es inscripcionOnline

AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (12-13 MARÇ 2022)

 

Us adjuntem l'AGENDA de PARTITS previstos aquest cap de setmana (12-13 març) per als nostres equips de FUTBOL BASE (12-13 març 2022)

  • 12-03-22: CF Ciutat Cooperativa - UE CASTELLDEFELS B; 18h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 13-03-22: Albirex Niigata Barcelona - UE CASTELLDEFELS C; 17:30h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 12-03-22: UE Sant Sadurní - JUVENIL FEMENÍ; 16h; Mpal La Triola (Sant Sadurní d'Anoia)
  • 12-03-22: JUVENIL A - CD La Floresta; 20h; Els Canyars
  • 12-03-22: CF Molins de Rei - JUVENIL B; 18h; Mpal Josep Raich
  • 13-03-22: JUVENIL C - CD Arrabal Calaf; 18h; Els Canyars
  • 13-03-22: JUVENIL D - CF Can Vidalet; 20h; EM Pitort
  • 13-03-22: JUVENIL E - CF Gavà; 20h; Els Canyars
  • 12-03-22: AE Prat - JUVENIL F;16:15h; CEM Sagnier
  • 12-03-22: CADET A - EF San Pedro y San Pablo; 18h; Els Canyars
  • 13-03-22: UD Sector Montserratina - CADET B; 17h; Mpal Torre-Roja (Viladecans)
  • 13-03-22: CADET C - CD Ribes; 16h; Els Canyars
  • 13-03-22: CF Vinyets Molí-Vell - CADET D; 13h; Mpal La Parellada (Sant Boi)
  • 13-03-22: CADET E - FC Athletic Viladecans; 14:10h; Els Canyars
  • 13-03-22: CADET F - Peña Recreativa Sant Feliu; 18:20h; EM Pitort
  • 12-03-22: CADET G - FC Masquefa; 20h; EM Pitort
  • 12-03-22: CD Almeda - CADET H; 16h; Mpal Almeda (Cornellà)
  • 12-03-22: INFANTIL A FEMENÍ - UD Marianao Poblet; 18:30h; EM Pitort
  • 12-03-22: INFANTIL A - CD La Floresta; 14:30h; Els Canyars
  • 13-03-22: INFANTIL B FEMENÍ - EFB Vendrell; 10h; EM Pitort
  • 12-03-22: INFANTIL B - CF Martorell; 13h; Els Canyars
  • 13-03-22: INFANTIL C - FC Santboià; 13h; EM Pitort
  • 12-03-22: Santfeliuenc FC - INFANTIL D Kilkenny Learning Centre; 15:30h; Mpal Les Grases (Sant Feliu de Llobregat)
  • 13-03-22: INFANTIL E - Peña Recreativa Sant Feliu; 14:30h; EM Pitort
  • 13-03-22: Fundació UE Cornellà - INFANTIL F; 13:20h; Mpal Cornellà
  • 13-03-22: INFANTIL G - AE Sant Lluís; 11:30h; EM Pitort
  • 12-03-22: Peña Recreativa Sant Feliu - ALEVÍ-INFANTIL FEMENÍ; 09:30h; Mpal Falguera (Sant Feliu de Llobregat)
  • 13-03-22: UD Viladecans - ALEVÍ FEMENÍ; 09:30h; Mpal Viladecans
  • 12-03-22: CF Martorell - ALEVÍ A; 09h; CEM Torrent de Llops
  • 13-03-22: ALEVÍ B - EF Gavà; 09:30h; Els Canyars
  • 12-03-22: Fundació UE Cornellà - ALEVÍ C;10:30h; Els Canyars
  • 12-03-22: EF Gavà - ALEVÍ D; 11:45h; ZEM Can Torelló
  • 12-03-22: ALEVÍ E - CF Martorell; 11:45h; Els Canyars
  • 12-03-22: FC Athletic Viladecans - ALEVÍ F; 09h; Mpal Torre-Roja (Viladecans)
  • 12-03-22: ALEVÍ G - Colegio Alemán San Alberto; 08h; Els Canyars
  • 12-03-22: ALEVÍ H - UD Viladecans; 09:15h; Els Canyars
  • 12-03-22: PB Vallirana - ALEVÍ I; 08:45h; Mpal Vallirana
  • 12-03-22: FC Sant Joan Despí-San Pancracio - ALEVÍ J; 10:45h; Mpal Barri Centre
  • 12-03-22: ALEVÍ K - AE Abrera; 09:15h; Els Canyars
  • 12-03-22: Fundació UE Cornellà - ALEVÍ L; 15:10h; Mpal Cornellà
  • 12-03-22: ALEVÍ M - CF Ciutat Cooperativa; 08h; Els Canyars
  • 12-03-22: CE Cambrils Unió - BENJAMÍ FEMENÍ; 10:45h; Mpal Cambrils
  • 12-03-22: BENJAMÍ A - FC Barcelona; 11:45h; Els Canyars
  • 13-03-22: FC Sporting Gavà - BENJAMÍ C; 09h; ZEM Can Tintorer
  • 12-03-22: BENJAMÍ D - Fundació UE Cornellà;10:30h; Els Canyars
  • 13-03-22: UD Viladecans - BENJAMÍ E; 09:30h; Mpal Viladecans
  • 13-03-22: BENJAMÍ F - Peña Recreativa Sant Feliu; 09:30h; Els Canyars
  • 13-03-22: CFA Espluguenc - BENJAMÍ G; 14h; Mpal Teixonera (Barcelona)
  • 12-03-22: CF Martorell - PRE BENJAMÍ A; 10:30h; CEM Torrent de Llops
  • 13-03-22: PRE BENJAMÍ B - CF Pallejà; 08:30h; Els Canyars
  • 12-03-22: UD Viladecans - PRE BENJAMÍ C; 10:45h; Mpal Viladecans
  • 13-03-22: PRE BENJAMÍ D - CF Martorell; 08:30h; Els Canyars
Llegir 201 vegades Darrera modificació el Dijous, 10 Març 2022 19:50