es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (4-5 setembre 2021)

 

Us oferim a continuació, agrupats, els RESULTATS i GOLEJADORS cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (4-5 setembre 2021). Parlem, en tots els casos, de partits de pretemporada.

Imatge: ALEVÍ D - UE Sitges (Piero Álvarez)

  • UE CASTELLDEFELS B - AE Young Talent Badalona Sud: 3-0 (Nico Castañeda, Yassine, Albert Ruiz)
  • CF La Florida - UE CASTELLDEFELS B: 2-2 (Mariano, Ballesteros)
  • UE CASTELLDEFELS C - CF Ullastrell: 1-0 (Ahmed)
  • JUVENIL A - EF San Pedro y San Pablo: 6-0 (David Manzaneda 3, Joel Martí, Nacho, Rodri)
  • Atlético Club Hospitalense - JUVENIL A: 3-3 (Nacho, Skyler, Albert Nieves)
  • FC Sporting Gavà - JUVENIL B: 0-5 (Eric Jiménez 2, Pol Calvo, Ayoub, Íker Boo)
  • JUVENIL B - CD Can Parellada: 5-0 (Nico Capellino 2, Aleix 2, Alberto)
  • FC Sporting Gavà - JUVENIL C: 0-1 (David García)
  • FC Sporting Gavà - JUVENIL D: 0-1 (Jorge Vega)
  • CP Sarrià - CADET A: 1-2 (Salah, Máximo)
  • CADET A - CF Mollet UE: 1-0 (Joel Faura)
  • CADET B - CE Anoia: 2-0 (Íker Zurera, Joel Miranda)
  • CE Sabadell - CADET C: 2-1 (Aarón Prieto)
  • CADET D - CE Sabadell: 0-4
  • CADET E - FAF L'Hospitalet: 0-5
  • CADET F - UE Sants: 6-1 (Álex Calvo 2, Pol Córcoles 2, Manel, Álex Varón)
  • EF Premier Barcelona - CADET G: 2-1 (Jan)
  • FC Sporting Gavà - CADET H: 9-0
  • INFANTIL A - CP Sarrià: 2-2 (Bruno 2)
  • FC Joanenc - INFANTIL A: 1-2 (Rayan, Erik Fernández)
  • FAF L'Hospitalet - INFANTIL B: 2-2 (Íker Montalvo 2)
  • FC Joanenc - INFANTIL B: 1-0
  • CE Anoia - INFANTIL C: 2-3 (Pol Gené 2, Nico Jerez)
  • INFANTIL D - FC Sporting Gavà: 9-0 (Jon 3, Neil 2, Marc Cuevasanta 2, Oliver, Cesc)
  • INFANTIL E - FC Sporting Gavà: 0-9
  • INFANTIL F - FC Sporting Gavà: 3-2 (Dani 2, Blake)
  • ALEVÍ A - EF Premier Barcelona: 4-1 (Teo, Samu, Miguel, Marc Palomera)
  • ALEVÍ B - UE Sitges: 0-6
  • ALEVÍ D - UE Sitges: 1-6 (Diego Sosa)
  • FC Sant Joan Despí-UD San Pancracio - ALEVÍ E: 6-1 (Axel Pérez)
  • FC Sant Joan Despí-UD San Pancracio - ALEVÍ F: 4-2 (Martin, Lucas Rodríguez)
  • UE Sants - ALEVÍ G: 4-2 (Álex Calvo, Marc Alcubilla)
  • UE Sants - ALEVÍ I: 5-5 (Nathan 3, Lucas Castellanos 2)
  • ALEVÍ J - FC Sant Joan Despí-UD San Pancracio: 2-2 (Dani Cruz, Alejandro)
  • ALEVÍ K - CF Martorell: 9-1 (Pau Núñez 3, David Expósito 3, Hugo Aznar, Eric Llucià, Gonzalo)
  • ALEVÍ L - FC Sant Joan Despí-UD San Pancracio: 16-0 (Luca 8, Valentino 4, Max Pérez 2, Joel 2)
  • CF Molins de Rei - BENJAMÍ A: 1-8 (Álex Álvarez 2, Edgar 2, Gerard, Prochor, Luca López, Jan Fernández)
  • CE Esparreguera - BENJAMÍ C: 8-2 (Erik Pérez, Dani Blanco)
  • BENJAMÍ D - FC Sant Joan Despí-UD San Pancracio: 1-8 (Manel)
  • FC Sant Joan Despí-UD San Pancracio - BENJAMÍ E: 10-2 (Adam, Hugo Ariza)
  • FC Sant Joan Despí-UD San Pancracio - BENJMÍ F: 2-2 (Joan Afán 2)

 

#SomHiGrocs #PlanterUEC

Llegir 328 vegades Darrera modificació el Dilluns, 06 Setembre 2021 18:17