es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (5-6 març 2022)

 

A continuació, RESULTATS i GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (5-6 març 2022)

  • UE CASTELLDEFELS C - CF Begues B: 4-3 (Diego 2, Jesús Grávalos, Dani Márquez)
  • JUVENIL FEMENÍ - CD Ribes: 0-1
  • EF San Pedro y San Pablo - JUVENIL A: 0-2 (Ferran, Christian)
  • JUVENIL B - Santfeliuenc FC: 1-0 (Adri Alloza)
  • CF Ciutat Cooperativa - JUVENIL C:1-2 (Monir 2)
  • CF Atlètic Prat Delta - JUVENIL E:1-3 (Marcos Hens, Aitor Box, Edgar Alba)
  • JUVENIL F - FC Sporting Gavà: 2-0 (Marc Conejo, Jan Lomeña)
  • Club Gimnàstic de Tarragona B - CADET A: 2-2 (Kiko 2)
  • CADET B - AE Prat: 0-1
  • UD San Mauro - CADET C: 3-2 (Álex Lengua, Hugo Hernández)
  • CADET D - AF Sant Vicenç dels Horts: 8-2 (Eric Mompó 3, Álex Vivancos, Bruno Valenzuela, Sergi Mariné, Pau Martínez, Marc Hernández)
  • CF Begues - CADET E: 2-2 (Adri Gil, Martí Machacón)
  • AE Prat - CADET F: 0-6 (Lorenzo 2, Pol Córcoles, Álex Varón, Edu Azagra, Yeray)
  • CE Esparreguera - CADET G: 6-3 (Íker López 2, Pol Requena)
  • CADET H - Santfeliuenc FC: 1-2 (Aleix Olaya)
  • FC Sporting Gavà - INFANTIL A FEMENÍ: 2-5 (Helena 2, Olga, Nayra, Paula)
  • EF Gavà - INFANTIL A: 0-1 (Bruno Alarcón)
  • CE Òdena - INFANTIL B FEMENÍ:3-6 (Elaia 3, Laura Fons 2, Helena)
  • FE Atlètic Vilafranca - INFANTIL B: 0-8 (Íker Montalvo 2, Joel González, Tomás, Achraf, Aitor Llamas, Ciò, Xavi Ferrando)
  • AF Sant Vicenç dels Horts - INFANTIL C:2-5 (Nico Jerez 3, Tiziano, Eric Mulero)
  • INFANTIL D Kilkenny Learning Centre - FC Santboià: 6-1 (Pau Palacios 4, Dimitri 2)
  • Santfeliuenc FC - INFANTIL E: 14-0
  • INFANTIL F - CF Atlètic Prat Delta: 6-3 (Fikry 2, Steven 2, Arnau Correa 2)
  • AE Prat - INFANTIL G: 10-0
  • DSB - ALEVÍ-INFANTIL FEMENÍ: 7-1 (Leire Maranzano)
  • ALEVÍ FEMENÍ - UD Marianao Poblet: 0-2
  • ALEVÍ A - CF Igualada: 0-10
  • Santfeliuenc FC - ALEVÍ B: 1-8 (Miguel 5, Ricardo 2, Samu)
  • FC Sant Joan Despí-San Pancracio - ALEVÍ C: 3-2 (pròpia porta, Yassir)
  • ALEVÍ D - UE Subirats: 2-0 (Diego Aguilar, Aleix Romero)
  • CF Vilanova - ALEVÍ E: 1-9 (Pau Cartuchà 3, Juanjo 2, Nil, Álex Sabino, Pau Sequera, Marc Morlans)
  • ALEVÍ F - CD Almeda: 11-1 (Luca Ursa 3, Martín 3, Danny Molina 2, Eduard Casaus, Javi Algarra, Marc Moreno)
  • CF Atlètic Prat Delta - ALEVÍ G: 3-3 (Diego 2, Álex Calvo)
  • Santfeliuenc FC - ALEVÍ H: 3-4 (David Isasi, Nil, Anthony, Alejo)
  • ALEVÍ I - Esport Base del Papiol: 3-0 (Marc García, Sebastián, Paolo)
  • ALEVÍ J - CF SABA: 4-9 (Gorka 2, Juan Fernández 2)
  • CF Corbera - ALEVÍ K: 1-7 (Maxi 2, Hugo Aznar 2, David Expósito, Gonzalo, Luca Ramírez)
  • ALEVÍ L - FC Sporting Gavà: 4-3 (Nikita 2, Valentino, Nico Wendover)
  • UD Sector Montserratina - ALEVÍ M: 3-5 (Tomás Sanjurjo 3, Adrià Morales, Unai)
  • BENJAMÍ FEMENÍ - CE Olímpic Can Fatjó: 4-1 (María Izquierdo 3, Sofía Llinares)
  • CD Ribes - BENJAMÍ A: 0-7 (Gerard 2, Álex Álvarez, Edgar, Prochor, Stefano, pròpia porta)
  • BENJAMÍ B - EF Gavà: 1-2 (Manel)
  • BENJAMÍ C - FAF L'Hospitalet: 1-2 (Bruno Dinolfi)
  • Santfeliuenc FC - BENJAMÍ D: 3-8 (Matías 2, Jan Barberà 2, Joan Afán 2, Adri Pulgarín, Biel Cos)
  • BENJAMÍ E - EF Gavà: 2-4 (Fede, Pol Ripollès)
  • UE Sant Ildefons - BENJAMÍ F: 0-4 (Juan Kaleb 2, Adriano, pròpia porta)
  • BENJAMÍ G - EF Gavà: 0-8
  • PRE BENJAMÍ A - FC Sporting Gavà: 0-2
  • CF Ciutat Cooperativa - PRE BENJAMÍ B: 11-2 (Alder 2)
  • PRE BENJAMÍ C - CF Ciutat Cooperativa: 2-2 (Marc Ordóñez, Pol Feliz)
  • UD Sector Montserratina - PRE BENJAMÍ D: 10-0
Llegir 163 vegades Darrera modificació el Dimecres, 09 Març 2022 15:02