es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (15-16 gener 2022)

 

Adjuntem RESULTATS i GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (15-16 gener 2022)

Imatge: BENJAMÍ G - CF Martorell (Piero Álvarez)

  • CD Almeda B - UE CASTELLDEFELS C: 3-3 (Jesús Grávalos, pròpia porta, Carlos Martos)
  • JUVENIL FEMENÍ - CF Corbera: 0-7
  • CB Terlenka - JUVENIL A: 1-3 (Albert Nieves, Manu, Cucu)
  • JUVENIL B - UD Viladecans: 0-1
  • UD San Mauro - JUVENIL C: 1-6 (Monir 3, Álex Ródenas, Iñaki, Sandro)
  • UD Viladecans - JUVENIL E: 1-2 (Izan Jerez, Marc Morenas)
  • Unió Futbol Base Jàbac i Terrassa B - CADET A: 0-2 (Camilo, Marc Cardona)
  • FC Atlètic Sant Just - CADET B: 1-1 (Álex Setién)
  • CADET C - CF Corbera: 1-1 (Héctor Navajas)
  • FC Sporting Gavà - CADET D: 0-4 (Biel Vilches, Sergi Mariné, Jordi Chesa, Álex Vivancos)
  • CADET E - CF Can Vidalet: 7-0 (Jan Deu 3, Adri Gil 2, David Ramírez, Matías Maurer)
  • FC Sant Joan Despí-San Pancracio - CADET F: 2-0
  • PB Sant Vicenç dels Horts - CADET G: 3-2 (Marc Aregall, Carlos Fabra)
  • CADET H - FC Sant Joan Despí-San Pancracio: 0-4
  • Peña Recreativa Sant Feliu - INFANTIL A FEMENÍ: 3-1 (Olga)
  • UE Rapitenca - INFANTIL A: 3-3 (Diego Silva 2, Bruno Alarcón)
  • INFANTIL B FEMENÍ - FE Atlètic Vilafranca: 7-2 (Sheila, Helena, Laia Calvo, Gisele, Ada, Daniela Romero, Sofía Llinares)
  • PB Vallirana - INFANTIL B: 0-4 (Tomás 3, Hugo Rodríguez)
  • INFANTIL D Kilkenny Learning Centre - CF Begues: 4-0 (Pau Palacios 3, Marc Cuevasanta)
  • FC Santboià - INFANTIL E: 1-2 (Mathieu, David Leal)
  • INFANTIL G - Fundació UE Cornellà: 0-8
  • Peña Recreativa Sant Feliu - ALEVÍ-INFANTIL FEMENÍ: 16-0
  • UE Sant Andreu - ALEVÍ FEMENÍ: 0-4 (Naima 2, Lucía Roldán, Leire Maranzano)
  • ALEVÍ A - FC Atlètic Sant Just: 3-4 (Samu 2, Zakhar)
  • CF Vilanova - ALEVÍ C: 0-2 (Axel Pérez, Yassir)
  • EF Gavà - ALEVÍ F: 2-10 (Luca Ursa 3, Marc Moreno 3, Danny Molina 3, Martín)
  • CF Begues - ALEVÍ G: 1-6 (Gerard 3, Íker Soguero, Álex Calvo, Edgar)
  • Fundació UE Cornellà - ALEVÍ H: 6-2 (Rubén, Anthony)
  • ALEVÍ I - CF Molins de Rei: 3-6 (Stefano 2, Paolo)
  • CFA Espluguenc - ALEVÍ L: 8-1 (Óscar Hevia)
  • CE Manresa - BENJAMÍ FEMENÍ: 0-6 (Sofía Llinares 3, María Izquierdo 3)
  • BENJAMÍ E - Fundació UE Cornellà: 1-7 (Hugo Ariza)
  • Colegio Alemán San Alberto - BENJAMÍ F: 11-1 (Juan Khaleb)
  • BENJAMÍ G - CF Martorell: 1-5 (Suhaan)
  • FC Sant Esteve Sesrovires - PRE BENJAMÍ B: 3-1 (Ángel Rivas)
  • PRE BENJAMÍ C - Fundació UE Cornellà: 1-2 (Carlos)
  • PB Sant Vicenç dels Horts - PRE BENJAMÍ D: 12-0
  • UD Viladecans - PROMESES: 4-4 (Asier 2, Hugo, Eneko)
Llegir 135 vegades Darrera modificació el Dimarts, 18 Gener 2022 13:08