es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (19-20 març 2022)

 

Us adjuntem a continuació RESULTATS i GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (19-20 març 2022)

  • UE CASTELLDEFELS B - CPUD Málaga: 2-3 (Albert Ruiz, Nico Castañeda)
  • UE CASTELLDEFELS C - FC Athletic Viladecans: 4-2 (Younes, Jesús Grávalos, Franco, Diego)
  • JUVENIL FEMENÍ - FE Atlètic Vilafranca: 1-3 (María Martínez)
  • AE Prat - JUVENIL A: 3-0
  • JUVENIL B - CF Vinyets Molí-Vell: 0-3
  • CD Ribes - JUVENIL C: 0-2 (Hugo Pérez de Tudela, Álex Ródenas)
  • Fundació UE Cornellà - JUVENIL D: 2-2 (Nils, Joel Silvosa)
  • AE Sant Lluís - JUVENIL E: 1-2 (Izan Jerez, Marcos Hens)
  • JUVENIL F - UD Viladecans: 1-0 (Otman)
  • UD Marianao Poblet - CADET A: 1-1 (Salah)
  • CADET B - UD Viladecans: 4-0 (Álex Setién 2, Dani Moreno, José Palomo)
  • CE Anoia - CADET C: 1-2 (Hugo Balastegui, Àlex Cabré)
  • CD Almeda - CADET D: 3-2 (Marc Navarro, Sergi Mariné)
  • CADET E - Fundació UE Cornellà: 4-0 (Jan Deu 2, Martí Machacón, Carles)
  • CF Martorell - CADET F: 1-2 (Edu Azagra, Pol Córcoles)
  • CF SABA - CADET G: 5-2 (Pol Requena, Carlos Fabra)
  • CADET H - Peña Recreativa Sant Feliu: 5-1 (Marc González 2, Aleix Olaya, Antoine, Román)
  • CF Martorell - INFANTIL A FEMENÍ: 10-0
  • FC Santboià - INFANTIL A: 1-1 (Noel)
  • CD Riudoms - INFANTIL B FEMENÍ: 0-5 (Laia Calvo 2, Helena, Laura Fons, Gisele)
  • CF Molins de Rei - INFANTIL B: 0-3 (Xavi Ferrando 2, Aitor Llamas)
  • EF Gavà - INFANTIL C: 4-1 (Eric Mulero)
  • INFANTIL D Kilkenny Learning Centre - Peña Recreativa Sant Feliu: 1-1 (Asier)
  • FC Sporting Gavà - INFANTIL E: 3-0
  • INFANTIL F - CF Atlètic Incresa: 3-3 (Fikry, Steven, Dani Toledo)
  • INFANTIL G - FC Sant Joan Despí-San Pancracio: 1-5 (Raúl)
  • ALEVÍ FEMENÍ - CE Anoia: 7-0 (Lucía 2, Carla, Sofía Roldán, Chloe, Leire Maranzano, Naima)
  • ALEVÍ A - Peña Recreativa Sant Feliu: 2-1 (Zakhar, Xavi Bastidas)
  • CE Mercantil - ALEVÍ B: 7-0
  • ALEVÍ C - CF Begues:3-2 (Yassir 2, Nathan)
  • ALEVÍ D - FE Atlètic Vilafranca: 3-7 (Diego Aguilar 2, Bruno Sosa)
  • PB Sant Vicenç dels Horts - ALEVÍ E: 2-8 (Álex Sabino 5, Pau Sequera, Juanjo, Álex Álvarez)
  • ALEVÍ F - FC Santboià: 6-0 (Luca Ursa2, Eric Muñoz 2, Martín, Eduard Casaus)
  • CF Molins de Rei - ALEVÍ G: 2-2 (Marc Heredia, Diego)
  • CF Martorell - ALEVÍ H: 3-2 (David Isasi, Anthony)
  • ALEVÍ I - CF Martorell:1-3 (Marc García)
  • ALEVÍ J - AE Sant Lluís: 5-6 (Julen 2, Dani Cruz, Alejandro, Valentino)
  • FC Athletic Viladecans - ALEVÍ K: 0-5 (PauNúñez 3, Hugo Aznar, Maxi)
  • ALEVÍ L - Santfeliuenc FC: 11-0 (Nikita 4, Nico Wendover 2, Valentino 2, Unai 2, Max Pérez)
  • Fundació UE Cornellà - ALEVÍ M: 9-1 (Adrià Morales)
  • BENJAMÍ FEMENÍ - CF Cubelles:5-2 (María Izquierdo 3, Sofía Llinares 2)
  • FC Sporting Gavà - BENJAMÍ A: 1-4 (Stefano, Álex Álvarez, Prochor, Edgar)
  • BENJAMÍ B - FC Sporting Gavà: 1-2 (Adam)
  • BENJAMÍ C - CE Vila Olímpica: 2-1 (Erik Pérez, Dani Blanco)
  • CFA Espluguenc - BENJAMÍ D: 8-0
  • BENJAMÍ E - UD Vista Alegre: 1-10 (Fede)
  • CB Terlenka - BENJAMÍ F: 5-1 (pròpia porta)
  • BENJAMÍ G - CD Fonsanta-Fatjó: 2-4 (Álvaro, Álex Maurín)
  • PRE BENJAMÍ A - CD Fontsanta-Fatjó: 8-1 (Mario 4, Álex Iglesias, Asier, Alan, Manel)
  • CF Begues - PRE BENJAMÍ B: 7-2 (Alder, pròpia porta)
  • PRE BENJAMÍ C - AF Sant Vicenç dels Horts: 2-0 (Marc Ordóñez 2)
  • AF Sant Vicenç dels Horts - PRE BENJAMÍ D: 2-0
Llegir 117 vegades Darrera modificació el Dimecres, 23 Març 2022 16:18