es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (16-17 d'octubre)

 

Us adjuntem a continuació tots els resultats i golejadors/es cap de setmana Futbol Base UE Castelldefels (16-17 d'octubre). Imatge: ALEVÍ FEMENÍ - CD Fontsanta-Fatjó (Piero Álvarez)

  • UE CASTELLDEFELS B - CF Ciutat Cooperativa: 0-1
  • UE CASTELLDEFELS C - CF Can Vidalet B: 1-2 (Yassine)
  • JUVENIL FEMENÍ - FC Levante Las Planas: 0-2
  • JUVENIL A - Atlètic Segre: 1-0 (Jun)
  • JUVENIL B - CD Fontsanta-Fatjó: 0-2
  • UE Sitges - JUVENIL C: 0-1 (Joan García)
  • UD Sector Montserratina - JUVENIL D: 3-2 (Nils, Joel Silvosa)
  • FC Sporting Gavà - JUVENIL E: 0-11 (Izan Jerez 4, Edgar Alba, Marcos, Hugo Marín, Elías, Roberto, Marc Morenas, Aitor Box)
  • JUVENIL F - CD Almeda: 7-1 (Bruno Aguilar 2, Alejandro Sayes 2, Pau Herrnández 2, Aleix González)
  • Santfeliuenc FC - CADET A: 1-3 (Íker Delgado, Jonathan, Aitor Trallero)
  • CADET B - CE L'Hospitalet: 2-1 (Álex Setién 2)
  • CFB Marc Bartra - CADET C: 0-2 (Oriol Berdié, Xavi Rosell)
  • Fundació UE Cornellà - CADET F: 2-5 (Edu Azagra 3, Achraf, Ayman)
  • FC Sporting Gavà - CADET G: 2-2 (Guillem Andújar, Sergi González)
  • CADET H  - UE Sant Ildefons: 0-5
  • CF Pallejà - INFANTIL A FEMENÍ: 1-2 (Daniela 2)
  • Santfeliuenc FC - INFANTIL A: 0-1 (Bruno Alarcón) (sense acabar)
  • FC Masquefa - INFANTIL B FEMENÍ: 1-12 (Giselle 3, Paula 3, Elaia 2, Helena 2, Laia Calvo, Arlet)
  • EF Gavà - INFANTIL B: 2-1 (Xavi Ferrando)
  • INFANTIL C - CF Vinyets Molí-Vell: 0-2
  • CFA Espluguenc - INFANTIL D Kilkenny Learning Centre: 0-17 (Pau Palacios 7, Jon 4, Dimitri 2, Marc Cuevasanta 2, Marcel, Bruno Castro)
  • INFANTIL E - CF Sant Just Desvern: 9-0 (David Leal 6, Marek, Izan Martínez, Max)
  • FC Barcelona - INFANTIL F: 13-1 (Fikry)
  • CB Terlenka - INFANTIL G: 3-0
  • ALEVÍ FEMENÍ - CD Fontsanta-Fatjó: 0-4
  • ALEVÍ A - Santfeliuenc FC: 1-1 (Pau Cos)
  • FC Martinenc - ALEVÍ B: 1-3 (Ricardo 2, Miguel)
  • ALEVÍ C - FC Sporting Gavà: 1-9 (Yassir)
  • CFB Marc Bartra - ALEVÍ D: 1-3 (Xavi, Diego Aguilar, Diego Sosa)
  • EF Gavà - ALEVÍ E: 4-2 (Pau Sequera, Marc Morlans)
  • ALEVÍ F - Fundació UE Cornellà: 4-4 (Martín 3, Íker Soguero)
  • FC Sant Joan Despí-San Pancracio - ALEVÍ G: 7-1 (Diego)
  • ALEVÍ H - CF Sant Just Desvern: 8-0 (David Isasi 3, Anthony 2, Rubén 2, Carlos)
  • ALEVÍ I - AF Sant Vicenç dels Horts: 1-11 (Yago)
  • CD Almeda - ALEVÍ J: 5-0
  • CB Terlenka - ALEVÍ K: 0-24 (David Expósito 7, Maxi 4, Gonzalo 4, Àlex Yxart 3, Pau Núñez 3, Luca Ramírez, Hugo Aznar, Eric Llucià)
  • ALEVÍ L - UD Viladecans: 3-6 (Nikita 2, Max Pérez)
  • Peña Recreativa Sant Feliu - ALEVÍ M: 5-2 (Tomás, pròpia porta)
  • BENJAMÍ FEMENÍ - CD Fontsanta-Fatjó: 0-15
  • UD Viladecans - BENJAMÍ A: 1-2 (Jan Fernández, Prochor)
  • CF Vilanova - BENJAMÍ B: 4-2 (Radu, Adam)
  • BENJAMÍ C - Fundació UE Cornellà: 3-5 (Erik Pérez 3)
  • CB Terlenka - BENJAMÍ E: 14-0
  • BENJAMÍ F - CF Sant Just Desvern: 2-4 (Luca, Adriano)
  • EF Gavà - PRE BENJAMÍ A: 0-3 (Mario 2, Ángel)
  • PRE BENJAMÍ B - CF SABA: 0-10
  • CB Terlenka - PRE BENJAMÍ C: 1-2 (Quino, Pol Feliz)
  • PRE BENJAMÍ D - CF Martorell: 2-4 (Aitor, Jadhiel)
Llegir 140 vegades Darrera modificació el Dimarts, 19 Octubre 2021 18:26