es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (7-8 GENER 2022)

 

Us adjuntem a continuació RESULTATS I GOLEJADORS cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (7-8 gener 2022)

  • UE CASTELLDEFELS B - At Club Hospitalense: 5-0 (Mario Gerbolés 3, Jonathan, Sergi Fradera)
  • UE CASTELLDEFELS C - FC Sporting Gavà B: 1-3 (Alfonso)
  • FFB Reus - JUVENIL A Segur Rehabilitació d'Edificis: 0-0
  • JUVENIL B - UD San Mauro: 1-1 (Rodrigo)
  • UD San Mauro - JUVENIL C: 3-1 (Hugo García-Rosado)
  • JUVENIL E - FC Sporting Gavà: 3-1 (Íker Pérez, Matías Daza, Eric Mompó) (amistós)
  • JUVENIL F - Santfeliuenc FC: 1-6 (Nawfal)
  • JUVENIL G - EF Gavà: 3-5 (Juan David 2, Pol Córcoles)
  • CE Esparreguera - CADET FEMENÍ: 0-2 (Laura Olaru, Alejandra)
  • CE Manresa - CADET A: 3-2 (Dídac, pròpia porta)
  • CADET B Codelearn Castelldefels - FE Atlètic Vilafranca: 2-0 (Álex Setién, Marc Fernández)
  • CADET C - FC Sporting Gavà: 2-3 (Marco Nogueyra 2)
  • CF Igualada - CADET D2-4 (Amin, Adri Gil, Jan Deu, Luis Reyes)
  • CB Terlenka - CADET F Minim Tu Ortodoncia Invisible: 1-0
  • CADET G Kilkenny Learning Centre - FC Levante Las Planas: 10-0 (Dani Toledo 4, Ferran 2, Jon Spiegel 2, Dimitri, pròpia porta)
  • Fundació UE Cornellà - CADET H: 2-0
  • FC Levante Las Planas - INFANTIL A FEMENÍ: 3-3 (Laia Calvo 2, Daniela)
  • INFANTIL A - CF Terres de l'Ebre: 2-1 (Íker Rodríguez, Tomás)
  • INFANTIL B FEMENÍ Perruqueria Lydia - CD Ribes: 0-11
  • EF Gavà - INFANTIL B: 1-2 (Franco, Catalin)
  • EFB Calafell CF - INFANTIL C FEMENÍ: 1-0
  • CF Martorell - INFANTIL C: 2-0
  • INFANTIL D - FC Levante Las Planas: 7-2 (Luca Bardaro 2, Pau Saavedra 2, David Leal 2, Jordi Ibáñez)
  • FC Sporting Gavà - INFANTIL E: 4-1 (Edu Casaus)
  • INFANTIL F - AC Colegio Alemán San Alberto: 2-7 (Lucas D'Emilio 2)
  • INFANTIL G - CF Pallejà: 3-1 (Pablo Pérez 2, Iván García)
  • CD Fontsanta-Fatjó - INFANTIL H: 8-0
  • ALEVÍ A FEMENÍ - CE Cambrils Unió: 6-0 (Lucía Martínez 2, Agustina 2, Candela, Laia Soler)
  • Peña Recreativa Sant Feliu - ALEVÍ A: 1-3 (Pol Resano, Sergi, Aleix Romero)
  • CE Cambrils Unió - ALEVÍ B FEMENÍ: 0-1 (Luana)
  • ALEVÍ B - FC Martinenc: 10-1 (Juanjo 2, Marcos 2, Hugo Camacho 2, Pol Asensio, Cesc, Manu Compagnucci, Hugo Aznar)
  • FC Atlètic Sant Just - ALEVÍ C: 9-2 (Edgar, Jan Fernández)
  • ALEVÍ D Carnisseries Soler - UE Sitges: 5-2 (Bruno Sosa 3, Hugo Aznar, Roger)
  • EF Gavà - ALEVÍ E: 4-2 (Juan Fernández, Dani Cruz)
  • ALEVÍ F - Fundació UE Cornellà: 4-6 (José Ruiz, Eric Llucià, Manu Fernández, Alejandro)
  • ALEVÍ G Mobles Serrano - AE Sant Lluís: 7-4 (Max Pérez 3, Tomás, Unai Sánchez, Nikita, Luca Ramírez)
  • AE Abrera - ALEVÍ H: 5-8 (Liam 4, Carlos, Biel Lara, Julen, Álvaro)
  • ALEVÍ I - FC Levante Las Planas: 1-2 (Neo)
  • UE Torrelles - ALEVÍ J: 0-16 (Matías 4, Biel Cos 3, Kyle 3, Marcos Saborido 2, Radu, Eric Ramoneda, Aleix Chesa, pròpia porta)
  • PB Sant Vicenç dels Horts - ALEVÍ K: 14-3 (Martí Noguera, Brian, pròpia porta)
  • UD Vista Alegre - ALEVÍ L: 12-1 (Jan Barberà)
  • CF Can Vidalet - ALEVÍ M: 2-3 (Suhaan 3)
  • ALEVÍ N - FC Levante Las Planas: 2-3 (Leo Madueño, Finley)
  • FC Sporting Gavà - BENJAMÍ FEMENÍ: 3-4 (Valeria, Laia Soler, Clara Aristayeta, Sheila González)
  • CF Martorell - BENJAMÍ A: 1-6 (Lucas Aparicio 3, Teo, Raúl, Rian)
  • BENJAMÍ B - CF Vinyets Molí-Vell: 5-3 (Kaleb 2, Dani Blanco, Hugo Ariza, Nico Serra)
  • BENJAMÍ C - Fundació UE Cornellà: 1-1 (Pablo Méndez)
  • FC Atlètic Sant Just - BENJAMÍ D: 2-8 (Lucas Rodríguez 2, Ander 2, Guillem, Bruno, Haitham, Aarón)
  • BENJAMÍ E - CF Martorell: 3-2 (Gabriel, Adriano, Aritz Núñez)
  • BENJAMÍ F - EF Gavà: 2-2 (Nael, Quino)
  • FP AE Prat - BENJAMÍ G: 14-0
  • PRE BENJAMÍ A - Peña Recreativa Sant Feliu: 5-4 (Leo Gómez 4, Ángel Rivas)
  • Peña Recreativa Sant Feliu - PRE BENJAMÍ B: 5-1 (Eneko)
  • PB Vallirana - PRE BENJAMÍ C: 0-1 (Amir)
Llegir 90 vegades Darrera modificació el Dimecres, 11 Gener 2023 10:29