es inscripcionOnline

AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (7-8 MAIG 2022)

 

Us adjuntem a continuació l'AGENDA de PARTITS previstos cap de setmana FUTBOL BASE (7-8 maig 2022)

  • 07-05-22: UE CASTELLDEFELS B - UD Can Roca 74; 20h; Els Canyars
  • 08-05-22: JUVENIL FEMENÍ - UD Viladecans; 18:15h; EM PItort
  • 07-05-22: Club Gimnàstic de Tarragona B - JUVENIL A; 12:15h; Annex Nou Estadi de Tarragona
  • 07-05-22: JUVENIL B - CF Martorell; 18h; Els Canyars
  • 08-05-22: CF Martorell - JUVENIL C; 09h; CEM Torrent de Llops
  • 08-05-22: JUVENIL D - CF Atlètic Prat Delta; 18:15h; Els Canyars
  • 08-05-22: FC Athletic Viladecans - JUVENIL E; 15:30h; Mpal Torre-Roja Viladecans
  • 08-05-22: JUVENIL F - UD Marianao Poblet; 20h; Els Canyars
  • 07-05-22: CF Martorell - CADET A; 19h; CEM Torrent de Llops
  • 08-05-22: CADET B - EF Gavà; 16:30h; Els Canyars
  • 08-05-22: UE Sitges - CADET C; 17h; Mpal d'Aiguadolç
  • 08-05-22: CF Ciutat Cooperativa - CADET D; 11:45h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 08-05-22: CADET E - UD Vista Alegre; 14:45h; Els Canyars
  • 07-05-22: CE Esparreguera - CADET F; 13:40h; Mpal d'Esparreguera
  • 07-05-22: Esport Base del Papiol - CADET G; 12h; Mpal d'El Papiol
  • 08-05-22: CADET H - EF Gavà; 13h; Els Canyars
  • 07-05-22: FAF L'Hospitalet - INFANTIL A FEMENÍ; 16:15h; Mpal Santa Eulàlia (L'Hospitalet)
  • 07-05-22: FFB Reus B - INFANTIL A; 13:30h; Annex Estadi Mpal CF Reus
  • 08-05-22: INFANTIL B FEMENÍ - Racing CF Bonavista; 11:30h; Els Canyars
  • 07-05-22: FC Levante Las Planas - INFANTIL B; 16:40h; Mpal Les Planes (Sant Joan Despí)
  • 07-05-22: CB Terlenka - INFANTIL C; 15h; CEM Estruch (El Prat)
  • 07-05-22: INFANTIL D Kilkenny Learning Centre - Colegio Alemán San Alberto; 14:30h; Els Canyars
  • 07-05-22: CF Molins de Rei - INFANTIL E; 13h; Mpal Josep Raich
  • 08-05-22: INFANTIL F - CF Molins de Rei; 14h; EM Pitort
  • 07-05-22: INFANTIL G - CF Atlètic Prat Delta; 13h; Els Canyars
  • 07-05-22: AF Sant Vicenç dels Horts - ALEVÍ FEMENÍ; 11:30h; Mpal La Guàrdia
  • 07-05-22: ALEVÍ A - FE Atlètic Vilafranca; 10:15h; Els Canyars
  • 08-05-22: CE Europa - ALEVÍ B; 10:15h; Mpal L'Àliga (Barcelona)
  • 07-05-22: EF Gavà - ALEVÍ C; 09h; ZEM Can Torelló
  • 07-05-22: ALEVÍ D - CF Blanca Subur; 11:45h; Els Canyars
  • 07-05-22: CF Cubelles - ALEVÍ E; 11:45h; Mpal Josep Pons i Ventura
  • 08-05-22: FC Sporting Gavà - ALEVÍ F; 08:45h; ZEM Can Tintorer
  • 08-05-22: UD Marianao Poblet - ALEVÍ G; 09h; Mpal Marianao (Sant Boi)
  • 07-05-22: FC Sant Joan Despí-San Pancracio - ALEVÍ H; 10:45h; Mpal Barri Centre
  • 08-05-22: ALEVÍ I - Club EFO 87; 11:30h; Els Canyars
  • 07-05-22: ALEVÍ J - FC Santboià; 11:45h; Els Canyars
  • 07-05-22: ALEVÍ K - CF Vinyets Molí-Vell; 09h; Els Canyars
  • 08-05-22: CF Can Vidalet - ALEVÍ L; 10h; Mpal El Molí (Esplugues)
  • 08-05-22: ALEVÍ M - UD Viladecans; 10:15h; Els Canyars
  • 07-05-22: FC Sant Cugat - BENJAMÍ FEMENÍ; 12h; ZEM Jaume Tubau (Sant Cugat del Vallès)
  • 08-05-22: FC Santboià - BENJAMÍ A; 10h; Mpal Joan Baptista Milà (Sant Boi)
  • 08-05-22: BENJAMÍ B - FE Atlètic Vilafranca; 09h; Els Canyars
  • 07-05-22: BENJAMÍ C - FC Santboià; 09h; Els Canyars
  • 07-05-22: CD Fontsanta-Fatjó - BENJAMÍ D; 10h; Mpal Fontsanta-Fatjó (Cornellà)
  • 08-05-22: UD Sector Montserratina - BENJAMÍ F; 10:30h; Mpal Torre-Roja Viladecans
  • 08-05-22: BENJAMÍ G - FC Levante Las Planas; 09h; Els Canyars
  • 07-05-22: PRE BENJAMÍ A - UD Sector Montserratina; 10:15h; Els Canyars
  • 07-05-22: CF Vinyets Molí-Vell - PRE BENJAMÍ B; 09:30h; Mpal La Parellada (Sant Boi)
  • 08-05-22: PRE BENJAMÍ C - FP AE Prat; 10:15h; Els Canyars
  • 08-05-22: Peña Recreativa Sant Feliu - PRE BENJAMÍ D; 09:30h; Mpal Falguera (Sant Feliu de Llobregat)
  • 07-05-22: UD Marianao Poblet - PROMESES; 09h; Mpal Marianao (Sant Boi)
Llegir 87 vegades Darrera modificació el Divendres, 06 Mai 2022 10:25