es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (26-27 NOVEMBRE 2022)

 

Us oferim a continuació RESULTATS i GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (26-27 novembre 2022)

  • FC Can Buxeres - UE CASTELLDEFELS B: 1-0
  • UD Sector Montserratina B - UE CASTELLDEFELS C: 6-1 (Marc Sánchez)
  • JUVENIL FEMENÍ Investa Legal - CD Fontsanta-Fatjó: 0-7
  • JUVENIL A Segur Rehabilitació d'Edificis - UE Cornellà C: 1-4 (Monir)
  • CF Vinyets Molí-Vell - JUVENIL B: 6-0
  • JUVENIL C - UE Sant Ildefons: 2-1 (Max Rodríguez, Íker Hernández)
  • JUVENIL D - Santfeliuenc FC: 5-2 (Íker Del Jesús 2, Alejandro Martínez 2, Otman)
  • JUVENIL E - CE Esparreguera: 4-1 (Pere Berdié, Hugo Hernández, Héctor Navajas, Íker Torres)
  • CF Sant Just Desvern - JUVENIL F: 0-9 (Nawfal 3, Jordi Bercero, Guillem Espí, Dídac, Bruno Valenzuela, Unai, Sergio)
  • FC Sporting Gavà - JUVENIL G: 1-2 (pròpia porta, Álex Ballester)
  • CADET FEMENÍ - FC Sant Esteve Sesrovires: 3-2 (Alejandra 2, pròpia porta)
  • CADET A - Cerdanyola FC: 0-1
  • CE Sabadell - CADET B Codelearn Castelldefels: 1-1 (Álex Setién)
  • UD Marianao Poblet - CADET C: 1-1 (Pol Requena)
  • CADET D - FC Santboià: 4-4 (Adri Gil 3, Jan Deu)
  • CADET E - CF Can Vidalet: 4-0 (Guille González, Guillem Andújar, Víctor Gomáriz, Jorge Aguilar)
  • Santfeliuenc FC - CADET F Minim Tu Ortodoncia Invisible: 1-4 (Aarón Benito, Marc González, Marc Morera, Aleix Noal)
  • UE Torrelles - CADET G Kilkenny Learning Centre: 0-2 (Mario Gironès, Dimitri)
  • CADET H - FC Sant Joan Despí-San Pancracio: 4-0 (Pau Colomina, Adri Fernández, Miguel Díaz Delgado, Max Villoldo)
  • INFANTIL A FEMENÍ - FFB Reus: 2-3 (Elena Collado 2)
  • CD Tortosa - INFANTIL A: 0-1 (Nico Jerez)
  • UD Viladecans - INFANTIL B Perruqueria Lydia: 3-1 (Naima)
  • INFANTIL B - FC Atlètic Sant Just: 2-0 (Franco 2)
  • INFANTIL C FEMENÍ - FC Levante Las Planas: 4-2 (Miriam 2, Elena Collado, Olga)
  • INFANTIL C - UD Sector Montserratina: 2-0 (Biel Feliz, Pau Cos)
  • FC Athletic Viladecans - INFANTIL D: 2-3 (Max Noguerol, Jordi Ibáñez, David Leal)
  • UD Marianao Poblet - INFANTIL E: 0-4 (Edu Casaus 2, Nico Cupsa, Axel Pérez)
  • INFANTIL F - CD Fontsanta-Fatjó: 1-0 (Pau Cadena)
  • CB Terlenka - INFANTIL G: 5-2 (Pablo Pérez, Baljot)
  • INFANTIL H - FC Levante Las Planas: 3-1 (Rubén, Marc Heredia, Álex Calvo)
  • CF Martorell - ALEVÍ A FEMENÍ: 0-2 (Candela, Agustina)
  • ALEVÍ A - EF Gavà: 3-3 (Fran Amaya, Eric Aceitón, Dídac)
  • ALEVÍ B FEMENÍ - CF Martorell: 19-0 (María Izquierdo 11, Luana 4, Leire Maranzano 2, Carla Guasch, Nancy)
  • EF Gavà - ALEVÍ B: 2-4 (Oriol Muñoz, Manu Compagnucci, Marcos, Juanjo)
  • UE Torrelles - ALEVÍ C FEMENÍ: 1-7 (Matilda 3, Eve 2, Leire, Charlotte)
  • ALEVÍ C - UD Marianao Poblet: 18-0 (Jan Fernández 6, Prochor 5, Leo Villegas 2, Luca López, Hugo Díaz, Aleix Feliz, Gerard, pròpia porta)
  • CF Vilanova - ALEVÍ D Carnisseries Soler: 3-3 (Hugo Aznar 2, Pau Núñez)
  • ALEVÍ E - FC Santboià: 2-3 (Juan Fernández, Gorka)
  • CF Blanca Subur - ALEVÍ F: 3-4 (Manu Fernández 2, José Ruiz, Oriol Camero)
  • CF Corbera - ALEVÍ G Mobles Serrano: 5-11 (Max Pérez 4, Nikita 2, Luca Ramírez 2, Pau Ruiz 2, Unai Sánchez)
  • ALEVÍ H - Peña Recreativa Sant Feliu: 3-3 (Liam López, Álvaro, Adrià Morales)
  • FC Sporting Gavà - ALEVÍ I: 2-2 (Adrià Morales, Aritz Borràs)
  • ALEVÍ J - FC Santboià: 12-2 (Riccardo 5, Radu 3, Matías 3, Marcos Saborido)
  • CF Molins de Rei - ALEVÍ K_ 4-13 (Hugo Muñoz 4, Martí Noguera 4, Gianfrán 2, Juanma, Rayan, pròpia porta)
  • ALEVÍ L - CFA Espluguenc: 0-9
  • ALEVÍ M - Esport Base del Papiol: 3-1 (Joan Machacón, Izan Fortes, Brayan)
  • ALEVÍ N - PB Vallirana: 2-10 (Isaac, Joao)
  • BENJAMÍ FEMENÍ - SEF Ateneu Igualadí: 2-6 (Alba, Clara)
  • BENJAMÍ A - Fundació UE Cornellà: 1-2 (Lucas Aparicio)
  • CD Fontsanta-Fatjó - BENJAMÍ B: 2-7 (Hugo Royo 2, Dani Surribas, Hugo Ariza, Dani Blanco, Aimar, pròpia porta)
  • CF Molins de Rei - BENJAMÍ C: 7-5 (Ángel Riera 2, Marc Ordóñez, Pablo, Alan)
  • BENJAMÍ D - UD Sector Montserratina: 5-1 (Ander, Guillem, Asier, Lucas Rodríguez, Aarón)
  • AF Sant Vicenç dels Horts - BENJAMÍ E: 0-6 (Pau Romaguera 2, Adriano, Biel Ollé, Luca Fitolite, Gabi)
  • BENJAMÍ G - CF Vinyets Molí-Vell: 2-3 (Aron Rosi, Fran Tolosa)
  • CB Terlenka - PRE BENJAMÍ A: 4-2 (Leo Gómez 2)
  • PRE BENJAMÍ B - FC Atlètic Sant Just: 1-8 (Pau Heras)
  • PRE BENJAMÍ C - CF Ciutat Cooperativa: 7-0 (Amir 4, Jonathan, Aitor, Trevor)
Llegir 98 vegades Darrera modificació el Dimecres, 30 Novembre 2022 15:28