es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (5-6 JUNY 2021)

 

Us oferim a continuació RESULTATS i GOLEJADORS cap de setmana Futbol Base UE Castelldefels (5-6 juny 2021)

  • CPUD Málaga - UE CASTELLDEFELS B: 6-5 (Joan Gayubo 2, Luis, Gerard Gotor, Rubén Gutiérrez)
  • UE CASTELLDEFELS C - CF Can Vidalet B: 1-5 (Carlos Martos)
  • JUVENIL A - EF Gavà: 1-1 (Gregor)
  • CF Martorell - JUVENIL B: 2-3 (Nico Castañeda, Íker Gallego, Christian)
  • FC Santboià - JUVENIL C: 2-11 (José Tallón 2, Marc Puy 2, Etienne 2, Jorge Vega, Yago, Sergi Martí, Dani Ruiz, Adam)
  • JUVENIL D - CE Esparreguera: 4-2 (Max, Alejandro Sayes, Joan Sandoval, Marc López)
  • JUVENIL E - CE Collblanc-Torrassa: 3-2 (Diego Atem, Alí, Guille)
  • UE Sant Ildefons - JUVENIL F: 0-2 (David Manzaneda, Albert Nieves)
  • CF Martorell - JUVENIL G: 3-4 (Pau Hernández 3, Sandro)
  • CADET A - EF San Pedro y San Pablo: 1-1 (Mario Bragulat)
  • CADET FEMENÍ - CFB Mas Catarro: 1-1 (Sheila)
  • CADET B - UD Viladecans: 2-1 (Xavi Balsebre, Eric Mompó)
  • EF Gavà - CADET C: 3-1 (Joan García)
  • FC Sporting Gavà - CADET D: 2-2 (Àlex Cabré, Aarón)
  • CF Sant Just Desvern - CADET E: 0-11 (Nico Feiguin 3, Xavi Rosell 2, pròpia porta 2, Bruno Valenzuela, Anton, Álvaro Luque, Marc Navarro)
  • CADET F - FC Athletic Viladecans: 3-2 (Íker Merino, Darryl, Jan Bernad)
  • CF Sant Just Desvern - CADET G: 1-5 (Hugo Saco 2, Edu Azagra, Álex Calvo, Lautaro)
  • FC Can Buxeres - INFANTIL A: 2-5 (Marc Roldán 2, Theo, Genís, Biel García)
  • UE Sant Ildefons - INFANTIL B: 5-0
  • FC Levante Las Planas - INFANTIL C: 1-3 (Aitor González 2, Rubén Pérez)
  • CB Terlenka - INFANTIL F: 2-0
  • INFANTIL G - CB Terlenka: 2-3 (Neil, Sebas Sosa)
  • UE Sant Ildefons - ALEVÍ A: 6-2 (Unai, Tomás)
  • UD Marianao Poblet - ALEVÍ A FEMENÍ: 0-6 (Helena 2, Paula, Arlet, Naima, Ada)
  • ALEVÍ B - CE L'Hospitalet: 2-2 (Eric Mulero, Luigi)
  • ALEVÍ B FEMENÍ - CF Singuerlín: 0-4
  • ALEVÍ C - CFA Espluguenc: 11-3 (Nico Jerez 3, Mauro 2, Pol Gené 2, Arnau 2, Marco, Daniel)
  • UD San Mauro - ALEVÍ D: 4-3 (Aleix Naranjo, Aleix Juárez, Zakhar)
  • CF Begues - ALEVÍ E: 2-1 (Marc Palomera)
  • ALEVÍ F - CD Fontsanta-Fatjó: 3-5 (Catalin 3)
  • ALEVÍ G - FC Sporting Gavà: 5-1 (Roger 2, Biel Ventura, Paolo, Álex Sabino)
  • CE Abrera - ALEVÍ H: 5-0
  • ALEVÍ I - AF Sant Vicenç dels Horts: 2-1 (Luca Minali, Xavi López)
  • ALEVÍ J - CF Molins de Rei: 4-12 (Jan Bruno 2, Lucas D'Emilio, Hugo Pérez)
  • UD Viladecans - ALEVÍ L: 4-2 (Lucas Castellano, Nathan)
  • CE Esparreguera - ALEVÍ M: 13-0
  • EF Gavà - BENJAMÍ A: 3-4 (Sergi 2, Manuel, Diego Aguilar)
  • Fundació UE Cornellà - BENJAMÍ B: 2-1 (Thiago)
  • BENJAMÍ C - Fundació UE Cornellà: 3-5 (Stefano 2, Álex Álvarez)
  • BENJAMÍ D - PB Sant Vicenç dels Horts: 5-1 (Pau Núñez 2, Gonzalo, Hugo Aznar, Maxi)
  • EF Gavà - BENJAMÍ E: 2-1 (Biel Cos)
  • BENJAMÍ F - CB Terlenka: 2-2 (Max Pérez, Juan)
  • BENJAMÍ G - UD Viladecans: 7-0 (Juan 2, David Fernández, Joan Afán, Lucas, Adrià Morales, pròpia porta)
  • AE Martorell - BENJAMÍ H: 4-0
  • UD Viladecans - PRE BENJAMÍ A: 4-1 (Lucas)
  • PRE BENJAMÍ B - AE Martorell: 8-2 (Amri 4, Hugo Ortiz 2, Luca, Dani Blanco)
  • PRE BENJAMÍ C - CF Corbera: 3-0 (Mario, Eric, Pablo)
  • CF Molins de Rei - PROMESES: 1-5 (Ángel 2, Trevor, Andreas, Lucas)
Llegir 159 vegades