es inscripcionOnline

AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (5-6 març 2022)

 

A continuació, us adjuntem l'AGENDA de PARTITS previstos cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (5-6 març 2022)

  • 06-03-22: UE CASTELLDEFELS C - CF Begues B; 14h; Els Canyars
  • 06-03-22: JUVENIL FEMENÍ - CD Ribes; 12:15h; Els Canyars
  • 06-03-22: EF San Pedro y San Pablo - JUVENIL A; 16h; Mpal Sant Pere i Sant Pau (Tarragona)
  • 05-03-22: JUVENIL B - Santfeliuenc FC; 18h; Els Canyars
  • 06-03-22: CF Ciutat Cooperativa - JUVENIL C; 18h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 06-03-22: JUVENIL D - Fundació Marcet;18h; EM Pitort (amistós)
  • 06-03-22: CF Atlètic Prat Delta - JUVENIL E; 12h; CEM Julio Méndez (El Prat)
  • 06-03-22: JUVENIL F - FC Sporting Gavà; 20h; Els Canyars
  • 05-03-22: Club Gimnàstic de Tarragona B - CADET A; 16h; Annex Nou Estadi de Tarragona
  • 06-03-22: CADET B - AE Prat; 18h; Els Canyars
  • 05-03-22: UD San Mauro - CADET C; 11h; Mpal Santa Margarida de Montbui
  • 05-03-22: CADET D - AF Sant Vicenç dels Horts; 20h; Els Canyars
  • 05-03-22: CF Begues - CADET E; 17h; Mpal Begues
  • 05-03-22: AE Prat - CADET F; 12h; CEM Sagnier
  • 06-03-22: CE Esparreguera - CADET G; 10h; Mpal Esparreguera
  • 06-03-22: CADET H - Santfeliuenc FC; 16:15h; Els Canyars
  • 05-03-22: FC Sporting Gavà - INFANTIL A FEMENÍ; 13h; ZEM Can Tintorer
  • 05-03-22: EF Gavà - INFANTIL A; 12h; ZEM Can Torelló
  • 06-03-22: CE Òdena - INFANTIL B FEMENÍ; 10h; Mpal La Sort
  • 06-03-22: FE Atlètic Vilafranca - INFANTIL B; 12:30h; ZEM Vilafranca del Penedès
  • 06-03-22: AF Sant Vicenç dels Horts - INFANTIL C; 10h; Mpal La Guàrdia
  • 05-03-22: INFANTIL D Kilkenny Learning Centre - FC Santboià; 14:30h; Els Canyars
  • 05-03-22: Santfeliuenc FC - INFANTIL E; 09h; Mpal Les Grases (Sant Feliu de Llobregat)
  • 05-03-22: INFANTIL F - CF Atlètic Prat Delta; 13h; Els Canyars
  • 06-03-22: AE Prat - INFANTIL G; 08:45h; CEM Sagnier
  • 05-03-22: DSB - ALEVÍ-INFANTIL FEMENÍ; 12:15h; Escola Alemanya de Barcelona (Esplugues)
  • 06-03-22: ALEVÍ FEMENÍ - UD Marianao Poblet; 10:45h; Els Canyars
  • 05-03-22: ALEVÍ A - CF Igualada; 11:45h; Els Canyars
  • 06-03-22: Santfeliuenc FC - ALEVÍ B; 11:30h; Mpal Les Grases (Sant Feliu de Llobregat)
  • 05-03-22: FC Sant Joan Despí-San Pancracio - ALEVÍ C;10:45h; Mpal Barri Centre
  • 05-03-22: ALEVÍ D - UE Subirats; 10:30h; Els Canyars
  • 05-03-22: CF Vilanova - ALEVÍ E; 12:15h; CEM Parc del Garraf (Vilanova i la Geltrú)
  • 06-03-22: ALEVÍ F - CD Almeda; 09:30h; Els Canyars
  • 05-03-22: CF Atlètic Prat Delta - ALEVÍ G; 10h; CEM Julio Méndez (El Prat)
  • 06-03-22: Santfeliuenc FC - ALEVÍ H; 10h; Mpal Les Grases (Sant Feliu de Llobregat)
  • 05-03-22: ALEVÍ I - Esport Base del Papiol; 11:45h; Els Canyars
  • 06-03-22: ALEVÍ J - CF SABA; 09:30h; Els Canyars
  • 05-03-22: CF Corbera - ALEVÍ K; 10h; Mpal Corbera
  • 06-03-22: ALEVÍ L - FC Sporting Gavà; 08:30h; Els Canyars
  • 05-03-22: UD Sector Montserratina - ALEVÍ M; 10:30h; Mpal Torre-Roja (Viladecans)
  • 06-03-22: BENJAMÍ FEMENÍ - CE Olímpic Can Fatjó; 10:45h; Els Canyars
  • 05-03-22: CD Ribes - BENJAMÍ A; 10:30h; ZEM Bosc de Plaça (Sant Pere de Ribes)
  • 05-03-22: BENJAMÍ B - EF Gavà; 08:30h; Els Canyars
  • 05-03-22: BENJAMÍ C - FAF L'Hospitalet; 10:30h; Els Canyars
  • 05-03-22: Santfeliuenc FC - BENJAMÍ D; 10:30h; Mpal Les Grases (Sant Feliu de Llobregat)
  • 05-03-22: BENJAMÍ E - EF Gavà; 09:30h; Els Canyars
  • 05-03-22: UE Sant Ildefons - BENJAMÍ F; 12:15h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 06-03-22: BENJAMÍ G - EF Gavà; 08:30h; Els Canyars
  • 05-03-22: PRE BENJAMÍ A - FC Sporting Gavà; 09:30h; Els Canyars
  • 05-03-22: CF Ciutat Cooperativa - PRE BENJAMÍ B; 12:30h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 05-03-22: PRE BENJAMÍ C - CF Ciutat Cooperativa; 08:30h; Els Canyars
  • 05-03-22: UD Sector Montserratina - PRE BENJAMÍ D; 10:15h; Mpal Torre-Roja (Viladecans)
Llegir 202 vegades