es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (9-10 OCTUBRE 2021)

 

Us oferim a continuació RESULTATS i GOLEJADORS/GOLEJADORES cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (9-10 d'octubre 2021).

Imatge. INFANTIL B - CF Igualada (Piero Álvarez)

  • FC Sporting Gavà B - UE CASTELLDEFELS C: 3-1 (Yassine)
  • PB Sant Vicenç dels Horts - JUVENIL FEMENÍ: 0-6 (Marín 3, María Martínez 3)
  • CF Terres de l'Ebre - JUVENIL A: 1-3 (Albert Nieves 2, David Manzaneda)
  • JUVENIL B - FC Atlètic Sant Just: 1-0 (Nico Capellino)
  • FE Atlètic Vilafranca - JUVENIL C: 3-4 (Joan García, Jonathan, José Mario, Ángel)
  • JUVENIL D - CB Terlenka: 7-0 (Jorge Vega 2, Jan Calvo-Parra 2, Alejandro, Diego Atem, Nils)
  • JUVENIL E - CD Almeda: 2-3 (Marcos, Izan Jerez)
  • CF Sant Just Desvern - JUVENIL F: 2-2 (Arnau Masó, Maher)
  • CADET A - FFB Reus: 3-0 (Salah, Jonathan, Íker Delgado)
  • Fundació UE Cornellà - CADET B: 0-4 (Biel García 2, Pedro, Joel Miranda)
  • CADET C - UD Calaf: 10-0 (Aarón Prieto 3, Dani Álvarez 2, Xavi Rosell 2, Álvaro Gómez, Hugo Balastegui, Oriol Berdié)
  • CD Fontsanta-Fatjó - CADET D: 0-3 (Eric Mompó 2, Marc Navarro)
  • CADET E - CF Corbera: 8-0 (Jan Deu 3, Martí Machacón 2, David Ramírez, Amin, Matías Maurer)
  • CADET F - CF Can Vidalet: 3-12 (Edu Azagra 2, Pol Córcoles)
  • CADET G - Club EFO 87: 3-1 (Guillem Andújar 2, Carlos)
  • CF Sant Just Desvern - CADET H: 9-1 (Luis Reyes)
  • INFANTIL A FEMENÍ - FC Levante Las Planas: 0-9
  • INFANTIL B FEMENÍ - FC Levante Las Planas: 1-1 (Daniela)
  • INFANTIL A - CE Cambrils Unió: 3-0 (Bruno Alarcón, Rayan, Arnau Sierra)
  • INFANTIL B - CF Igualada: 1-1 (Ciò)
  • UD Viladecans - INFANTIL C: 3-1 (Axel)
  • INFANTIL D Kilkenny Learnng Centre - FC Atlètic Sant Just: 11-0 (Pau Palacios 6, Dimitri 3, Marc Sabino, Asier)
  • CF Can Vidalet - INFANTIL E: 5-3 (David Leal 2, Marc Rubio)
  • INFANTIL F - FC Sant Joan Despí-San Pancracio: 2-17 (Steven, Joel Alarte)
  • INFANTIL G - CNF Base Vilanova 2015: 1-11 (Bogdan)
  • FC Martinenc - ALEVÍ FEMENÍ: 3-6 (Naima 4, Laia, Leire)
  • ALEVÍ A - UD Viladecans: 1-2 (Biel Feliz)
  • PB Anguera - ALEVÍ B: 3-0
  • CF Vinyets Molí-Vell - ALEVÍ C: 4-1 (Hugo Pérez)
  • ALEVÍ D - FC Atlètic Sant Just: 5-0 (Aleix Romero, Diego Aguilar, Bruno, Manu, Xavi)
  • ALEVÍ E - FC Santboià: 3-4 (Nil 2, Tiziano)
  • Peña Recreativa Sant Feliu - ALEVÍ F: 1-16 (Marc Moreno 6, Martín 3, Lucas 3, Eduard 2, Danny 2)
  • ALEVÍ G - EF Gavà: 2-4 (Erik Morales, Íker Soguero)
  • EF Gavà - ALEVÍ H: 3-3 (Anthony 2, David Isasi)
  • CF SABA - ALEVÍ I: 5-2 (Paolo 2)
  • ALEVÍ J - CF Corbera: 2-3 (Gorka, Julen)
  • ALEVÍ K - FC Santboià: 7-2 (Maxi 4, David Expósito 2, Pau Núñez)
  • CB Terlenka - ALEVÍ L: 0-5 (Nikita 2, Óscar Hevia, Nico Wendover, Max Pérez)
  • ALEVÍ M - CF Martorell: 7-2 (Tomás 3, Pablo 2, Adrià Morales, Unai)
  • BENJAMÍ A - Club EFO 87: 10-0 (Prochor 4, Edgar 3, Gerard, Stefano, Jan Fernández)
  • BENJAMÍ B - FC Atlètic Sant Just: 0-3
  • PB Collblanc-Sants AE - BENJAMÍ C: 6-4 (Marc Braz 2, Bruno, Erik Pérez)
  • EF Gavà - BENJAMÍ D: 2-3 (Aleix Feliz 2, Matías)
  • BENJAMÍ E - UD Sector Montserrratina: 0-9
  • UD Vista Alegre - BENJAMÍ G: 2-1 (Suhaan)
  • PRE BENJAMÍ A - FC Atlètic Sant Just: 2-3 (Alan, Manel)
  • EF Gavà - PRE BENJAMÍ B: 9-0
  • PRE BENJAMÍ C - FC Levante Las Planas: 1-10 (Marc Ordóñez)
Llegir 158 vegades Darrera modificació el Dimarts, 12 Octubre 2021 10:06