es inscripcionOnline

AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (17-18 SETEMBRE 2022)

 

Us oferim a continuació l'AGENDA dels PARTITS previstos aquest cap de setmana (17-18 de setembre) per als nostres equips de FUTBOL BASE. Només un, el del CASTELLDEFELS B, és oficial.

  • 18-09-22: UE CASTELLDEFELS B - CF Vallirana; 20h; Els Canyars
  • 18-09-22: UE CASTELLDEFELS C - FC Can Clota-La Plana-Can Cervera C; 20:30h; EM Pitort
  • 18-09-22: CF Singuerlín - JUVENIL FEMENÍ; 18h; Mpal Can Zam 2 (Santa Coloma de Gramenet)
  • 17-09-22: CE Europa - JUVENIL A; 14:30h; Mpal Nou Sardenya (Barcelona)
  • 18-09-22: JUVENIL A - CF Montañesa; 16:45h; Els Canyars
  • 17-09-22: UE Vilassar - JUVENIL B; 16:45h; Mpal Xevi Ramon (Vilassar de Mar)
  • 18-09-22: JUVENIL B - CP Sarrià; 18:15h; Els Canyars
  • 17-09-22: JUVENIL C - CE Diagonal; 12:45h; Els Canyars
  • 18-09-22: JUVENIL C - FP CE Júpiter; 18:15h; EM Pitort
  • 18-09-22: FC Sant Esteve Sesrovires - JUVENIL D; 18:15h; Mpal Sant Esteve Sesrovires
  • 17-09-22: FC Sporting Gavà - JUVENIL E; 19:40h; ZEM Can Tintorer
  • 18-09-22: UD Tibidabo Torre-Romeu - JUVENIL F; 16:30h; Mpal Torre-Romeu (Sabadell)
  • 18-09-22: UD Tibidabo Torre-Romeu - JUVENIL G; 12h; Mpal Torre-Romeu (Sabadell)
  • 17-09-22: CADET A - CE L'Hospitalet; 18h; Els Canyars
  • 17-09-22: FC Can Buxeres - CADET B; 18h; Mpal Can Buxeres
  • 18-09-22: CADET B - FAF L'Hospitalet; 10:30h; Els Canyars
  • 17-09-22: CE Sabadell - CADET C; 09h; Mpal Olimpia
  • 18-09-22: CADET C - PB Anguera; 16h; EM Pitort
  • 17-09-22: EFB Ripollet - CADET D; 15h; Mpal Ripollet
  • 18-09-22: CE APA Poble Sec - CADET D; 12h; Mpal La Satàlia (Barcelona)
  • 17-09-22: CF Molins de Rei - CADET E; 16h; Mpal Josep Raich
  • 18-09-22: PB Anguera - CADET E; 12:15h; Camp de Futbol INEFC (Barcelona)
  • 17-09-22: CP Sarrià - CADET F; 14:20h; CEM Can Caralleu (Barcelona)
  • 17-08-22: FE L'Hospitalet Atlètic - CADET G; 17:45h; Mpal La Provençana (L'Hospitalet)
  • 17-09-22: CADET H - FC Sporting Gavà; 10:45h; Els Canyars
  • 18-09-22: CADET H - CP Sarrià; 14:45h; Els Canyars
  • 18-09-22: FC Sant Cugat - INFANTIL A FEMENÍ; 09h; ZEM Jaume Tubau (Sant Cugat del Vallès)
  • 17-09-22: CF Singuerlín - INFANTIL B FEMENÍ; 14:45h; Mpal Can Zam 2 (Santa Coloma de Gramenet)
  • 17-09-22: FE Atlètic Vilafranca - INFANTIL C FEMENÍ; 12:30h; ZEM Vilafranca del Penedès
  • 17-09-22: INFANTIL A - PB Anguera; 09h; Els Canyars
  • 18-09-22: INFANTIL A - CE Mercantil; 12:30h; Els Canyars
  • 18-09-22: INFANTIL B - CE Sant Ignasi; 09h; Els Canyars
