es inscripcionOnline

AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (12-13 NOVEMBRE 2022)

 

Us oferim a continuació l'AGENDA de PARTITS previstos cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (12-13 novembre 2022)

  • 13-11-22: AF Veterans Catalunya - UE CASTELLDEFELS B; 12h; CEM Arístides Maillol (Barcelona)
  • 12-11-22: JUVENIL FEMENÍ - CB Terlenka; 20h; EM Pitort
  • 12-11-22: JUVENIL A Segur Rehabilitació d'Edificis - Atlètic Segre B; 20h; Els Canyars
  • 12-11-22: CF Igualada - JUVENIL B; 18h; CEM Les Comes
  • 13-11-22: JUVENIL C - CF Martorell; 18:15h; Els Canyars
  • 12-11-22: CF Can Vidalet - JUVENIL D; 15:45h; Mpal El Molí (Esplugues)
  • 13-11-22: CF Molins de Rei - JUVENIL E; 16h; Mpal Josep Raich
  • 12-11-22: FC Sant Joan Despí-San Pancracio - JUVENIL F; 18h; Mpal Barri Centre
  • 13-11-22: JUVENIL G - CD Fontsanta-Fatjó; 14:30h; Els Canyars
  • 13-11-22: CADET FEMENÍ - PB Vallirana; 12h; EM Pitort
  • 12-11-22: CADET A - UFB Jàbac i Terrassa; 18h; Els Canyars
  • 13-11-22: CD Tortosa - CADET B; 12:30h; Mpal Josep Otero
  • 12-11-22: UD Viladecans - CADET C; 13:15h; Mpal Viladecans
  • 13-11-22: CADET D - UE Sant Ildefons; 16:30h; Els Canyars
  • 13-11-22: CADET E - CF Begues; 18:15h; EM Pitort
  • 12-11-22: UD Vista Alegre - CADET F Minim.Tu Ortodoncia Invisible; 11:30h; Mpal Can Vinader
  • 12-11-22: CF SABA - CADET G Kilkenny Learning Centre; 13:30h; IEM Can Salvi (Sant Andreu de la Barca)
  • 13-11-22: CADET H - CFA Espluguenc; 20h; Els Canyars
  • 13-11-22: INFANTIL A FEMENÍ - CE Sant Gabriel; 10h; EM Pitort
  • 12-11-22: UE Rapitenca - INFANTIL A; 15:30h; Mpal La Devesa (La Ràpita)
  • 12-11-22: FC Santboià - INFANTIL B FEMENÍ Perruqueria Lydia; 11:15h; Mpal Joan Baptista Milà (Sant Boi)
  • 12-11-22: INFANTIL B - UE Torrelles; 14:30h; Els Canyars
  • 12-11-22: INFANTIL C FEMENÍ - CF Vilanova; 09h; Els Canyars
  • 13-11-22: INFANTIL C - AE Prat; 11:30h; Els Canyars
  • 12-11-22: AE Sant Lluís - INFANTIL D; 11:30h; Mpal Eusebi Güell (Santa Coloma de Cervelló)
  • 12-11-22: CF Sant Just Desvern - INFANTIL E; 10:30h; Mpal Sant Just Desvern
  • 13-11-22: INFANTIL F - Col.legi Sagrat Cor Sarrià AMPA; 13h; Els Canyars
  • 12-11-22: AE Sant Lluís - INFANTIL G; 13:30h; Mpal Eusebi Güell (Santa Coloma de Cervelló)
  • 12-11-22: INFANTIL H - Fundació UE Cornellà; 13h; Els Canyars
  • 12-11-22: CF Begues - ALEVÍ A FEMENÍ; 11:30h; Mpal Begues
  • 12-11-22: ALEVÍ A - FC Atlètic Sant Just; 11:45h; Els Canyars
  • 13-11-22: ALEVÍ B FEMENÍ - UD Viladecans; 08:30h; EM Pitort
  • 12-11-22. UE Sants - ALEVÍ B; 11:30h; CEM La Bàscula (Barcelona)
  • 12-11-22: ALEVÍ C FEMENÍ - FC Casablanca; 13:15h; Mpal Can Vinader
  • 12-11-22: EF Gavà - ALEVÍ C; 09h; ZEM Can Torelló
  • 12-11-22: ALEVÍ D Carnisseries Soler - CF Blanca Subur; 10:30h; Els Canyars
  • 13-11-22: ALEVÍ E - Peña Recreativa Sant Feliu; 08h; Els Canyars
  • 12-11-22: CD Ribes - ALEVÍ F; 12:30h; CEM Bosc de Plaça (Sant Pere de Ribes)
  • 12-11-22: Fundació UE Cornellà - ALEVÍ G Mobles Serrano; 14:25h; Mpal Cornellà
  • 12-11-22: ALEVÍ H - CF Molins de Rei; 10:30h; Els Canyars
  • 12-11-22: UD Sector Montserratina - ALEVÍ I; 10:30h; Mpal Torre-Roja (Viladecans)
  • 13-11-22: FP AE Prat - ALEVÍ J; 09h; CEM Julio Méndez (El Prat)
  • 12-11-22: EF Gavà - ALEVÍ K; 09h; ZEM Can Torelló
  • 13-11-22: ALEVÍ L - UD Sector Montserratina; 08h; Els Canyars
  • 13-11-22: ALEVÍ M - PB Vallirana; 09:15h; Els Canyars
  • 13-11-22: ALEVÍ N - FC Atlètic Sant Just; 09:15h; Els Canyars
  • 13-11-22: BENJAMÍ FEMENÍ - CE Olímpic Can Fatjó; 08:30h; EM Pitort
  • 12-11-22: BENJAMÍ A - CB Terlenka; 11:45h; Els Canyars
  • 12-11-22: FC Santboià - BENJAMÍ B; 10h; Mpal Joan Baptista Milà (Sant Boi)
  • 12-11-22: BENJAMÍ C - FC Atlètic Sant Just; 09h; Els Canyars
  • 12-11-22: FE L'Hospitalet Atlètic - BENJAMÍ D; 09:30h; Mpal Provençana (L'Hospitalet)
  • 13-11-22: UD Vista Alegre - BENJAMÍ E; 10h; Mpal Can Vinader
  • 12-11-22: FC Levante Las Planas - BENJAMÍ F; 11:20h; Mpal Les Planes (Sant Joan Despí)
  • 13-11-22: BENJAMÍ G - Esport Base del Papiol; 10:30h; Els Canyars
  • 12-11-22: FP AE Prat - PRE BENJAMÍ A; 10:30h; CEM Sagnier
  • 12-11-22: PRE BENJAMÍ B - Fundació UE Cornellà; 08h; Els Canyars
  • 13-11-22: PRE BENJAMÍ C - FC Levante Las Planas; 10:30h; Els Canyars
  • 12-11-22: CF Ciutat Cooperativa - PROMESES; 11:30h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
Llegir 114 vegades