es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (12-13 març 2022)

 

A la vostra disposició RESULTATS i GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (12-13 març 2022)

  • CF Ciutat Cooperativa - UE CASTELLDEFELS B: 2-0
  • Albirex Niigata Barcelona - UE CASTELLDEFELS C: 3-0 (suspès minut 67)
  • UE Sant Sadurní - JUVENIL FEMENÍ: 0-1 (María Martínez)
  • JUVENIL A - CD La Floresta: 2-2 (David Manzaneda, Ferran)
  • CF Molins de Rei - JUVENIL B: 1-3 (Adri Alloza, Pere, Íker Boo)
  • JUVENIL C - CD Arrabal Calaf: 4-0 (Monir 2, Jordi Rodríguez, Arnau Fernández)
  • JUVENIL D - CF Can Vidalet: 3-4 (Íker Del Jesús 2, Juan Cerquera)
  • JUVENIL E - CF Gavà: 3-1 (Adrià Simó, Izan Jerez, Marcos Hens)
  • AE Prat - JUVENIL F: 0-13 (Pau Hernández 3, Otman 3, Bruno Aguilar 2, Maher 2, Xavi Rosell 2, Aaron Prieto)
  • CADET A - EF San Pedro y San Pablo: 1-0 (Salah)
  • UD Sector Montserratina - CADET B: 2-3 (Pau Autet 2, Biel Garcia)
  • CADET C - CD Ribes: 2-0 (Íker Pérez, Hugo Hernández)
  • CF Vinyets Molí-Vell - CADET D: 0-1 (Marc Hernández)
  • CADET E - FC Athletic Viladecans: 3-0 (Amin, Adri Gil, Marc Yxart)
  • CADET F - Peña Recreativa Sant Feliu: 4-2 (Yeray, Edu Azagra, Gerard, Lorenzo)
  • CADET G - FC Masquefa: 1-0 (Carlos Fabra)
  • CD Almeda - CADET H: 2-1 (Marc Morera)
  • INFANTIL A FEMENÍ - UD Marianao Poblet: 1-5 (Ainhoa)
  • INFANTIL A - CD La Floresta: 1-1 (Arnau Morales)
  • INFANTIL B FEMENÍ - EFB Vendrell: 20-1 (Paula 5, Laia Calvo 4, Elaia 3, Helena 3, Laura Fons 2, Gisela 2, Daniela Romero)
  • INFANTIL B - CF Martorell: 1-0 (Tomás)
  • INFANTIL C - FC Santboià: 4-2 (Nico Jerez 3, Catalin)
  • Santfeliuenc FC - INFANTIL D Kilkenny Learning Centre: 2-0
  • INFANTIL E - Peña Recreativa Sant Feliu: 1-1 (David Leal)
  • Fundació UE Cornellà - INFANTIL F: 1-2 (Dani Toledo, pròpia porta)
  • INFANTIL G - AE Sant Lluís: 0-5
  • Peña Recreativa Sant Feliu - ALEVÍ-INFANTIL FEMENÍ: 5-1 (Carla)
  • UD Viladecans - ALEVÍ FEMENÍ: 6-1 (Leire Maranzano)
  • CF Martorell - ALEVÍ A: 5-2 (Ricardo, Marc Malevych)
  • ALEVÍ B - EF Gavà: 1-2 (Marc Palomera)
  • ALEVÍ C - Fundació UE Cornellà: 2-4 (Axel Pérez, Nathan)
  • EF Gavà - ALEVÍ D: 4-1 (Bruno Sosa)
  • ALEVÍ E - CF Martorell: 1-2 (Pau Sequera)
  • FC Athletic Viladecans - ALEVÍ F: 6-2 (Luca Ursa, Marc Moreno)
  • ALEVÍ G - Colegio Alemán San Alberto: suspès
  • ALEVÍ H - UD Viladecans: 0-5
  • PB Vallirana - ALEVÍ I: 2-3 (Marc García 3)
  • FC Sant Joan Despí-San Pancracio - ALEVÍ J: 12-2 (Dani Cruz, Juan Fernández)
  • ALEVÍ K - AE Abrera: 11-1 (Pau Núñez 4, Gonzalo 3, Hugo Aznar 2, Maxi, Àlex Yxart)
  • Fundació UE Cornellà - ALEVÍ L:14-1 (Nikita)
  • ALEVÍ M - CF Ciutat Cooperativa: 3-2 (Gerard Aymerich 2, Tomás Sanjurjo)
  • CE Cambrils Unió - BENJAMÍ FEMENÍ: 0-9 (Sofía Llinares 3, María Izquierdo 3, Inés, Coleen, pròpia porta)
  • BENJAMÍ A - FC Barcelona: suspès
  • FC Sporting Gavà - BENJAMÍ C: 3-3 (Bruno Dinolfi, Marc Braz, Martí)
  • BENJAMÍ D - Fundació UE Cornellà: 1-1 (Joan Afán)
  • UD Viladecans - BENJAMÍ E: 3-0
  • BENJAMÍ F - Peña Recreativa Sant Feliu: 0-6
  • CFA Espluguenc - BENJAMÍ G: 3-0
  • CF Martorell - PRE BENJAMÍ A: 0-10 (Mario 3, Asier 3, Álex Iglesias, Manel, Nael, pròpia porta)
  • PRE BENJAMÍ B - CF Pallejà: 7-0 (Alder 5, Leo Gómez, Ángel Rivas)
  • UD Viladecans - PRE BENJAMÍ C: 2-1 (Marc Ordóñez)
  • PRE BENJAMÍ D - CF Martorell: 0-9
Llegir 219 vegades Darrera modificació el Dijous, 17 Març 2022 17:07