es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (5-6 NOVEMBRE 2022)

 

A continuació, RESULTATS i GOLEJADORS/ES partits cap setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (5-6 novembre 2022)

  • UE CASTELLDEFELS B - CB Terlenka B: 1-1 (Nacho Batlle)
  • UD Viladecans C - UE CASTELLDEFELS C: 0-3 (Javi Sevilla, Dani Márquez, Ayoub)
  • CD Ribes - JUVENIL FEMENÍ: 1-1 (Alejandra)
  • CD La Floresta - JUVENIL A Segur Rehabilitació d'Edificis: 1-1 (Rubén Pérez)
  • JUVENIL B - CB Terlenka: 3-1 (Pau Félix, Iván Feria, Víctor Estrada)
  • FAF L'Hospitalet - JUVENIL C: 2-0
  • JUVENIL D - CF Martorell: 4-0 (Otman 2, Joel Silvosa, Sandro)
  • JUVENIL E - CF Martorell: 3-2 (Hugo Hernández, Alejandro Gálvez, Jan Lomeña)
  • JUVENIL F - UE Sant Ildefons: 0-5
  • CF Can Vidalet - JUVENIL G: 0-1 (Pol Córcoles)
  • FE Atlètic Vilafranca - CADET FEMENÍ: 5-2 (Nora, Gisele)
  • UE Rapitenca - CADET A: 0-3 (Adri Martínez, Jan Navarro, Víctor Núñez)
  • CADET B - CF Martorell: 6-0 (Álex Setién 3, Theo, José Palomo, José Márquez)
  • CADET C - CE L'Hospitalet: 0-3
  • CF SABA - CADET D: 3-2 (Jan Deu, Aleix Bartra)
  • CF Martorell - CADET E: 0-8 (Sergi Quintanilla 2, Jorge Aguilar, Max, Achraf, Carlos Fabra, Ayman, Guille González)
  • CADET G Kilkenny Learning Centre - FC Casablanca: 4-2 (Dimitri 2, Xavi Giménez, pròpia porta)
  • CD Riudoms - INFANTIL A FEMENÍ: 2-1 (Sheila Rosell)
  • INFANTIL A - EFB Calafell CF: 0-0
  • INFANTIL B FEMENÍ Perruqueria Lydia - UD Marianao Poblet: 3-5 (Gloria, Naima, pròpia porta)
  • FC Sant Joan Despí-San Pancracio - INFANTIL B: 2-3 (Pol Gené, Marco Lucas, Dani Sanz)
  • INFANTIL D - FC Sant Joan Despí-San Pancracio: 3-1 (Marek 2, Max Noguerol)
  • INFANTIL E - UE Sant Ildefons: 3-0 (pròpia porta 2, Juan Fernández)
  • FC Atlètic Sant Just - INFANTIL F: 7-0
  • INFANTIL G - UE Sant Ildefons: 3-6 (Tomás Sanjurjo, Pablo Pérez, Iván García)
  • ALEVÍ A FEMENÍ - UD Viladecans: 0-15
  • FC Santboià - ALEVÍ A: 2-1 (Sergi)
  • CF Vilanova - ALEVÍ B FEMENÍ: 3-5 (María Izquierdo 2, Leire Maranzano, Luana, Laia Tarrés)
  • ALEVÍ B - CP Sarrià: 4-0 (Juanjo 2, Manu 2)
  • CF Can Vidalet - ALEVÍ C FEMENÍ: 6-6 (Charlotte 3, Matilda 2, Eve)
  • ALEVÍ C - CD Fontsanta-Fatjó: 1-1 (Edgar)
  • Fundació UE Cornellà - ALEVÍ D Carnisseries Soler: 0-6 (Hugo Aznar 3, Pau Núñez 2, Bruno Sosa)
  • AE Prat - ALEVÍ E2-5 (Dani Cruz 3, Juan Fernández 2)
  • ALEVÍ F - AE Prat: 2-8 (José Ruiz, David Expósito)
  • ALEVÍ G Muebles Serrano - EF Gavà: 3-1 (pròpia porta, Jacob, Pau Ruiz)
  • ALEVÍ I - UD Vista Alegre: 13-0 (Rafa 4, Adrià Morales 3, Aritz 3, Neo, Edgar, Gerard Aymerich)
  • ALEVÍ J - UD Vista Alegre: 13-1 (Riccardo 5, Matías 3, Radu 2, Biel Cos, Eric Ramoneda, pròpia porta)
  • ALEVÍ K - CF SABA: 2-2 (Gianfrán, Joel Parisi)
  • Peña Recreativa Sant Feliu - ALEVÍ M: 9-1 (Suhaan)
  • UE Sant Ildefons - ALEVÍ N: 3-3 (isaac, Finley, Iván León)
  • CF Molins de Rei - BENJAMÍ FEMENÍ: 4-4 (Alba 2, Laia Soler, Sheila González)
  • FC Can Buxeres - BENJAMÍ A: 1-1 (Raúl)
  • BENJAMÍ B - CF Ciutat Cooperativa: 2-2 (Hugo Ariza, Dani Blanco)
  • CF Blanca Subur - BENJAMÍ C: 5-2 (Álex Iglesias, Marc Ordóñez)
  • BENJAMÍ D - UD Viladecans: 3-0 (Guillem, Hugo Molero, Lucas Rodríguez)
  • BENJAMÍ E - UD Marianao Poblet: 1-4 (Biel Ollé)
  • BENJAMÍ F - FP AE Prat: 11-1 (Marcus 5, Carlos 3, Arnau Moliné 2, Quino)
  • CF Can Vidalet - BENJAMÍ G: 19-0
  • PRE BENJAMÍ A - AF Sant Vicenç dels Horts: 4-1 (Leo Gómez 3, Manel)
  • FC Levante Las Planas - PRE BENJAMÍ B: 6-0
  • CB Terlenka - PRE BENJAMÍ C: 4-7 (Amir 3, Jonathan 3, Trevor)
Llegir 100 vegades