es inscripcionOnline

AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (5-6 NOVEMBRE 2022)

 

Us oferim a continuació l'AGENDA de PARTITS cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (5-6 novembre 2022)

  • 05-11-22: UE CASTELLDEFELS B - CB Terlenka B; 20h; Els Canyars
  • 06-11-22: UD Viladecans C - UE CASTELLDEFELS C; 19h; Mpal Viladecans
  • 05-11-22: CD Ribes - JUVENIL FEMENÍ; 19:30h; ZEM Bosc de Plaça (Sant Pere de Ribes)
  • 05-11-22: CD La Floresta - JUVENIL A Segur Rehabilitació d'Edificis; 19h; Mpal La Floresta (Tarragona)
  • 06-11-22: JUVENIL B - CB Terlenka; 18:15h; Els Canyars
  • 06-11-22: FAF L'Hospitalet - JUVENIL C; 12h; Mpal Santa Eulàlia (L'Hospitalet)
  • 06-11-22: JUVENIL D - CF Martorell; 20h; Els Canyars
  • 06-11-22: JUVENIL E - CF Martorell; 16:15h; Els Canyars
  • 06-11-22: JUVENIL F - UE Sant Ildefons; 20h; EM Pitort
  • 05-11-22: CF Can Vidalet - JUVENIL G; 17h; Mpal El Molí (Esplugues)
  • 05-11-22: FE Atlètic Vilafranca - CADET FEMENÍ; 09h; ZEM Vilafranca del Penedès
  • 05-11-22: UE Rapitenca - CADET A; 16h; Mpal La Devesa (La Ràpita)
  • 05-11-22: CADET B - CF Martorell; 18h; Els Canyars
  • 06-11-22: CADET C - CE L'Hospitalet; 14:20h; Els Canyars
  • 06-11-22: CF SABA - CADET D; 11h; IEM Can Salvi (Sant Andreu de la Barca)
  • 06-11-22: CF Martorell - CADET E; 09h; CEM Torrent de Llops
  • 06-11-22: CADET G Kilkenny Learning Centre - FC Casablanca; 18:15h; EM Pitort
  • 05-11-22: CD Riudoms - INFANTIL A FEMENÍ; 11h; Mpal Riudoms
  • 05-11-22: INFANTIL A - EFB Calafell CF; 13h; Els Canyars
  • 06-11-22: INFANTIL B FEMENÍ Perruqueria Lydia - UD Marianao Poblet; 10h; EM Pitort
  • 06-11-22: FC Sant Joan Despí-San Pancracio - INFANTIL B; 13h; Mpal Barri Centre
  • 05-11-22: INFANTIL D - FC Sant Joan Despí-San Pancracio; 14:30h; Els Canyars
  • 06-11-22: INFANTIL E - UE Sant Ildefons; 14h; Mpal Can Vinader
  • 05-11-22: FC Atlètic Sant Just - INFANTIL F; 09h; Mpal Sant Just Desvern
  • 06-11-22: INFANTIL G - UE Sant Ildefons; 14h; EM Pitort
  • 06-11-22: ALEVÍ A FEMENÍ - UD Viladecans; 12h; EM Pitort
  • 05-11-22: FC Santboià - ALEVÍ A; 11:30h; Mpal Joan Baptista Milà
  • 06-11-22: CF Vilanova - ALEVÍ B FEMENÍ; 10:30h; ZEM Parc del Garraf (Vilanova i la Geltrú)
  • 06-11-22: ALEVÍ B - CP Sarrià; 09h; Els Canyars
  • 05-11-22: CF Can Vidalet - ALEVÍ C FEMENÍ; 09h; Mpal El Molí (Esplugues)
  • 05-11-22: ALEVÍ C - CD Fontsanta-Fatjó; 09:15h; Els Canyars
  • 05-11-22: Fundació UE Cornellà - ALEVÍ D Carnisseries Soler; 18:45h; Mpal Cornellà
  • 05-11-22: AE Prat - ALEVÍ E; 09h; CEM Sagnier (El Prat)
  • 05-11-22: ALEVÍ F - AE Prat; 11:45h; Els Canyars
  • 05-11-22: ALEVÍ G Muebles Serrano - EF Gavà; 10:30h; Els Canyars
  • 05-11-22: ALEVÍ I - UD Vista Alegre; 08h; Els Canyars
  • 05-11-22: ALEVÍ J - UD Vista Alegre; 08h; Els Canyars
  • 05-11-22: ALEVÍ K - CF SABA; 11:45h; Els Canyars
  • 06-11-22: Peña Recreativa Sant Feliu - ALEVÍ M; 11:45h; Mpal Falguera (Sant Feliu de Llobregat)
  • 05-11-22: UE Sant Ildefons - ALEVÍ N; 13:45h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 05-11-22: CF Molins de Rei - BENJAMÍ FEMENÍ; 13:30h; Mpal Josep Raich
  • 05-11-22: FC Can Buxeres - BENJAMÍ A; 10:30h; Mpal Can Buxeres (L'Hospitalet)
  • 06-11-22: BENJAMÍ B - CF Ciutat Cooperativa; 08h; Els Canyars
  • 05-11-22: CF Blanca Subur - BENJAMÍ C; 11:45h; Nou Mpal Pins-Vens (Sitges)
  • 05-11-22: BENJAMÍ D - UD Viladecans; 09:15h; Els Canyars
  • 05-11-22: BENJAMÍ E - UD Marianao Poblet; 10:30h; Els Canyars
  • 06-11-22: BENJAMÍ F - FP AE Prat; 08h; Els Canyars
  • 06-11-22: CF Can Vidalet - BENJAMÍ G; 08:45h; Mpal El Molí (Esplugues)
  • 06-11-22: PRE BENJAMÍ A - AF Sant Vicenç dels Horts; 09h; Els Canyars
  • 05-11-22: FC Levante Las Planas - PRE BENJAMÍ B; 08:30h; Mpal Les Planes (Sant Joan Despí)
  • 06-11-22: CB Terlenka - PRE BENJAMÍ C; 09h; CEM Estruch (El Prat)
Llegir 135 vegades