es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (1-2 d'octubre 2022)

 

A continuació, RESULTATS i GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (1-2 d'octubre 2022)

Imatge: ALEVÍ F - PB Anguera (Piero Álvarez)

  • CF Ciutat Cooperativa - UE CASTELLDEFELS B: 2-2 (Mario Gerbolés, Héctor Mompó)
  • UE CASTELLDEFELS C - FC Sant Joan Despí-San Pancracio: 0-2
  • CF Blanca Subur - JUVENIL A Segur Rehabilitació d'Edificis: 2-5 (Monir 4, Ayman)
  • JUVENIL B - CD Riudebitlles: 3-6 (Tarik 2, Ayman)
  • CB Terlenka - JUVENIL C: 1-1 (Aitor Trallero)
  • FAF L'Hospitalet - JUVENIL D: 1-2 (Nil Lanuza, Sandro)
  • JUVENIL D - CE Salesians Bosco-Horta: 3-0 (Joel Silvosa, Sandro, Edward)
  • UB Catalònia - JUVENIL E: 1-9 (Hugo Hernández 2, Àlex Cabré, Héctor Navajas, Pere, Eric Mompó, Íker Torres, Íker Pérez, pròpia porta)
  • PB Anguera - JUVENIL F: 2-1 (Guillem)
  • CP Sarrià - JUVENIL F: 4-1 (Filip)
  • UE Sant Sadurní - JUVENIL G: 5-1 (Álex Varón)
  • FC Can Buxeres - CADET A: 0-1 (Dídac)
  • CADET B - UD Marianao Poblet: 1-2 (Asier Rodríguez)
  • CADET C - AE Prat: 2-3 (Derek, Lucas Martínez)
  • CF Vinyets Molí-Vell - CADET D: 2-2 (Tomás, Jan Deu)
  • FC Levante Las Planas - CADET E: 2-5 (Joel González, Carlos Fabra, Guille González, Alejandro, Ayman)
  • FC Sant Joan Despí-San Pancracio - CADET F Minim Tu Ortodoncia Invisible: 3-4 (Sergi, Marc Morera, Aarón, Marc González)
  • PB Anguera - CADET G Kilkenny Learning Centre: 0-4 (Dani Toledo, Marc Cuevasanta, Mario, Ferran)
  • UE Sants - CADET H: 4-3 (Joel 2, Ciro)
  • INFANTIL A FEMENÍ - CE Cambrils Unió: 9-4 (Elaia 2, Daniela Romero 2, Sheila 2, Olga, Laia Calvo, pròpia porta)
  • INFANTIL A - Santfeliuenc FC: 3-1 (Tomás, Gerson, Raúl Bernal)
  • INFANTIL B FEMENÍ - FC Sant Cugat: 2-6 (Ania Maranzano, Claudia)
  • CF Can Vidalet - INFANTIL B: 1-1 (Marco Lucas)
  • INFANTIL C - CP Sarrià: 0-3
  • UD Marianao Poblet - INFANTIL C: 4-0
  • CP Sarrià - INFANTIL D: 0-1 (Jordi Ibáñez)
  • FE L'Hospitalet Atlètic - INFANTIL E: 1-6 (Eduard Casaus 2, Aitor Navajas 2, Marc Moreno, Bryan)
  • AE Abrera - INFANTIL E: 1-1 (Eduard Casaus)
  • UD Gornal - INFANTIL F: 4-2 (Lucas D'Emilio, Bakr)
  • PB Anguera - INFANTIL G: 5-0
  • CF Ripollet - INFANTIL H: 3-1 (Marc Alcubilla)
  • ALEVÍ A FEMENÍ - ALEVÍ B FEMENÍ: 4-2 (Candela 2, Eve 2 // María Izquierdo, Luana)
  • ALEVÍ A - FC Barcelona: 1-17 (Diego Sosa)
  • FC Sporting Gavà - ALEVÍ B: 1-2 (Hugo Camacho, Juanjo)
  • ALEVÍ C Carnisseries Soler - CF Igualada: 4-1 (Hugo Aznar 2, Àlex Yxart, Manuel)
  • CF Ciutat Cooperativa - ALEVÍ D: 6-5 (Prochor 2, Luca López, Gerard, Leo)
  • ALEVÍ E - UE Sant Ildefons: 4-2 (Gorka 2, Gerard, Valentino)
  • ALEVÍ F - PB Anguera: 5-5 (Oriol Camero 2, David Expósito, Elías, Gonzalo)
  • ALEVÍ G - CF Ciutat Cooperativa: 4-3 (Max Pérez, Luca, Tomás, Pau Ruiz)
  • ALEVÍ H - CF Can Vidalet: 3-4 (Manel 3)
  • ALEVÍ I - CF Molins de Rei: 2-2 (Aritz, Rafa)
  • Peña Recreativa Sant Feliu - ALEVÍ J: 4-8 (Adam 2, Matías 2, Riccardo 2, Radu, Eric Ramoneda)
  • ALEVÍ K - CF Molins de Rei: 1-6 (Martí)
  • AE Sant Lluís - ALEVÍ L: 3-2 (Jan Barberà, Francisco)
  • CF Ciutat Cooperativa - ALEVÍ M: 2-4 (Suhaan 2, Brayan 2)
  • UE Sant Vicenç dels Horts - ALEVÍ N: 4-5 (Iván 2, Leo, Isaac, Arnar)
  • EE Guineueta - BENJAMÍ FEMENÍ: 7-1 (Alba)
  • BENJAMÍ A - FC Barcelona: 3-3 (Teo, Rian, Hugo Ruiz)
  • EFB Montcada - BENJAMÍ B: 2-0
  • BENJAMÍ C - CF Pallejà: 6-3 (Álex Iglesias 3, Marc, Ángel Riera, pròpia porta)
  • BENJAMÍ D - PB Anguera: 3-6 (Ander 2, Hugo)
  • CF Molins de Rei - BENJAMÍ E: 0-21 (Adriano 8, Aritz 4, Augusto 3, Luca Fitolite 2, Gabriel 2, Luca Frattarola, Roger)
  • CF Igualada - BENJAMÍ F: 3-3 (Arnau Moliné 2, Quim)
  • FE L'Hospitalet Atlètic - BENJAMÍ G: 6-3 (Aarón, Santi, Mateo)
  • PRE BENJAMÍ A - CB Terlenka: 8-4
  • CF Pallejà - PRE BENJAMÍ B: 3-4 (Eric Ávila 2, Ángel Rivas 2) 
  • PRE BENJAMÍ C - CF Molins de Rei: 12-0 (Jonathan 4, Aitor 4, Arnor 2, Zouli 2)
Llegir 205 vegades Darrera modificació el Dimecres, 05 Octubre 2022 09:26