es inscripcionOnline

AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (19-20 març 2022)

 

Us adjuntem a continuació l'AGENDA DE PARTITS previstos aquest cap de setmana (19-20 de març) per als nostres equips de FUTBOL BASE

  • 19-03-22: UE CASTELLDEFELS B - CPUD Málaga; 20h; Els Canyars
  • 20-03-22: UE CASTELLDEFELS C - FC Athletic Viladecans; 20h; Els Canyars
  • 19-03-22: JUVENIL FEMENÍ - FE Atlètic Vilafranca; 12:15h; EM Pitort
  • 19-03-22: AE Prat - JUVENIL A; 20h; CEM Sagnier
  • 19-03-22: JUVENIL B - CF Vinyets Molí-Vell; 18h; Els Canyars
  • 19-03-22: CD Ribes - JUVENIL C; 19:30h; ZEM Bosc de Plaça (Sant Pere de Ribes)
  • 20-03-22: Fundació UE Cornellà - JUVENIL D; 11:30h; Mpal Cornellà
  • 19-03-22: AE Sant Lluís - JUVENIL E; 18h; Mpal Eusebi Güell (Santa Coloma de Cervelló)
  • 20-03-22: JUVENIL F - UD Viladecans; 14:30h; Els Canyars
  • 20-03-22: UD Marianao Poblet - CADET A; 13h; Mpal Marianao (Sant Boi)
  • 20-03-22: CADET B - UD Viladecans; 18:20h; Els Canyars
  • 19-03-22: CE Anoia - CADET C; 11:30h; ZEM Can Titó (Vilanova del Camí)
  • 19-03-22: CD Almeda - CADET D; 14:30h; Mpal Almeda (Cornellà)
  • 20-03-22: CADET E - Fundació UE Cornellà; 16:30h; Els Canyars
  • 19-03-22: CF Martorell - CADET F; 12h; CEM Torrent de Llops
  • 19-03-22: CF SABA - CADET G; 13:30h; IEM Can Salvi (Sant Andreu de la Barca)
  • 20-03-22: CADET H - Peña Recreativa Sant Feliu; 14h; EM Pitort
  • 20-03-22: CF Martorell - INFANTIL A FEMENÍ; 09h; CEM Torrent de Llops
  • 20-03-22: FC Santboià - INFANTIL A; 14:30h; Mpal Joan Baptista Milà
  • 19-03-22: CD Riudoms - INFANTIL B FEMENÍ; 10h; Mpal Riudoms
  • 19-03-22: CF Molins de Rei - INFANTIL B; 17h; Mpal Josep Raich
  • 20-03-22: EF Gavà - INFANTIL C; 10h; ZEM Can Torelló
  • 19-03-22: INFANTIL D Kilkenny Learning Centre - Peña Recreativa Sant Feliu; 14:30h; Els Canyars
  • 20-03-22: FC Sporting Gavà - INFANTIL E; 08:45h; ZEM Can Tintorer
  • 19-03-22: INFANTIL F - CF Atlètic Incresa; 13h; Els Canyars
  • 20-03-22: INFANTIL G - FC Sant Joan Despí-San Pancracio; 11h; Els Canyars
  • 19-03-22: ALEVÍ-INFANTIL FEMENÍ - UE Torrelles; 11h; EM Pitort
  • 20-03-22: ALEVÍ FEMENÍ - CE Anoia; 10h; EM Pitort
  • 20-03-22: ALEVÍ A - Peña Recreativa Sant Feliu; 11h; Els Canyars
  • 19-03-22: CE Mercantil - ALEVÍ B; 10:20h; Mpal Arrahona-Merinals (Sabadell)
  • 19-03-22: ALEVÍ C - CF Begues; 09h; Els Canyars
  • 19-03-22: ALEVÍ D - FE Atlètic Vilafranca; 10:15h; Els Canyars
  • 20-03-22: PB Sant Vicenç dels Horts - ALEVÍ E; 11h; Mpal La Barruana
  • 19-03-22: ALEVÍ F - FC Santboià; 11:30h; Els Canyars
  • 20-03-22: CF Molins de Rei - ALEVÍ G; 10:30h; Mpal Josep Raich
  • 20-03-22: CF Martorell - ALEVÍ H; 10h; CEM Torrent de Llops
  • 19-03-22: ALEVÍ I - CF Martorell; 09h; Els Canyars
  • 19-03-22: ALEVÍ J - AE Sant Lluís; 11:30h; Els Canyars
  • 19-03-22: FC Athletic Viladecans - ALEVÍ K; 09h; Mpal Torre-Roja
  • 19-03-22: ALEVÍ L - Santfeliuenc FC; 10:15h; Els Canyars
  • 19-03-22: Fundació UE Cornellà - ALEVÍ M; 16:20h; Mpal Cornellà
  • 20-03-22: BENJAMÍ FEMENÍ - CF Cubelles; 10h; EM Pitort
  • 19-03-22: FC Sporting Gavà - BENJAMÍ A; 10h; ZEM Can Tintorer
  • 20-03-22: BENJAMÍ B - FC Sporting Gavà; 12h; Els Canyars
  • 20-03-22: BENJAMÍ C - CE Vila Olímpica; 11h; Els Canyars
  • 19-03-22: CFA Espluguenc - BENJAMÍ D; 14h; Mpal Teixonera (Barcelona)
  • 20-03-22: BENJAMÍ E - UD Vista Alegre; 10h; Els Canyars
  • 20-03-22: CB Terlenka - BENJAMÍ F; 09h; CEM Estruch (El Prat)
  • 20-03-22: BENJAMÍ G - CD Fonsanta-Fatjó; 10h; Els Canyars
  • 20-03-22: PRE BENJAMÍ A - CD Fontsanta-Fatjó; 09h; Els Canyars
  • 19-03-22: CF Begues - PRE BENJAMÍ B; 12h; Mpal Begues
  • 20-03-22: PRE BENJAMÍ C - AF Sant Vicenç dels Horts; 09h; Els Canyars
  • 19-03-22: AF Sant Vicenç dels Horts - PRE BENJAMÍ D; 12h; Mpal La Guàrdia
Llegir 172 vegades