es inscripcionOnline

AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (19-20 NOVEMBRE 2022)

 

A continuació, l'AGENDA de PARTITS previstos cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS

  • 19-11-22: UE CASTELLDEFELS B - FC Atlètic Sant Just B; 20h; Els Canyars
  • 20-11-22: CF Igualada - JUVENIL FEMENÍ Investa Legal; 16:30h; CEM Les Comes
  • 19-11-22: UD Marianao Poblet - JUVENIL A Segur Rehabilitació d'Edificis; 18h; Mpal Marianao (Sant Boi)
  • 20-11-22: JUVENIL B - PB Sant Vicenç dels Horts; 18:15h; Els Canyars
  • 19-11-22: AE Prat - JUVENIL C; 13:45h; CEM Sagnier (El Prat)
  • 20-11-22: JUVENIL F - Col.legi Sagrat Cor Sarrià AMPA; 14h; Mpal Can Vinader
  • 20-11-22: JUVENIL G - Col.legi Sagrat Cor Sarrià AMPA; 20h; Els Canyars
  • 20-11-22: CD Riudebitlles - CADET FEMENÍ; 09:45h; Mpal Sant Pere de Riudebitlles
  • 19-11-22: ENFAF Andorra - CADET A; 12h; CE La Massana (La Massana, Andorra)
  • 19-11-22: CADET B Codelearn - FC Barcelona B; 18h; Els Canyars
  • 20-11-22: CADET C - CD Fontsanta-Fatjó; 16:30h; Els Canyars
  • 19-11-22: Peña Recreativa Sant Feliu - CADET D; 13:45h; Mpal Falguera (Sant Feliu de Llobregat)
  • 19-11-22: FP AE Prat - CADET E; 12:30h; CEM Sagnier (El Prat)
  • 20-11-22: CADET F Minim Tu Ortodoncia Invisible - CF Begues; 14h; Els Canyars
  • 20-11-22: CADET G Kilkenny Learning Centre - Peña Recreativa Sant Feliu; 19:30h; EM Pitort
  • 19-11-22: UD Viladecans - CADET H; 13:15h; Mpal Viladecans
  • 20-11-22: CF Femení Manu Lanzarote - INFANTIL A FEMENÍ; 09:30h; ZEM Les Fonts-Artur Travesa (Terrassa)
  • 19-11-22: INFANTIL A - UE Sant Ildefons; 13h; Els Canyars
  • 20-11-22: INFANTIL B Perruqueria Lydia - UE Torrelles; 12h; EM Pitort
  • 20-11-22: FC Sporting Gavà - INFANTIL B; 10h; ZEM Can Tintorer
  • 19-11-22: UD Viladecans - INFANTIL C FEMENÍ; 11:45h; Mpal Viladecans
  • 20-11-22: CF Can Vidalet - INFANTIL C; 10:15h; Mpal El Molí (Esplugues)
  • 19-11-22: INFANTIL D - CB Terlenka; 14:30h; Els Canyars
  • 20-11-22: INFANTIL E - Col.legi Sagrat Cor Sarrià AMPA; 18h; EM Pitort
  • 19-11-22: FC Casablanca - INFANTIL F; 11h; Mpal Casablanca (Sant Boi)
  • 20-11-22: INFANTIL G - CF Martorell; 14h; EM Pitort
  • 19-11-22: UD Marianao Poblet - INFANTIL H; 11:30h; Mpal Marianao (Sant Boi)
  • 20-11-22: ALEVÍ A FEMENÍ - CB Terlenka; 10h; EM Pitort
  • 19-11-22: UE Sitges - ALEVÍ A; 13:30h; Mpal d'Aiguadolç
  • 19-11-22: CD Morell - ALEVÍ B FEMENÍ; 12:45h; Mpal d'El Morell
  • 20-11-22: ALEVÍ B - PB Cinc Copes; 09:15h; Els Canyars
  • 19-11-22: ALEVÍ C FEMENÍ - CF SABA; 13:15h; Mpal Can Vinader
  • 19-11-22: FC Santboià - ALEVÍ C; 10:30h; Mpal Joan Baptista Milà (Sant Boi)
  • 19-11-22: ALEVÍ D Carnisseries Soler - UE Sant Sadurní; 11:45h; Els Canyars
  • 20-11-22: CF Ciutat Cooperativa - ALEVÍ E; 10:15h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 19-11-22: ALEVÍ F - FC Santboià; 09:15h; Els Canyars
  • 20-11-22: ALEVÍ G  Mobles Serrano - CB Terlenka; 09:15h; Els Canyars
  • 19-11-22: FC Athletic Viladecans - ALEVÍ H; 12h; Mpal Torre-Roja
  • 19-11-22: ALEVÍ I - Santfeliuenc FC; 08h; Els Canyars
  • 19-11-22: UD Viladecans - ALEVÍ J; 09h; Mpal Viladecans
  • 19-11-22: ALEVÍ K - FC Casablanca; 08h; Els Canyars
  • 19-11-22: UD Viladecans - ALEVÍ L; 09h; Mpal Viladecans
  • 19-11-22: FC Santboià - ALEVÍ M; 13:30h; Mpal Joan Baptista Milà (Sant Boi)
  • 19-11-22: CD Fontsanta-Fatjó - ALEVÍ N; 11h; Mpal Fontsanta-Fatjó (Cornellà)
  • 20-11-22: CFU Mirasol-Baco - BENJAMÍ FEMENÍ; 10:15h; Mpal Mira-Sol (Sant Cugat del Vallès)
  • 19-11-22: UE Sitges - BENJAMÍ A; 13:30h; Mpal d'Aiguadolç
  • 19-11-22: BENJAMÍ B - Santfeliuenc FC; 10:30h; Els Canyars
  • 19-11-22: BENJAMÍ C - Peña Recreativa Sant Feliu; 09:15h; Els Canyars
  • 19-11-22: UE Sant Ildefons - BENJAMÍ D; 12:15h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 20-11-22: BENJAMÍ E - AC Colegio Alemán San Alberto; 08:15h; Els Canyars
  • 19-11-22: BENJAMÍ F - FC Sant Joan Despí-San Pancracio; 10:30h; Els Canyars
  • 20-11-22: CF Molins de Rei - BENJAMÍ G; 09h; Mpal Josep Raich 
  • 19-11-22: PRE BENJAMÍ A - UD Viladecans; 11:45h; Els Canyars
  • 19-11-22: FP AE Prat - PRE BENJAMÍ B; 09h; CEM Sagnier
  • 19-11-22: PB Sant Vicenç dels Horts - PRE BENJAMÍ C; 13:30h; Mpal La Barruana
Llegir 90 vegades Darrera modificació el Divendres, 18 Novembre 2022 17:37