es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (19-20 novembre 2022)

 

A continuació, RESULTATS i GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (19-20 novembre 2022)

  • UE CASTELLDEFELS B - FC Atlètic Sant Just B: 1-1 (Manzaneda)
  • CF Igualada - JUVENIL FEMENÍ Investa Legal: 10-0
  • UD Marianao Poblet - JUVENIL A Segur Rehabilitació d'Edificis: 1-3 (Ayman 2, Matías)
  • JUVENIL B - PB Sant Vicenç dels Horts: 0-1
  • AE Prat - JUVENIL C: 2-0
  • JUVENIL F - Col.legi Sagrat Cor Sarrià AMPA: 3-1 (Bruno Valenzuela, Darryl, Miquel)
  • JUVENIL G - Col.legi Sagrat Cor Sarrià AMPA: 0-5
  • CD Riudebitlles - CADET FEMENÍ: 3-0
  • ENFAF Andorra - CADET A: 3-2 (Jan Navarro, Dídac)
  • CADET B Codelearn - FC Barcelona B: 0-1
  • CADET C - CD Fontsanta-Fatjó: 2-2 (Pau Palacios, Pol Requena)
  • Peña Recreativa Sant Feliu - CADET D: 1-3 (Manoa, David Ramírez, Nouh)
  • FP AE Prat - CADET E; 1-1 (Max)
  • CADET G Kilkenny Learning Centre - Peña Recreativa Sant Feliu: 6-0 (Julián 2, Asier, Bruno Xaxo, Mario Gironès, Dimitri)
  • UD Viladecans - CADET H: 3-6 (Jon Guerrero 2, Raúl 2, Adri Fernández, Joel Alarte)
  • CF Femení Manu Lanzarote - INFANTIL A FEMENÍ: 3-1 (Elena Rodríguez)
  • INFANTIL A - UE Sant Ildefons: 9-1 (Nico Jerez 2, Sandro 2, Xavi Ferrando 2, Íker Rodríguez, Tomás, Ciò)
  • INFANTIL B Perruqueria Lydia - UE Torrelles: 3-1 (Naima 2, Julia Morichetti)
  • FC Sporting Gavà - INFANTIL B: 3-1 (Marco Lucas)
  • UD Viladecans - INFANTIL C FEMENÍ: 1-7 (Miriam 3, Daniela 2, Noa, Elena Collado)
  • CF Can Vidalet - INFANTIL C: 0-14 (Marc Malevych 4, Biel Ventura 2, Zakhar 2, Pau Cos 2, Marc Morlans 2, Nil Núñez, Aleix Juárez)
  • INFANTIL D - CB Terlenka: 14-0 (David Leal 5, Jordi 3, Mathieu, Max San Geroteo, Luca Bardaro, Eric De la Iglesia, Max Noguerol, Aleix Medel)
  • INFANTIL E - Col.legi Sagrat Cor Sarrià AMPA: 1-3 (Edu Casaus)
  • FC Casablanca - INFANTIL F: 1-8 (Barack 2, Lucas D'Emilio 2, Dani Sinani 2, Bakr 2)
  • INFANTIL G - CF Martorell: 0-1
  • UD Marianao Poblet - INFANTIL H: 18-0
  • ALEVÍ A FEMENÍ - CB Terlenka: 4-4 (Candela 3, Agustina)
  • UE Sitges - ALEVÍ A: 3-2 (Sergi, Diego Sosa)
  • CD Morell - ALEVÍ B FEMENÍ: 2-5 (Luana 3, María Izquierdo 2)
  • ALEVÍ B - PB Cinc Copes: 4-3 (Xavi Minguella, Pol Asensio, Cesc Garzón, Juanjo)
  • ALEVÍ C FEMENÍ - CF SABA: 3-3 (Charlotte 2, Matilda)
  • ALEVÍ D Carnisseries Soler - UE Sant Sadurní: 4-0 (Luis Otero 2, Hugo Aznar, Bruno Sosa)
  • CF Ciutat Cooperativa - ALEVÍ E: 4-5 (Dani Cruz 3, Gorka, Gerard González)
  • ALEVÍ F - FC Santboià: 2-3 (Manu Fernández, Alejandro)
  • ALEVÍ G  Mobles Serrano - CB Terlenka: 11-0 (Max Pérez 4, Pau Ruiz 2, Luca Ramírez 2, Nikita 2, Unai Sánchez)
  • FC Athletic Viladecans - ALEVÍ H: 0-16 (Álvaro 6, Liam 6, Yago, Valentino, Urko, Julen)
  • ALEVÍ I - Santfeliuenc FC: 7-2 (Adrià Morales 5, Neo, Aritz Borràs)
  • UD Viladecans - ALEVÍ J: 13-1 (Radu)
  • ALEVÍ K - FC Casablanca: 6-3 (Hugo Gárate 2, Hugo Muñoz, Juanma, Gianfrán, Martí Noguera)
  • UD Viladecans - ALEVÍ L: 5-2 (Stan, Ferran)
  • FC Santboià - ALEVÍ M: 14-0
  • CD Fontsanta-Fatjó - ALEVÍ N: 2-8 (Joao 4, Finley 2, Isaac, Arnar)
  • CFU Mirasol-Baco - BENJAMÍ FEMENÍ: 9-0
  • UE Sitges - BENJAMÍ A: 3-2 (Teo, Lucas Aparicio)
  • BENJAMÍ B - Santfeliuenc FC: 6-0 (Hugo Royo, Kaleb, Aimar, Dani Surribas, Hugo Ariza, Dani Blanco)
  • BENJAMÍ C - Peña Recreativa Sant Feliu: 8-2 (Alan 3, Marc Ordóñez 3, Erik Pavel, Ángel Riera)
  • UE Sant Ildefons - BENJAMÍ D: 1-3 (Hugo Molero 2, Haitham)
  • BENJAMÍ E - AC Colegio Alemán San Alberto: 1-6 (Pau Romaguera)
  • BENJAMÍ F - FC Sant Joan Despí-San Pancracio: 1-4 (Arnau Moliné)
  • CF Molins de Rei - BENJAMÍ G: 6-1 (Fran Tolosa)
  • PRE BENJAMÍ A - UD Viladecans: 1-5 (Andreas)
  • FP AE Prat - PRE BENJAMÍ B: 9-0
  • PB Sant Vicenç dels Horts - PRE BENJAMÍ C: 2-5 (Amir 2, Jonathan 2, Aitor)
Llegir 75 vegades Darrera modificació el Dimecres, 23 Novembre 2022 12:24