es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (7-8 MAIG 2022)

 

Us adjuntem a continuació RESULTATS I GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (7-8 maig 2022)

  • UE CASTELLDEFELS B - UD Can Roca 74: 1-0 (Roger Burjales)
  • JUVENIL FEMENÍ - UD Viladecans: 1-2 (pròpia porta)
  • Club Gimnàstic de Tarragona B - JUVENIL A: 2-0
  • JUVENIL B - CF Martorell: 0-2
  • CF Martorell - JUVENIL C: 1-5 (Álex Ródenas, Jordi Rodríguez, Sandro, Monir, Joel Serrano)
  • JUVENIL D - CF Atlètic Prat Delta: 3-1 (Jorge Vega, Nils, Alejandro Martínez)
  • FC Athletic Viladecans - JUVENIL E: 0-7 (Izan Jerez 3, Valentín, Edgar Alba, Darryl, Roberto)
  • JUVENIL F - UD Marianao Poblet: 1-3 (Nacho)
  • CF Martorell - CADET A: 2-1 (Salah)
  • CADET B - EF Gavà: 2-1 (José Márquez, Pau Autet)
  • UE Sitges - CADET C: 0-2 (Jan Lomeña 2)
  • CF Ciutat Cooperativa - CADET D: 0-7 (Pau Martínez 3, Nawfal 2, Eric Mompó, Marc Navarro)
  • CADET E - UD Vista Alegre: 6-0 (Adri Gil 3, Martí Machacón, Amin, Matías Maurer)
  • CE Esparreguera - CADET F: 1-5 (Edu Azagra 2, Roger, Eloi Lozano, Pol Córcoles)
  • Esport Base del Papiol - CADET G: 7-4 (Pol Requena, Isaac, Camilo, Guille González)
  • CADET H - EF Gavà: 3-5 (Marc González 2, Pol Monera)
  • FAF L'Hospitalet - INFANTIL A FEMENÍ: 3-3 (Miriam, Olga, Nayra)
  • FFB Reus B - INFANTIL A: 0-1 (Bruno Alarcón)
  • INFANTIL B FEMENÍ - Racing CF Bonavista: 12-1 (Helena 4, Paula 3, Laia Calvo, Daniela, Gisele, Ada, Arlet)
  • FC Levante Las Planas - INFANTIL B: 2-0
  • CB Terlenka - INFANTIL C: 5-0
  • INFANTIL D Kilkenny Learning Centre - Colegio Alemán San Alberto: 6-0 (Oliver 2, Asier 2, Pau Palacios, Jon)
  • CF Molins de Rei - INFANTIL E: 1-0
  • INFANTIL F - CF Molins de Rei: 1-6 (Miguel Díaz Delgado)
  • INFANTIL G - CF Atlètic Prat Delta: 1-6 (Raúl)
  • AF Sant Vicenç dels Horts - ALEVÍ FEMENÍ: 7-1 (Naima)
  • ALEVÍ A - FE Atlètic Vilafranca: 5-4 (Marc Malevych 2, Pau Cos, Aleix Juárez, Marc Palomera)
  • CE Europa - ALEVÍ B: 3-1 (Marc Palomera)
  • EF Gavà - ALEVÍ C: 4-1 (Aitor Navajas)
  • ALEVÍ D - CF Blanca Subur: 3-6 (Diego Sosa, Víctor Huecas, Aleix Romero)
  • CF Cubelles - ALEVÍ E: 3-4 (Pau Cartuchà 3, Álex Sabino)
  • FC Sporting Gavà - ALEVÍ F: 4-4 (Javi Algarra 2, Luca Ursa, Eric Muñoz)
  • UD Marianao Poblet - ALEVÍ G: 4-3 (Diego, Íker Soguero, Erik Morales)
  • FC Sant Joan Despí-San Pancracio - ALEVÍ H: 1-8 (David Isasi 4, Rubén, Joel Felip, Lucas Groudon, Hugo Andrade)
  • ALEVÍ I - Club EFO 87: 2-1 (Paolo, Marc García)
  • ALEVÍ J - FC Santboià: 9-2 (Dani Cruz 3, Gorka 2, Juan Fernández 2, Alejandro, Valentino)
  • ALEVÍ K - CF Vinyets Molí-Vell: 7-4 (Pau Núñez 4, Hugo Aznar 2, Gonzalo)
  • CF Can Vidalet - ALEVÍ L: 7-5 (Óscar Hevia 2, Max Pérez, Nikita, Álvaro)
  • ALEVÍ M - UD Viladecans: 3-7 (Izan González 2, Tomás Sanjurjo)
  • FC Sant Cugat - BENJAMÍ FEMENÍ: 7-1 (María Izquierdo)
  • FC Santboià - BENJAMÍ A: 3-1 (Álex Álvarez)
  • BENJAMÍ B - FE Atlètic Vilafranca: 2-9 (Ferran, Radu)
  • BENJAMÍ C - FC Santboià: 6-2 (Martí 2, Joan Afán 2, Bruno Dinolfi 2)
  • CD Fontsanta-Fatjó - BENJAMÍ D: 2-1 (Aleix Feliz)
  • UD Sector Montserratina - BENJAMÍ F: 0-2 (Augusto, Gonzalo)
  • BENJAMÍ G - FC Levante Las Planas: 1-6 (Álvaro)
  • PRE BENJAMÍ A - UD Sector Montserratina: 2-0 (Mario 2)
  • CF Vinyets Molí-Vell - PRE BENJAMÍ B: 5-4 (Alder 3, Lucas Pop)
  • PRE BENJAMÍ C - FP AE Prat: 8-0 (Arnau Moliné 3, Carlos 2, Pol Feliz, Quino, Joel Torres)
  • Peña Recreativa Sant Feliu - PRE BENJAMÍ D: 3-1 (José Cortés)
  • UD Marianao Poblet - PROMESES: 1-13 (Ilyan 3, Pol 2, Pau 2, Hugo 2, Álex Moreno 2, Aleix, Eneko)
Llegir 53 vegades Darrera modificació el Dimecres, 11 Mai 2022 14:35