es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (30 abril-1 de maig 2022)

 

A continuació, RESULTATS i GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (30 abril-1 de maig)

  • FC Atlètic Sant Just B - UE CASTELLDEFELS B: 0-1 (Mario Gerbolés)
  • UE CASTELLDEFELS C - CFA Espluguenc B: 3-4 (Marc Navarro, Álex Borgoñó, Alejandro Martínez)
  • CF Corbera - JUVENIL FEMENÍ: 2-0
  • JUVENIL A - EFB Calafell CF: 3-3 (Albert Nieves 2, Joel Martí)
  • UE Sant Ildefons - JUVENIL B: 1-2 (Nico Capellino, Adri Ballester)
  • JUVENIL C - FC Can Buxeres: 2-1 (Hugo Pérez de Tudela, Monir)
  • CFA Espluguenc - JUVENIL D: 0-5 (Jorge Vega 2, Nils, Íker Del Jesús, Juan Cerquera)
  • JUVENIL E - Santfeliuenc FC: 2-3 (Marcos Hens, Izan Jerez)
  • FC Sant Joan Despí-San Pancracio - JUVENIL F: 2-2 (Alejandro Sayes, Jonathan)
  • CADET A - UE Cornellà: 0-2
  • CF Vilanova - CADET B: 1-4 (José Palomo, BIel Garcia, José Márquez, pròpia porta)
  • CADET C - EF Gavà: 1-1 (Álvaro Gómez)
  • CADET D - UD Viladecans: 13-0 (Pau Martínez 4, Álvaro Luque 4, Nawfal 2, Sergi Mariné, Eric Mompó, Yago)
  • CF Atlètic Prat Delta - CADET E: 0-12 (Martí Machacón 3, Amin 3, Carles 2, Pep 2, Tomás, Adri Gil)
  • CADET F - CF Molins de Rei: 1-2 (Yeray)
  • CADET G - Fundació UE Cornellà: 1-1 (Guille González)
  • Fundació UE Cornellà - CADET H: 8-4 (Aleix Olaya 4)
  • INFANTIL A - EFB Calafell CF: 6-1 (Hugo López 3, Arnau Morales, Bruno Alarcón, Emmanuel)
  • INFANTIL B FEMENí - CF Martorell: 3-0 (Gisele, Laia Calvo, Elaia)
  • INFANTIL B - CD Fontsanta-Fatjó: 1-1 (Pablo García)
  • INFANTIL C - Fundació UE Cornellà: 3-0 (Nico Jerez, Pol Gené, pròpia porta) (sense acabar)
  • EF Gavà - INFANTIL D Kilkenny Learning Centre: 0-3 (Dimitri, Cesc, Jon)
  • INFANTIL E - CF SABA: 1-8 (David Leal)
  • FC Sant Esteve Sesrovires - INFANTIL F: 4-1 (Manel)
  • CFA Espluguenc - INFANTIL G: 12-0
  • ALEVÍ-INFANTIL FEMENÍ - Peña Recreativa Sant Feliu: 0-5
  • Fundació UE Cornellà - ALEVÍ A: 9-1 (Pau Cos)
  • ALEVÍ B - Fundació UE Cornellà: 2-3 (Miguel, Samu)
  • ALEVÍ C - Santfeliuenc FC: 5-2 (Pablo Rodríguez 2, Nathan, Pol Resano, Nico Cupsa)
  • CF Igualada - ALEVÍ D: 6-6 (Sergi, Bruno Sosa, Diego Sosa, Xavi Minguella, Diego Aguilar, pròpia porta)
  • ALEVÍ E - CF Blanca Subur: 1-8 (Álex Sabino)
  • ALEVÍ F - UD Sector Montserratina: 3-1 (Luca Ursa 2, Eduard Casaus)
  • ALEVÍ G - CFA Espluguenc: 12-0 (Marc Alcubilla 3, Erik Morales 2, Álex Cazabon 2, Marc Heredia 2, Íker Soguero, Diego, Álex Calvo)
  • ALEVÍ H - FC Levante Las Planas: 4-3 (Alejo, David Isasi, Hugo Andrade, Anthony)
  • CE Esparreguera - ALEVÍ I: 3-1 (Jacob)
  • AF Sant Vicenç dels Horts - ALEVÍ J: 12-1 (Valentino)
  • CF Pallejà - ALEVÍ K: 2-15 (Pau Núñez 6, Gonzalo 4, Maxi 2, Eric Llucià, Óscar Hevia, pròpia porta)
  • ALEVÍ L - UD Sector Montserratina: 6-1 (Nikita 2, Valentino, Óscar Hevia, Max Pérez, Unai Sánchez)
  • FC Santboià - ALEVÍ M: 10-0
  • BENJAMÍ FEMENÍ - CE Manresa: 5-4 (María Izquierdo 4, Sofía Llinares)
  • BENJAMÍ A - CF Martorell: 8-0 (Álex Álvarez 2, Prochor 2, Marcos, Luca López, Edgar, Hugo Díaz)
  • CF Blanca Subur - BENJAMÍ B: 5-0
  • CE L'Hospitalet - BENJAMÍ C: 6-3 (Marc Braz, Martí, Lucas Aparicio)
  • BENJAMÍ D - CF Martorell: 5-1 (Joan Afán 2, Matías 2, Nico Aragunde)
  • Fundació UE Cornellà - BENJAMÍ E: 9-1 (Fede)
  • BENJAMÍ F - Colegio Alemán San Alberto: 1-10 (Gonzalo)
  • CF Martorell - BENJAMÍ G: 8-0
  • AF Sant Vicenç dels Horts - PRE BENJAMÍ A: 0-5 (Mario 3, Manel, Ángel Riera)
  • PRE BENJAMÍ B - FC Sant Esteve Sesrovires: 7-3 (Alder 2, Ángel Rivas, Lucas Pop, Mateo, Andreas, Leo Gómez)
  • Fundació UE Cornellà - PRE BENJAMÍ C: 5-2 (Carlos 2)
  • PRE BENJAMÍ D - PB Sant Vicenç dels Horts: 1-2 (José Cortés)
Llegir 76 vegades Darrera modificació el Dimecres, 04 Mai 2022 16:14