es inscripcionOnline

AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (9-10 D'OCTUBRE 2021)

 

Us oferim a continuació l'AGENDA de PARTITS previstos aquest cap de setmana (9-10 d'octubre) per als nostres equips de futbol base. Comencem competició oficial per a tots els equips!

  • 10-10-21: FC Sporting Gavà B - UE CASTELLDEFELS C; 18h; CEM Can Tintorer
  • 09-10-21: PB Sant Vicenç dels Horts - JUVENIL FEMENÍ; 12:15h; Mpal La Barruana
  • 09-10-21: CF Terres de l'Ebre - JUVENIL A; 16h; Mpal Pal de Barra (Camarles)
  • 09-10-21: JUVENIL B - FC Atlètic Sant Just; 20h; Els Canyars
  • 10-10-21: FE Atlètic Vilafranca - JUVENIL C; 18:15h; Mpal Vilafranca del Penedès
  • 10-10-21: JUVENIL D - CB Terlenka; 20h; Els Canyars
  • 10-10-21: JUVENIL E - CD Almeda; 18:15h; Els Canyars
  • 09-10-21: CF Sant Just Desvern - JUVENIL F; 20h; Mpal Sant Just Desvern
  • 09-10-21: CADET A - FFB Reus; 18h; Els Canyars
  • 10-10-21: Fundació UE Cornellà - CADET B; 20h; Mpal de Cornellà
  • 10-10-21: CADET C - UD Calaf; 16:30h; Els Canyars
  • 10-10-21: CD Fontsanta-Fatjó - CADET D; 10h; Mpal Fontsanta-Fatjó (Cornellà)
  • 10-10-21: CADET E - CF Corbera; 14:30h; Els Canyars
  • 10-10-21: CADET F - CF Can Vidalet; 14h; EM Pitort
  • 10-10-21: CADET G - Club EFO 87; 12h; EM Pitort
  • 09-10-21: CF Sant Just Desvern - CADET H; 10:25h; Mpal Sant Just Desvern
  • 09-10-21: INFANTIL A FEMENÍ - FC Levante Las Planas; 08h; Els Canyars
  • 09-10-21: INFANTIL B FEMENÍ - FC Levante Las Planas; 08h; Els Canyars
  • 09-10-21: INFANTIL A - CE Cambrils Unió; 14:30h; Els Canyars
  • 09-10-21: INFANTIL B - CF Igualada; 13h; Els Canyars
  • 09-10-21: UD Viladecans - INFANTIL C; 10:30h; Mpal de Viladecans
  • 10-10-21: INFANTIL D Kilkenny Learnng Centre - FC Atlètic Sant Just; 13h; Els Canyars
  • 09-10-21: CF Can Vidalet - INFANTIL E; 11:30h; Mpal El Molí (Esplugues)
  • 10-10-21: INFANTIL F - FC Sant Joan Despí-San Pancracio; 11:15h; Els Canyars
  • 10-10-21: INFANTIL G - CNF Base Vilanova 2015; 10h; EM Pitort
  • 09-10-21: FC Martinenc - ALEVÍ FEMENÍ; 14h; Mpal Guinardó (Barcelona)
  • 09-10-21: ALEVÍ A - UD Viladecans; 11:45h; Els Canyars
  • 10-10-21: PB Anguera - ALEVÍ B; 11:10h; Camp Futbol Escola Industrial (Barcelona)
  • 09-10-21: CF Vinyets Molí-Vell - ALEVÍ C; 10:30h; Mpal La Parellada (Sant Boi)
  • 10-10-21: ALEVÍ D - FC Atlètic Sant Just; 10h; Els Canyars
  • 09-10-21: ALEVÍ E - FC Santboià; 09:15h; Els Canyars
  • 10-10-21: Peña Recreativa Sant Feliu - ALEVÍ F; 13:30h; Mpal Falguera (Sant Felu de Llobregat)
  • 09-10-21: ALEVÍ G - EF Gavà; 10:30h; Els Canyars
  • 09-10-21: EF Gavà - ALEVÍ H; 11:45h; ZEM Can Torelló
  • 09-10-21: CF SABA - ALEVÍ I; 11:15h; IEM Can Salvi (Sant Andreu de la Barca)
  • 09-10-21: ALEVÍ J - CF Corbera; 11:45h; Els Canyars
  • 09-10-21: ALEVÍ K - FC Santboià; 09:15h; Els Canyars
  • 09-10-21: CB Terlenka - ALEVÍ L; 09h; CEM Estruch (El Prat)
  • 09-10-21: ALEVÍ M - CF Martorell; 10:30h; Els Canyars
  • 10-10-21: CD Fontsanta-Fatjó - BENJAMÍ FEMENÍ; 11:45h; Mpal Fontsanta-Fatjó (Cornellà)
  • 10-10-21: BENJAMÍ A - Club EFO 87; 09h; Els Canyars
  • 10-10-21: BENJAMÍ B - FC Atlètic Sant Just; 08h; Els Canyars
  • 09-10-21: PB Collblanc-Sants AE - BENJAMÍ C; 11:45h; CEM Arístides Maillol (Barcelona)
  • 09-10-21: EF Gavà - BENJAMÍ D; 12h; ZEM Can Torelló
  • 10-10-21: BENJAMÍ E - UD Sector Montserrratina; 08h; Els Canyars
  • 09-10-21: CF Can Vidalet - BENJAMÍ F; 09h; Mpal El Molí (Esplugues)
  • 09-10-21: UD Vista Alegre - BENJAMÍ G; 10:15h; Mpal Can Vinader
  • 10-10-21: PRE BENJAMÍ A - FC Atlètic Sant Just; 09h; Els Canyars
  • 09-10-21: EF Gavà - PRE BENJAMÍ B; 10h; ZEM Can Torelló
  • 10-10-21: PRE BENJAMÍ C - FC Levante Las Planas; 10h; Els Canyars
  • 09-10-21: FC Sporting Gavà - PRE BENJAMÍ D; 12h; CEM Can Tintorer

 

Llegir 170 vegades