  • 17-09-22: CP Sarrià - INFANTIL C; 11:30h; ZEM Can Caralleu (Barcelona)
  • 17-09-22: FE L'Hospitalet Atlètic - INFANTIL D; 15:10h; Mpal Provençana (L'Hospitalet)
  • 17-09-22: PB Sant Cugat - INFANTIL E; 14h; Mpal Can Magí (Sant Cugat del Vallès)
  • 17-09-22: PB Anguera - INFANTIL F; 09h; Camp de Futbol INEFC (Barcelona)
  • 17-09-22: FE L'Hospitalet Atlètic - INFANTIL G; 13:45h; Mpal Provençana (L'Hospitalet)
  • 17-09-22: INFANTIL H - UD Gornal; 14:30h; Els Canyars
  • 17-09-22: CF Singuerlín - ALEVÍ A FEMENÍ; 14:45h; Mpal Can Zam 2 (Santa Coloma de Gramenet)
  • 18-09-22: Fundació UE Cornellà - ALEVÍ B FEMENÍ; 13:30h; Mpal Cornellà
  • 18-09-22: PB Anguera - ALEVÍ A; 09h; Camp de Futbol INEFC (Barcelona)
  • 17-09-22: PB Cinc Copes - ALEVÍ B; 12h; Mpal Fort-Pienc (Barcelona)
  • 17-09-22: EF Ángel Pedraza - ALEVÍ C; 09h; Mpal Ibèria (Barcelona)
  • 17-09-22: CF Pallejà - ALEVÍ D; 10:30h; ZEM Fernando Muñoz Carrasco
  • 17-09-22: CF Base Montcada - ALEVÍ E; 10h; Mpal La Ferreria (Montcada i Reixac)
  • 18-09-22: CF Igualada - ALEVÍ F; 14:15h; CEM Les Comes (Annex)
  • 17-09-22: UE Sant Ildefons - ALEVÍ G; 11:30h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 17-09-22: CF Can Vidalet - ALEVÍ H; 10h; Mpal El Molí (Esplugues)
  • 17-09-22: CF Can Vidalet - ALEVÍ I; 10h; Mpal El Molí (Esplugues)
  • 18-09-22: UE Sitges - ALEVÍ J; 16h; Mpal d'Aiguadolç
  • 17-09-22: UE Sant Ildefons - ALEVÍ K; 10h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 18-09-22: CF Molins de Rei - ALEVÍ L; 09:30h; Mpal Josep Raich
  • 18-09-22: CF Molins de Rei - ALEVÍ M; 09:30h; Mpal Josep Raich
  • 17-09-22: PB Cervelló - ALEVÍ N; 10h; Mpal Cervelló
  • 17-09-22: UE Cabrera - BENJAMÍ FEMENÍ; 11h; Mpal Cabrera de Mar
  • 18-09-22: FE Atlètic Vilafranca - BENJAMÍ A; 09:15h; ZEM Vilafranca del Penedès
  • 17-09-22: FAF L'Hospitalet - BENJAMÍ B; 11h; Mpal Santa Eulàlia (L'Hospitalet)
  • 17-09-22: FAF L'Hospitalet - BENJAMÍ C; 10:15h; Mpal Pubilla Casas (L'Hospitalet)
  • 17-09-22: UE Sants - BENJAMÍ D; 10:15h; CEM La Bàscula (Barcelona)
  • 17-09-22: CF Molins de Rei - BENJAMÍ E; 12:30h; Mpal Josep Raich
  • 17-09-22: UE Sants - BENJAMÍ F; 09h; CEM La Bàscula (Barcelona)
  • 17-09-22: UE Sants - BENJAMÍ G; 09h; CEM La Bàscula (Barcelona)
  • 17-09-22: UE Sants - PRE BENJAMÍ A; 09h; CEM La Bàscula (Barcelona)
  • 17-09-22: UE Sants - PRE BENJAMÍ B; 10h; CEM La Bàscula (Barcelona)
  • 17-09-22: CF Can Vidalet - PRE BENJAMÍ C; 09h; Mpal El Molí (Esplugues)
Llegir 394 vegades Darrera modificació el Dissabte, 17 Setembre 2022 07:33