es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (11-12 setembre 2021)

 

Us oferim a continuació RESULTATS i GOLEJADORS/ES partits cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS

Imatges: BENJAMÍ C - UE Sitges (Piero Álvarez)

  • CF Vallirana - UE CASTELLDEFELS B: 1-2 (Lolo, Mariano)
  • UE CASTELLDEFELS C - JUVENIL C: 3-4 (Yassine 2, Marc Navarro // Álex Ródenas 2, Jordi, Monir)
  • FAF L'Hospitalet - JUVENIL A: 1-0
  • JUVENIL A - UE Vilassar: 2-2 (Cucu 2)
  • UE Sant Andreu - JUVENIL B: 1-1 (Marc Rosa)
  • FC Martinenc - JUVENIL B: 3-1 (Eric Jiménez)
  • JUVENIL C - CF Les Franqueses: 0-7
  • EF Premier Barcelona - JUVENIL D: 9-0
  • JUVENIL E - CF Vilanova: 2-2 (Íker Merino, Constantí)
  • FC Martinenc - CADET A: 0-2 (Camilo, Aitor Trallero)
  • CADET A - UE Sants: 3-1 (Camilo, Joel Faura, Aitor Trallero)
  • CADET B - Club Gimnàstic de Tarragona: 2-0 (Álex Setién 2)
  • FE Atlètic Vilafranca - CADET B: 1-2 (Biel García 2)
  • UE Sant Sadurní - CADET C: 4-2 (Jan Lucas, Jorge Aguilar)
  • CADET C - CF Can Vidalet: 6-1 (Isaac 2, Aarón Prieto 2, Oriol Berdié, Xavi Rosell)
  • CD Can Parellada - CADET D: 3-2 (Anton, Bruno Valenzuela)
  • CADET E - FC Sporting Gavà: 6-0 (Amin 3, Mateo Boo, Jan Deu, Adri Gil)
  • FC Sporting Gavà - CADET F: 2-2 (Álex Calvo, Pol Córcoles)
  • EF Barberà Andalucía - CADET G: 5-1 (Sergi González)
  • CADET H - CE Sabadell: 1-8 (Marc González)
  • INFANTIL A Femení - CD Fontsanta-Fatjó: 1-7 (Laia Calvo)
  • INFANTIL A Femení - FC Martinenc: 2-4 (María, Olga)
  • INFANTIL A - PB Anguera: 2-0 (Bruno Alarcón, Diego Silva)
  • CF Damm - INFANTIL A: 1-2 (Íker Vargas, Adrián Martínez)
  • CF Cubelles - INFANTIL B Femení: 0-1 (Laia Calvo)
  • PB Anguera - INFANTIL B: 2-3 (Joel 2, Xavi Ferrando)
  • INFANTIL B - FC Sporting Gavà: 2-0 (Kuzma, Xavi Ferrando)
  • INFANTIL C - EF Premier Barcelona: 3-1 (Catalin, Gabriel Iuga, Izan Pérez)
  • PB Anguera - INFANTIL D: 2-3 (Pau Palacios, Cesc, Jon)
  • EF Premier Barcelona - INFANTIL E: 1-1 (David Leal)
  • INFANTIL F - CF Vilanova: 1-13 (Arnau)
  • CE Sabadell - INFANTIL G: 12-0
  • ALEVÍ A - PB Anguera: 4-6 (Samu 3, Teo)
  • EF Premier Barcelona - ALEVÍ B: 1-3 (Biel, Marc Malevych, Pau Cos)
  • UE Sant Sadurní - ALEVÍ C: 5-3 (Roger 2, Marc Morlans)
  • ALEVÍ D - CF Igualada: 4-1 (Víctor Huecas, Manu, Diego Aguilar, Sergi)
  • FC Atlètic Sant Just - ALEVÍ E: 2-4 (Axel 3, Pablo)
  • ALEVÍ F - CF Can Vidalet: 12-1 (Danny 3, Eduard 3, Martín 3, Marc Moreno 3)
  • CD Can Parellada - ALEVÍ G: 5-4 (Diego, Álex Calvo, Lucas Rodríguez, Íker Soguero)
  • UE Sants - ALEVÍ H: 6-5 (Anthony 2, Rubén 2, Guille)
  • CF Igualada - ALEVÍ I: 7-3 (Jan Cardoso, Juanjo, Paolo)
  • CE Collblanc-Torrassa - ALEVÍ J: 6-4 (Gorka 3, Pablo)
  • FE L'Hospitalet Atlètic - ALEVÍ K: 4-9 (David Expósito 3, Maxi 2, Pau Núñez 2, Hugo Aznar 2)
  • FC Sporting Gavà - ALEVÍ L: 4-0
  • CF Molins de Rei - ALEVÍ M: 9-2 (Gerard, Neo)
  • BENJAMÍ A - UE Sitges: 4-3 (Prochor 2, Gerard 2)
  • FC Cardedeu - BENJAMÍ A: 4-3 (Luca, Edgar, Marcos)
  • BENJAMÍ B - EF Ángel Pedraza: 6-1 (Matías 4, Joan Afán 2)
  • BENJAMÍ C - UE Sitges: 4-2 (Dani Blanco 2, Marc Braz, Martí)
  • CF Molins de Rei - BENJAMÍ D: 8-1 (Donato)
  • CF Vinyets Molí-Vell - BENJAMÍ F: 5-2 (Luca, Adriano)
  • CF Vinyets Molí-Vell - PRE BENJAMÍ A: 3-4 (Pablo 2, Mario, Alan)

 

#SomHiGrocs #SomHiGrogues #PlanterUEC 

Llegir 246 vegades Darrera modificació el Dimarts, 14 Setembre 2021 09:13