es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (20-21 NOVEMBRE 2021)

 

Repassem de manera agrupada RESULTATS i GOLEJADORS cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (20-21 novembre)

  • FC Legends L'Hospitalet B - UE CASTELLDEFELS B: 1-0
  • UE CASTELLDEFELS C - AD Rayo Viladecans: 1-1 (Guille Pérez)
  • FE Atlètic Vilafranca - JUVENIL FEMENÍ: 1-0
  • JUVENIL A - CF Vila-Seca: 4-0 (Albert Nieves, Ayman, David López, Edu Figueroa)
  • FC Santboià - JUVENIL B: 3-1 (Eric Jiménez)
  • JUVENIL C - FC Sporting Gavà: 2-0 (Álex Ródenas, Jonathan)
  • CF Sant Just Desvern - JUVENIL D: 4-0
  • CF Vinyets Molí-Vell - JUVENIL F: 2-4 (Pau Hernández 2, Bruno Aguilar 2)
  • CADET A - FC Barcelona: 0-0
  • CF Ciutat Cooperativa - CADET B: 0-7 (José Márquez, Biel Garcia, Lucas, Pau Autet, Álex Setién, Joel Miranda, Joaquín)
  • CADET C - CF Blanca Subur: 3-2 (Dani Álvarez, Álvaro Gómez, Bruno Alarcón)
  • CADET D - CB Terlenka: 5-0 (Guillem, Álex Vivancos, Eric Mompó, Anton, Eric Montes)
  • CD Fontsanta-Fatjó - CADET E: 0-4 (Carles, Amin, Mateo Boo, Hugo Liarte)
  • CADET F - FC Atlètic Sant Just: 0-7
  • CADET G - CF Pallejà: 1-1 (Carlos)
  • FC Atlètic Sant Just - CADET H: 7-1 (Álvaro Álvarez)
  • INFANTIL A FEMENÍ - FC Sant Esteve Sesrovires: 3-0 (Sofía Llinares, Sheila, Laia Calvo)
  • INFANTIL A - FC Barcelona: 0-1
  • INFANTIL B FEMENÍ - EFB Calafell CF: 3-2 (Paula, Sheila, Elaia)
  • INFANTIL B - AE Abrera: 2-1 (Achraf, Xavi Ferrando)
  • INFANTIL C - UD Sector Montserratina: 10-1 (Nico Jerez 4, Arnau Díaz 2, Izan Pérez 2, Luigi 2)
  • Fundació UE Cornellà - INFANTIL D Kilkenny Learning Centre: 1-4 (Dimitri 2, Jon, Pau Palacios)
  • INFANTIL E - UD Viladecans: 2-2 (Marek, David Leal)
  • FC Sporting Gavà - INFANTIL F1-5 (Steven 2, Jan Lavergne, Dani Toledo, Miguel Díaz Delgado)
  • UD Marianao Poblet - INFANTIL G: 1-0
  • FC Levante Las Planas - ALEVÍ FEMENÍ: 1-6 (Leire Maranzano 3, Lucía, Laia Tarrés, pròpia porta)
  • AE Prat - ALEVÍ A: 12-2 (Aleix Juarez, Pau Cos)
  • ALEVÍ B - FC Atlètic Sant Just: 5-1 (Samu 3, Marc Palomera, Ricardo)
  • ALEVÍ C - UD Marianao Poblet: 6-2 (Pablo 3, Aitor Navajas, Pol Resano, Nico Cupsa)
  • CF Vilanova - ALEVÍ D: 3-1 (Aleix Romero)
  • ALEVÍ E - FC Atlètic Sant Just: 2-3 (Nil 2)
  • ALEVÍ F - CF Ciutat Cooperativa: 5-4 (Martín 2, Danny Molina, Luca, Marc Moreno)
  • ALEVÍ G - CD Almeda: 12-1 (Álex Calvo 9, Diego 2, Íker Soguero)
  • ALEVÍ H - AF Sant Vicenç dels Horts: 4-1 (David Isasi, Nil, Anthony, Rubén)
  • CF Corbera - ALEVÍ I: 8-0
  • CF Martorell - ALEVÍ J: 2-9 (Gorka 4, Valentino 2, Alejandro, Liva, pròpia porta)
  • FC Atlètic Sant Just - ALEVÍ K: 2-12 (Hugo Aznar 4, David Expósito 3, Pau Núñez 2, Maxi, Luca Ramírez, pròpia porta)
  • ALEVÍ L - FP AE Prat: 8-2 (Tomás 3, Óscar Hevia 2, Unai 2, pròpia porta)
  • UD Vista Alegre - ALEVÍ M: 1-5 (Tomás Sanjurjo 2, Pablo Pérez, Gerard, Adrià Morales)
  • ALEVÍ-INFANTIL FEMENÍ - Peña Recreativa Sant Feliu: 2-8 (Sofía Bernad, Elena)
  • CF Cubelles - BENJAMÍ FEMENÍ: 2-4 (María Izquierdo 3, Marina)
  • BENJAMÍ A - CF Igualada: 5-1 (Álex Álvarez 2, Prochor, Edgar, pròpia porta)
  • UD Viladecans - BENJAMÍ B: 7-1 (Dani Blanco)
  • EF Premier Barcelona - BENJAMÍ C: 2-4 (pròpia porta 2, Erik Pérez, Martí)
  • BENJAMÍ D - CF Ciutat Cooperativa: 1-1 (Aleix Chesa)
  • UD Vista Alegre - BENJAMÍ E: 11-1 (Hugo Ariza)
  • BENJAMÍ F - CB Terlenka: 1-4 (Gonzalo)
  • CD Fontsanta-Fatjó - BENJAMÍ G: 1-1 (Suhaan)
  • CD Fontsanta-Fatjó - PRE BENJAMÍ A: 0-4 (Mario 2, Manel, Alan)
  • PRE BENJAMÍ B - CF Begues: 2-8 (Andreas 2)
  • AF Sant Vicenç dels Horts - PRE BENJAMÍ C: 0-2 (Julen, Quim)
  • PRE BENJAMÍ D - AF Sant Vicenç dels Horts: 1-2 (Julius)
  • PB Sant Vicenç dels Horts - PROMESES: 0-7 (Asier 2, Eneko 2, Pep, Aleix, pròpia porta)
Llegir 89 vegades Darrera modificació el Dijous, 25 Novembre 2021 17:00