es inscripcionOnline

AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (27-28 NOVEMBRE 2021)

 

A la vostra disposició l'AGENDA de PARTITS previstos aquest proper cap de setmana per als nostres equips de FUTBOL BASE (27-28 novembre)

  • 27-11-21: UE CASTELLDEFELS B - FC Atlètic Sant Just; 20h; Els Canyars
  • 27-11-21: UD Sector Montserratina B - UE CASTELLDEFELS C; 17:30h; Mpal Torre-Roja (Viladecans)
  • 28-11-21: JUVENIL FEMENÍ - CE Cambrils Unió; 14:15h; Els Canyars
  • 27-11-21: CE Cambrils Unió - JUVENIL A; 18h; Mpal Cambrils
  • 27-11-21: JUVENIL B - CF Pallejà; 18h; Els Canyars
  • 27-11-21: CFB Marc Bartra - JUVENIL C; 12h; Mpal Banyeres del Penedès
  • 28-11-21: JUVENIL D - EF Gavà; 18:15h; Els Canyars
  • 27-11-21: UD Marianao Poblet - JUVENIL E; 15:30h; Mpal Marianao (Sant Boi)
  • 28-11-21: JUVENIL F - UD Vista Alegre; 20h; Els Canyars
  • 27-11-21: CD La Floresta - CADET A; 17:45h; Mpal La Floresta (Tarragona)
  • 28-11-21: CADET B - AFA L'Hospitalet; 16:15h; Els Canyars
  • 27-11-21: UE Sant Ildefons - CADET C; 17h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 28-11-21: Peña Recreativa Sant Feliu - CADET D; 12:30h; Mpal Falguera (Sant Feliu de Llobregat)
  • 28-11-21: CADET E - CF Molins de Rei; 18h; EM Pitort
  • 28-11-21: FC Sporting Gavà - CADET F; 16h; ZEM Can Tintorer
  • 28-11-21: AE Abrera - CADET G; 12h; Mpal d'Abrera
  • 28-11-21: CADET H - CF Can Vidalet; 14h; EM Pitort
  • 27-11-21: FC Santboià - INFANTIL A FEMENÍ; 10:15h; Mpal Joan Baptista Milà
  • 28-11-21: CD Tortosa - INFANTIL A; 11:30h; Mpal Josep Otero
  • 27-11-21: CF Pallejà - INFANTIL B FEMENÍ; 09h; ZEM Fernando Muñoz Carrasco
  • 27-11-21: CF Cubelles - INFANTIL B; 11:30h; Mpal Josep Pons i Ventura
  • 28-11-21: UD Vista Alegre - INFANTIL C; 10h; Mpal Can Vinader
  • 27-11-21: INFANTIL D Kilkenny Learning Centre - UD Viladecans; 14:30h; Els Canyars
  • 27-11-21: CF Vinyets Molí-Vell - INFANTIL E; 14h; Mpal La Parellada (Sant Boi)
  • 27-11-21: INFANTIL F - CD Fontsanta-Fatjó; 13h; Els Canyars
  • 28-11-21: INFANTIL G - CD Almeda; 12h; EM Pitort
  • 27-11-21: ALEVÍ FEMENÍ - CF Atlètic Prat Delta; 10:30h; Els Canyars
  • 27-11-21: ALEVÍ A - UD Marianao Poblet; 11:45h; Els Canyars
  • 28-11-21: CB Terlenka - ALEVÍ B; 09h; CEM Estruch (El Prat)
  • 28-11-21: FC Atlètic Sant Just - ALEVÍ C; 11:30h; Mpal Sant Just Desvern
  • 27-11-21: ALEVÍ D - UE Sitges; 09:15h; Els Canyars
  • 27-11-21: CB Terlenka - ALEVÍ E; 12h; CEM Estruch (El Prat)
  • 27-11-21: CD Fontsanta-Fatjó - ALEVÍ F; 12:15h; Mpal Fontsanta-Fatjó (Cornellà)
  • 27-11-21: UD Viladecans - ALEVÍ G; 09:15h; Mpal Viladecans
  • 27-11-21: FC Sporting Gavà - ALEVÍ H; 08:45h; ZEM Can Tintorer
  • 27-11-21: ALEVÍ I - AE Abrera; 09:15h; Els Canyars
  • 27-11-21: ALEVÍ J - Peña Recreativa Sant Feliu; 10:30h; Els Canyars
  • 27-11-21: ALEVÍ K - FP AE Prat; 08h; Els Canyars
  • 27-11-21: UD Vista Alegre - ALEVÍ L; 09h; Mpal Can Vinader
  • 27-11-21: ALEVÍ M - CFA Espluguenc; 08h; Els Canyars
  • 27-11-21: BENJAMÍ FEMENÍ - Fundació UE Cornellà; 09h; Mpal Can Vinader
  • 28-11-21: Santfeliuenc FC - BENJAMÍ A; 11:30h; Mpal Les Grases (Sant Feliu de Llobregat)
  • 28-11-21: BENJAMÍ C - FC Can Buxeres; 09h; Els Canyars
  • 28-11-21: FC Atlètic Sant Just - BENJAMÍ D; 11:30h; Mpal Sant Just Desvern
  • 28-11-21: BENJAMÍ E - FC Sporting Gavà; 10h; Els Canyars
  • 28-11-21: FC Atlètic Sant Just - BENJAMÍ F; 09h; Mpal Sant Just Desvern
  • 28-11-21: BENJAMÍ G - FC Athletic Viladecans; 08h; Els Canyars
  • 28-11-21: PRE BENJAMÍ A - CB Terlenka; 08h; Els Canyars
  • 28-11-21: AE Abrera - PRE BENJAMÍ B; 10:30h; Mpal d'Abrera
  • 28-11-21: PRE BENJAMÍ C - FC Sporting Gavà; 09h; Els Canyars
  • 27-11-21: CF Corbera - PRE BENJAMÍ D; 10:30h; Mpal Corbera
  • 27-11-21: PROMESES - FC Levante Las Planas; 11:45h; Els Canyars

 

Llegir 147 vegades