant Feliu de Llobregat)
  • 14-01-23: ALEVÍ A - CF Vinyets Molí-Vell; 11:45h; Els Canyars
  • 15-01-23: ALEVÍ B FEMENÍ - CD Ribes; 11h; EM Pitort
  • 15-01-23: PB Anguera - ALEVÍ B; 11:10h; Camp Futbol Escola Industrial (Barcelona)
  • 14-01-23: ALEVÍ C FEMENÍ - FC Casablanca; 11h; Mpal Can Vinader
  • 14-01-23: ALEVÍ C - FC Can Buxeres; 10:30h; Els Canyars
  • 14-01-23: CF Igualada - ALEVÍ D Carnisseries Soler; 13:15h; CEM Les Comes
  • 15-01-23: ALEVÍ E - FC Sant Joan Despí-San Pancracio; 09h; Els Canyars
  • 14-01-23: FC Sant Joan Despí-San Pancracio - ALEVÍ F; 10:15h; Mpal Barri Centre
  • 14-01-23: UD Vista Alegre - ALEVÍ G Mobles Serrano; 09:30h; Mpal Can Vinader
  • 14-01-23: ALEVÍ H - CF Corbera; 08h; Els Canyars
  • 14-01-23: Fundació UE Cornellà - ALEVÍ I; 17:10h; Mpal Cornellà
  • 14-01-23: ALEVÍ J - Fundació UE Cornellà; 08h; Els Canyars
  • 14-01-23: ALEVÍ K - UD Marianao Poblet; 09:15h; Els Canyars
  • 14-01-23: ALEVÍ L - Col.legi Sagrat Cor Sarrià AMPA; 11:45h; Els Canyars
  • 15-01-23: ALEVÍ M - CE Esparreguera; 14h; EM Pitort
  • 15-01-23: CF Sant Just Desvern - ALEVÍ N; 10:30h; Mpal Sant Just Desvern
  • 15-01-23: BENJAMÍ FEMENÍ - CE Manresa; 10h; EM Pitort
  • 14-01-23: BENJAMÍ A - FC Santboià; 10:30h; Els Canyars
  • 15-01-23: Peña Recreativa Sant Feliu - BENJAMÍ B; 10:30h; Mpal Falguera (Sant Feliu de Llobregat)
  • 14-01-23: FC Barcelona - BENJAMÍ C; 15h; Ciutat Esportiva Joan Gamper (Sant Joan Despí)
  • 15-01-23: BENJAMÍ D - Fundació UE Cornellà; 08h; Els Canyars
  • 14-01-23: FP AE Prat - BENJAMÍ E; 11:15h; CEM Julio Méndez (El Prat)
  • 14-01-23: Fundació UE Cornellà - BENJAMÍ F; 13:15h; Mpal Cornellà
  • 15-01-23: BENJAMÍ G - EF Gavà; 08h; Els Canyars
  • 15-01-23: Fundació UE Cornellà - PRE BENJAMÍ A; 08:45h; Mpal Cornellà
  • 15-01-23: PRE BENJAMÍ B - CB Terlenka; 09h; Els Canyars
  • 15-01-23: PRE BENJAMÍ C - CF Pallejà; 10h; Els Canyars
  • 14-01-23: UD Viladecans - PROMESES; 11:45h; Mpal Viladecans
Llegir 121 vegades