es inscripcionOnline

AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (24-25 SETEMBRE 2022)

 

Us oferim a continuació l'AGENDA de PARTITS previstos aquest proper cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (24-25 setembre).

Cinc equips enceten les seves respectives lligues: JUVENIL A, CADET A, CADET B i UE CASTELLDEFELS C

  • 24-09-22: CE APA Poble Sec - UE CASTELLDEFELS B; 20h; Mpal La Satàlia (Barcelona)
  • 25-09-22: UE CASTELLDEFELS C - AD Rayo Viladecans; 20h; Els Canyars
  • 24-09-22: JUVENIL A - CF Ulldecona; 20h; Els Canyars
  • 24-09-22: CF Tecnofútbol - JUVENIL B; 20h; Ciutat Esportiva Fundació Marcet (Barcelona)
  • 25-09-22: CE Premià - JUVENIL B; 17:15h; Mpal Premià de Mar
  • 24-09-22: JUVENIL C - FC Sporting Gavà; 09:15h; Els Canyars
  • 25-09-22: CP Sarrià - JUVENIL C; 16h; Camp de l'Àliga (Barcelona)
  • 24-09-22: FC Sporting Gavà - JUVENIL D; 13:30h; ZEM Can Tintorer
  • 25-09-22: JUVENIL D - PB Anguera; 13:50h; Els Canyars
  • 25-09-22: UE Sant Vicenç dels Horts - JUVENIL E; 16h; Mpal La Guàrdia
  • 25-09-22: JUVENIL F - FC Sporting Gavà; 17:45h; Els Canyars
  • 25-09-22: FC Sporting Gavà - JUVENIL G; 13h; ZEM Can Tintorer
  • 24-09-22: UD Marianao Poblet - CADET FEMENÍ; 12h; Mpal Marianao (Sant Boi)
  • 24-09-22: CADET A - EF Gavà; 18h; Els Canyars
  • 24-09-22: UE Cornellà B - CADET B; 20h; Mpal Cornellà
  • 25-09-22: CF SABA - CADET C; 10h; IEM Can Salvi (Sant Andreu de la Barca)
  • 24-09-22: UE Sant Sadurní - CADET D; 16h; Mpal La Triola (Sant Sadurní d'Anoia)
  • 25-09-22: FC Sporting Gavà - CADET D; 15:45h; ZEM Can Tintorer
  • 24-09-22: CADET E - FC Sporting Gavà; 11:15h; Els Canyars
  • 25-09-22: CP Sarrià - CADET E; 13h; CEM Can Caralleu (Barcelona)
  • 25-09-22: CADET F - EF Premier Barcelona; 15:50h; Els Canyars
  • 24-09-22: CF Molins de Rei - CADET G; 14:30h; Mpal Josep Raich
  • 25-09-22: CADET G - FC Sporting Gavà; 14h; EM Pitort
  • 24-09-22: FC Sporting Gavà - CADET H; 19:40h; ZEM Can Tintorer
  • 25-09-22: CADET H - PB Anguera; 16h; EM Pitort
  • 25-09-22: Fundació UE Olot - INFANTIL A FEMENÍ; 12:30h; Estadi Municipal d'Olot
  • 25-09-22: CD La Floresta - INFANTIL A; 11:45h; Mpal La Floresta (Tarragona)
  • 24-09-22: UE Sant Vicenç dels Horts - INFANTIL B FEMENÍ; 12:30h; Mpal La Guàrdia
  • 24-09-22: INFANTIL B - FC Sporting Gavà; 13h; Els Canyars
  • 25-09-22: FC Sporting Gavà - INFANTIL C; 10h; ZEM Can Tintorer
  • 25-09-22: INFANTIL D - PB Anguera; 08:45h; Els Canyars
  • 24-09-22: INFANTIL E - FC Sporting Gavà; 14:30h; Els Canyars
  • 25-09-22: FC Sporting Gavà - INFANTIL F; 11:30h; ZEM Can Tintorer
  • 25-09-22: CF La Florida - INFANTIL G; 10h; Mpal La Florida (L'Hospitalet)
  • 24-09-22: FC Sporting Gavà - INFANTIL H; 12h; ZEM Can Tintorer
  • 24-09-22: CF Igualada - ALEVÍ A; 10h; CEM Les Comes (Annex)
  • 25-09-22: Fundació UE Olot - ALEVÍ B FEMENÍ; 10h; Estadi Municipal d'Olot
  • 24-09-22: CF Cubelles - ALEVÍ B; 10:30h; Mpal Josep Pons i Ventura
  • 24-09-22: FE Atlètic Vilafranca - ALEVÍ C; 10:30h; ZEM Vilafranca del Penedès
  • 24-09-22: UE Sitges - ALEVÍ D; 10:30h; Mpal d'Aiguadolç
  • 24-09-22: CP San Cristóbal - ALEVÍ E; 17h; Mpal Ca N'Anglada (Terrassa)
  • 25-09-22: FP CE Júpiter - ALEVÍ F; 14h; Mpal La Verneda (Barcelona)
  • 25-09-22: UE Sitges - ALEVÍ G; 09h; Mpal d'Aiguadolç
  • 24-09-22: CF Pallejà - ALEVÍ H; 10:30h; ZEM Fernando Muñoz Carrasco
  • 24-09-22: EE Guineueta CF - ALEVÍ I; 09:45h; Complex Esportiu La Guineueta (Barcelona)
  • 25-09-22: CN Terrassa Futbol - ALEVÍ J; 11:40h; Camp de Futbol Club Natació Terrassa
  • 24-09-22: UE Sant Ildefons - ALEVÍ K; 09h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 25-09-22: CF Molins de Rei - ALEVÍ L; 09:45h; Mpal Josep Raich
  • 25-09-22: UD Sector Montserratina - ALEVÍ M; 10:30h; Mpal Torre-Roja (Viladecans)
  • 24-09-22: CF La Florida - ALEVÍ N; 09h; Mpal La Florida (L'Hospitalet)
  • 24-09-22: Peña Recreativa Sant Feliu - BENJAMÍ A; 08:30h; Mpal Falguera (Sant Feliu de Llobregat)
  • 25-09-22: FP CE Júpiter - BENJAMÍ A; 14h; Mpal La Verneda (Barcelona)
  • 24-09-22: UE Sant Ildefons - BENJAMÍ B; 11h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 24-09-22: EF Sabadell - BENJAMÍ C; 10:30h; Complex Esportiu Sant Oleguer
  • 24-09-22: CE Escola Collblanc-Torrassa - BENJAMÍ D; 16h; Mpal La Torrassa (L'Hospitalet)
  • 24-09-22: FAF L'Hospitalet - BENJAMÍ E; 10:45h; Mpal Pubilla Casas
  • 24-09-22: FAF L'Hospitalet - BENJAMÍ F; 10:45h; Mpal Pubilla Casas
  • 24-09-22: UD Sector Montserratina - BENJAMÍ G; 10:30h; Mpal Torre-Roja (Viladecans)
  • 24-09-22: FAF L'Hospitalet - PRE BENJAMÍ A; 10:45h; Mpal Santa Eulàlia
  • 24-09-22: CF Ciutat Cooperativa - PRE BENJAMÍ B; 09:30h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 24-09-22: CF Atlètic Incresa - PRE BENJAMÍ C; 10h; ZEM Ricard Ginebreda (Molins de Rei)
Llegir 367 vegades Darrera modificació el Divendres, 23 Setembre 2022 12:53