es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (10-11 setembre 2022)

 

A continuació, RESULTATS i GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (10-11 setembre 2022)

Imatge: CADET B - CP Sarrià (Piero Álvarez)

  • Torneig Vila de Cervelló. CF Alzamora - UE CASTELLDEFELS B: 1-1 (Íker Gallego); CD Cervelló - UE CASTELLDEFELS B: 3-3 (Gerard 2, Sergi Fradera)
  • PB Cervelló - UE CASTELLDEFELS C: 4-0
  • JUVENIL A - CF Les Franqueses: 3-1 (Ayman, Javi, Adri Alloza)
  • JUVENIL A - Club Gimnàstic de Manresa: 0-2
  • CE Escola Collblanc-Torrassa - JUVENIL B: 3-1 (Roberto)
  • JUVENIL C - FAF L'Hospitalet: 4-1 (Íker, Ángel, Mark Martínez, Jan Lomeña)
  • CE Sabadell - JUVENIL D: 3-3 (Joel Silvosa 2, Íker Del Jesús)
  • JUVENIL E- CE Sabadell: 4-1 (Pere 2, Matías Daza, Jan Lomeña)
  • JUVENIL F - CE Sant Ignasi: 1-6 (Miquel Brullas)
  • JUVENIL G - PB Anguera: 1-3 (Pol Córcoles)
  • CADET A - CF Molins de Rei: 3-2 (Dídac 2, Íker Rodríguez)
  • CADET B - CP Sarrià: 4-0 (Álex Setién 2, Xavi Pujalte, Íker Torres)
  • CADET B - CE Europa: 4-0 (Héctor García 2, Asier, Adrià Soler)
  • PB Anguera - CADET C: 2-2 (Unai, Pol Requena)
  • CE Sabadell - CADET D: 3-4 (Aleix Bartra 3, Amin)
  • UD Gornal - CADET E: 1-2 (Ayman, Achraf)
  • FC Martinenc - CADET F: 2-3 (Enzo 2, Marc González)
  • CADET G - CE Sabadell: 4-1 (Dimitri 3, Bruno Xaxo)
  • FAF L'Hospitalet - CADET H: 6-1 (Unai Avilés)
  • Cerdanyola FC - INFANTIL A FEMENÍ: 0-10 (Laia Calvo 4, Elaia 3, Daniela 2, Elena Collado)
  • INFANTIL C FEMENÍ - Cerdanyola FC: 20-1 (Nayra 9, Miriam 6, Gloria 2, Ania, Elaia, Elena Collado)
  • INFANTIL A - CADET H: 6-0 (Ciò 3, Nico Jerez 2, Xavi Ferrando)
  • PB Anguera - INFANTIL B: 1-3 (Edgar, Samu, Marc Palomera)
  • INFANTIL B - CE Sabadell: 1-2 (Catalin)
  • CE Sabadell - INFANTIL C: 4-3 (Paolo, Nil Núñez, Álex Sabino)
  • CF Molins de Rei - INFANTIL D: 8-0
  • UE Sants - INFANTIL D: 0-14 (Jordi Ibáñez 4, Unai Izquierdo 2, Max Noguerol 2, Iván Iglesias 2, Mathieu, Xavi López, Luca, Marek)
  • CE Sabadell - INFANTIL E: 3-2 (Aitor Prieto, Álex Requena)
  • INFANTIL F - PB Anguera: 1-4 (Paul)
  • FAF L'Hospitalet - INFANTIL H: 4-1 (Anthony)
  • ALEVÍ A FEMENÍ - EE Guineueta: 3-6 (Laia Tarrés, Marta, Nancy)
  • ALEVÍ B FEMENÍ - CD Sant Gabriel: 8-6 (Carla Sedano 4, Carla Cuasch, Laia Maranzano, Laia Tarrés, Blanca)
  • CF Base Montcada - ALEVÍ B: 1-5 (Sergi, Pablo Rodríguez, Iñaki, Aleix Romero, Fran Amaya)
  • CF Igualada - ALEVÍ C: 5-6 (Pau Núñez 2, Hugo Aznar 2, Bruno Sosa, Jan Cardoso)
  • FAF L'Hospitalet - ALEVÍ D: 2-2 (Jan Fernández, Edgar)
  • UE Sitges - ALEVÍ E: 5-0
  • FAF L'Hospitalet - ALEVÍ F: 6-1 (Elías)
  • FAF L'Hospitalet - ALEVÍ G: 1-3 (Unai, Valentino, Jacob)
  • FAF L'Hospitalet - ALEVÍ H: 3-1 (Carlos)
  • CF Base Montcada - ALEVÍ I: 1-7 (Aritz 2, Gerard 2, Martí 2, Rafa)
  • FE L'Hospitalet Atlètic - ALEVÍ J: 2-5 (Riccardo 4, Matías)
  • FAF L'Hospitalet - ALEVÍ K: 1-9 (Joel 3, Gianfrán 2, Juanma, Martí, Mauro, David)
  • FAF L'Hospitalet - ALEVÍ L: 7-2 (Max García, Jan Barberà)
  • CF Base Montcada - ALEVÍ M: 8-5 (Suhaan 3, Joan, Danil)
  • FAF L'Hospitalet - BENJAMÍ A: 3-4 (Teo 2, Hugo Ruiz, Rian)
  • UE Sants - BENJAMÍ B: 0-2 (Aimar, Dani Blanco)
  • UE Sant Ildefons - BENJAMÍ C: 1-4 (Pablo, Ángel Riera, Alfonso, Álex Iglesias)
  • CF Base Montcada - BENJAMÍ D: 1-7 (Hugo 2, Aarón, Lucas, Marc, Younes, Ander)
  • CF Pallejà - BENJAMÍ E; 2-14 (Adriano 4, Pau Romaguera 3, Gabriel 2, Luca Fitolite 2, Biel Ollé 2, Luca Frattarola)
  • Torneig FE L'Hospitalet Atlètic; PRE BENJAMÍNS A-B-C; PRE BENJAMÍ A: 2 victòries. Gols: Leo 3, Ángel Rivas, Manu, Manel, Eric, Unai; PRE BENJAMÍ C: 2 victòries (4-2 I 3-1)
Llegir 176 vegades Darrera modificació el Dimarts, 13 Setembre 2022 15:19