es inscripcionOnline

ORGANIGRAMA I ENTRENADORS FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS 21-22

 

A la vostra disposició, l'ORGANIGRAMA i el LLISTAT d'ENTRENADORS FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS 21-22

 

ORGANIGRAMA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS 21-22

  • Direcció Esportiva: Dani Gómez
  • Auxiliar Coordinació Futbol 11: Iván Vidarte
  • Coordinador Auxiliar Àrea Cadet: Santi Rodríguez
  • Coordinador Auxiliar Àrea Infantils: Iván Vidarte
  • Coordinador Futbol 7: Adrián Rodríguez
  • Auxiliar Coordinació Futbol 7: Javi Romero
  • Coordinador Auxiliar Àrea Alevins: Javi Romero
  • Coordinador Auxiliar Àrea Pre Benjamins, Promeses i Escola: Quique Jaén
  • Àrea Femenina: Humberto Urrunaga
  • Coordinador de porters: José Navarro
  • Fisioterapeuta: Edu Hoste

 

ENTRENADORS FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS 21-22

 

FILIALS

  • UE CASTELLDEFELS B: Iván Vidarte
  • UE CASTELLDEFELS C: Jaume Gassó

 

FUTBOL 11

  • JUVENIL A: Xavi Vila
  • JUVENIL B: Adrián Rodríguez
  • JUVENIL C: Toni Carrillo
  • JUVENIL D: Paco Ruiz
  • JUVENIL E: Santi Rodríguez
  • JUVENIL F: Pedro Salvador
  • JUVENIL G: Sergi Ferreté
  • CADET A: Jaume Gassó
  • CADET B: Julen Rubio i Kike Ramírez
  • CADET C: Moha Lahfaoui
  • CADET D: Takanori Tamura
  • CADET E: Gerard Zambudio
  • CADET F: César Saura
  • CADET G: Robert González
  • CADET H: Jorge Sánchez
  • INFANTIL A: Santi Rodríguez
  • INFANTIL B: Pedro Belmonte
  • INFANTIL C: Javi Guerrero
  • INFANTIL D: Sergi Rodríguez
  • INFANTIL E: Marc Benedicto
  • INFANTIL F: Dani Mayorga
  • INFANTIL G: Albert Ruiz

 

FUTBOL 7

  • ALEVÍ A: Javi Romero
  • ALEVÍ B: Ramón Juan Martínez
  • ALEVÍ C: Pedro Felipe
  • ALEVÍ D: Sergi Rodríguez
  • ALEVÍ E: Alejandro Blasco
  • ALEVÍ F: Jorge Sánchez
  • ALEVÍ G: Álex Borgoñó
  • ALEVÍ H: Marc Benedicto
  • ALEVÍ I: Ángel Rodríguez
  • ALEVÍ J: Yassine El Khassal
  • ALEVÍ K: Pol Martín
  • ALEVÍ L: Nacho Navarro
  • ALEVÍ M: Eneko Arina
  • BENJAMÍ A: Xavi Lloret
  • BENJAMÍ B: Javi Guerrero
  • BENJAMÍ C: Javi Jiménez
  • BENJAMÍ D: Takanori Tamura
  • BENJAMÍ E: Álex Pérez
  • BENJAMÍ F: David  Moreno
  • PRE BENJAMÍ A: Joel Martí
  • PRE BENJAMÍ B: Álex Bonaventura
  • PRE BENJAMÍ C: Mario Bragulat i Marc Rosa
  • PROMESES: Xavi Rosell
  • ESCOLA 4 ANYS: Humberto Urrunaga

 

ÀREA FEMENINA

  • JUVENIL: Humberto Urrunaga
  • INFANTIL A: Jesús Rosell
  • INFANTIL B: Humberto Urrunaga
  • ALEVÍ A: Salva Roldán
  • ALEVÍ B: Humberto Urrunaga
Llegir 535 vegades Darrera modificació el Dimecres, 08 Setembre 2021 18:35