es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (12-13 NOVEMBRE 2022)

 

Us detallem a continuació RESULTATS i GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (12-13 novembre)

  • AF Veterans Catalunya - UE CASTELLDEFELS B: 2-4 (Mario Gerbolés, Nico Castañeda, David Manzaneda, Nieves)
  • JUVENIL FEMENÍ Investa Legal - CB Terlenka: 0-4
  • JUVENIL A Segur Rehabilitació d'Edificis - Atlètic Segre B: 1-1 (Nico Capellino)
  • CF Igualada - JUVENIL B: 3-2 (Carlos Gómez, Tarik)
  • JUVENIL C - CF Martorell: 1-2 (Kiko)
  • CF Can Vidalet - JUVENIL D: 1-6 (Otman 3, Sandro 2, Joel Silvosa)
  • CF Molins de Rei - JUVENIL E: 1-3 (Eric Mompó 2, Hugo Hernández)
  • FC Sant Joan Despí-San Pancracio - JUVENIL F: 4-2 (Nawfal, Hugo Tolosa)
  • JUVENIL G - CD Fontsanta-Fatjó: 2-3 (Edu Azagra, pròpia porta)
  • CADET FEMENÍ - PB Vallirana: 11-1 (Gisele 4, Samya 3, Ainhoa 2, Nora 2)
  • CADET A - UFB Jàbac i Terrassa: 4-1 (Jan Navarro, Dídac, Aarón Fernández, Hugo Balastegui)
  • CD Tortosa - CADET B: 1-1 (Álex Setién)
  • UD Viladecans - CADET C: 1-4 (Pol Requena 2, Jordi, Dayron)
  • CADET D - UE Sant Ildefons: 2-0 (David Ramírez, Amin)
  • CADET E - CF Begues: 2-3 (Max, Víctor Gomáriz)
  • UD Vista Alegre - CADET F Minim.Tu Ortodoncia Invisible: 5-1 (Rubén Bret)
  • CF SABA - CADET G Kilkenny Learning Centre: 0-4 (Ferran 2, Asier, Dimitri)
  • CADET H - CFA Espluguenc: 1-1 (Adri Fernández)
  • INFANTIL A FEMENÍ - CE Sant Gabriel: 0-3
  • UE Rapitenca - INFANTIL A: 3-3 (Raúl Bernal 2, Nico Jerez)
  • FC Santboià - INFANTIL B FEMENÍ Perruqueria Lydia: 2-5 (Naima 4, Nancy)
  • INFANTIL B - UE Torrelles: 10-0 (Catalin 3, Edgar 3, Luigi, Teo, Franco, Marcos)
  • INFANTIL C FEMENÍ - CF Vilanova; 13-0 (Miriam 4, Noa 3, Olga 3, Elena Collado, Gloria, Sofía Llinares)
  • INFANTIL C - AE Prat: 1-6 (Biel Ventura)
  • AE Sant Lluís - INFANTIL D: 6-1 (Jordi Ibáñez)
  • INFANTIL F - Col.legi Sagrat Cor Sarrià AMPA: 2-4 (Barack, Hazaifa)
  • AE Sant Lluís - INFANTIL G: 6-2 (Iván García 2)
  • INFANTIL H - Fundació UE Cornellà: 2-5 (Marc Heredia, Gorka)
  • CF Begues - ALEVÍ A FEMENÍ: 0-11 (Candela 2, Nerea 2, Agustina 2, Sofía Bernad 2, Carla Sedano, Marina, Lucía Martínez)
  • ALEVÍ A - FC Atlètic Sant Just: 1-4 (Diego Sosa)
  • ALEVÍ B FEMENÍ - UD Viladecans: 13-0 (María Izquierdo 4, Luana 4, Laia Tarrés 2, Leire Maranzano 2, Nancy)
  • UE Sants - ALEVÍ B: 4-6 (Cesc Garzón 2, Víctor Huecas, Xavi Minguella, Juanjo, Pol Asensio)
  • ALEVÍ C FEMENÍ - FC Casablanca: 5-4 (Eve 2, Lucía 2, Elvira)
  • EF Gavà - ALEVÍ C: 1-3 (Prochor 3)
  • ALEVÍ D Carnisseries Soler - CF Blanca Subur: 2-1 (Hugo Aznar 2)
  • ALEVÍ E - Peña Recreativa Sant Feliu: 4-4 (Gorka 2, Juan Fernández, Valentino)
  • CD Ribes - ALEVÍ F: 3-5 (Oriol Camero 3, Gonzalo, José Ruiz)
  • Fundació UE Cornellà - ALEVÍ G Mobles Serrano: 3-4 (Unai Sánchez 2, Max Pérez, Luca Ramírez)
  • ALEVÍ H - CF Molins de Rei: 4-5 (Julen, Carlos, Urko, Álvaro)
  • UD Sector Montserratina - ALEVÍ I: 4-4 (Adrià Morales 2, Aritz 2)
  • FP AE Prat - ALEVÍ J: 1-10 (Riccardo 6, Matías 2, Marcos Saborido, Kyle)
  • EF Gavà - ALEVÍ K: 5-0
  • ALEVÍ L - UD Sector Montserratina: 3-3 (Jan Barberà 2, Donato)
  • ALEVÍ M - PB Vallirana: 0-14
  • ALEVÍ N - FC Atlètic Sant Just: 2-3 (Finley, Àngel)
  • BENJAMÍ FEMENÍ - CE Olímpic Can Fatjó: 0-11
  • BENJAMÍ A - CB Terlenka: 3-3 (Jan Puzio, Raúl, Grigore)
  • FC Santboià - BENJAMÍ B: 0-3 (Dani Blanco 2, Kaleb)
  • BENJAMÍ C - FC Atlètic Sant Just: 0-2
  • FE L'Hospitalet Atlètic - BENJAMÍ D: 2-3 (Ander 2, Lucas Rodríguez)
  • UD Vista Alegre - BENJAMÍ E: 1-3 (Pau Romaguera, Biel Ollé, Adriano)
  • FC Levante Las Planas - BENJAMÍ F: 1-5 (Carlos 3, Marcus 2)
  • BENJAMÍ G - Esport Base del Papiol: 2-3 (Aron Rosi, Santi)
  • FP AE Prat - PRE BENJAMÍ A: 6-4 (Leo Gómez 2, Eric Ávila, Ángel Rivas)
  • PRE BENJAMÍ B - Fundació UE Cornellà: 0-2
  • PRE BENJAMÍ C - FC Levante Las Planas: 2-4 (Jonathan, Zouli)
  • CF Ciutat Cooperativa - PROMESES: 3-1 (Hugo)
Llegir 76 vegades