es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (30-31 MAIG 2021)

 

Us oferim a continuació, de manera més detallada, RESULTATS i GOLEJADORS/ES cap de setmana Futbol Base (29-30 maig 2021)

Imatge: BENJAMÍ  H - Fundació UE Cornellà (Piero Álvarez)

  • UE CASTELLDEFELS B - FC Levante Las Planas B: 0-0
  • UD Marianao Poblet - UE CASTELLDEFELS C: 4-0
  • UE Rapitenca - JUVENIL A: 0-2 (Mario Gerbolés, Gregor)
  • FC Atlètic Sant Just - JUVENIL B: 3-3 (Nico Castañeda 2, Christian)
  • FC Sporting Gavà - JUVENIL C: 0-0
  • JUVENIL D - FC Sporting Gavà: 2-1 (Guille 2)
  • EF Ángel Pedraza - JUVENIL E: 11-1 (Diego Atem)
  • CF Vinyets Molí-Vell - JUVENIL F: 0-4 (David Manzaneda 2, Joan Pérez, Albert Nieves)
  • CE Abrera - JUVENIL G: 5-1 (Fayçal)
  • FC Atlètic Sant Just - CADET A: 1-2 (Héctor Tejada 2)
  • CF Base Pallaresos 2012 - CADET FEMENÍ: 10-0
  • Racing CF Bonavista - CADET FEMENÍ: 1-3 (Laura Olaru 2, Laura Rodríguez)
  • FC Santboià - CADET B: 2-4 (Adrià Carrascal 2, Arnau Bascón, Camilo)
  • CADET C - CF Blanca Subur: 2-3 (Joan García, Moha)
  • CADET D - UD San Pancracio: 6-3 (Aarón 2, Aitor García, Jan Lomeña, Jordi Chesa, Marc Hernández)
  • FC Sporting Gavà - CADET E: 1-0
  • CADET F - FC Sant Esteve Sesrovires: 4-3 (Darryl 2, Roberto, Adrià Simó)
  • CADET G - CF SABA: 7-0 (Biel García 5, Dani Sánchez, Hugo Balastegui)
  • INFANTIL A - FC Barcelona: 0-2
  • FC Atlètic Sant Just - INFANTIL B: 3-1 (Jan Deu)
  • INFANTIL C - Fundació UE Cornellà: 2-2 (Dimitri, Aitor Llamas)
  • CF Ciutat Cooperativa - INFANTIL D: 0-6 (Aleix Bartra 2, Marc Yxart, Oriol Cuartero, Hugo Lucas, Sergi González)
  • INFANTIL E  - FC Atlètic Sant Just: 2-2 (Ayman 2)
  • UD San Pancracio - INFANTIL F: 3-4 (Guille Pérez, Marc Aregall, Stepan, Marc González)
  • EF Gavà - INFANTIL G: 7-1 (Nico Jerez)
  • ALEVÍ A - AE Prat: 2-1 (Tomás, Kuzma)
  • AF Sant Vicenç dels Horts - ALEVÍ A FEMENÍ: 0-17 (Helena 4, Laia 4, Paula 3, Naima 2, Ada, Gloria, Elaia, Leire Inchausti)
  • EF Gavà - ALEVÍ B: 3-2 (Xavi Ferrando 2)
  • Fundació UE Cornellà - ALEVÍ B FEMENÍ: 8-0
  • ALEVÍ C - UD Unificación Bellvitge: 6-2 (Daniel 2, Rocco, Mauro, Arnau, pròpia porta)
  • CF Blanca Subur - ALEVÍ D: 4-4 (Íker Díaz, Catalin, Javi, Pau Cos)
  • ALEVÍ E - FE Atlètic Vilafranca: 5-3 (Edgar 3, Izan Martínez, Axel)
  • CF Vinyets Molí-Velll -  ALEVÍ F: 2-16 (David Leal 4, Catalin 3, Marek 3, Iván 2, Eric De La Iglesia, Luca Bardaro, Mathieu, Unai)
  • CF Molins de Rei - ALEVÍ G: 4-4 (Biel Ventura, Roger, Erik Morales, Jon)
  • ALEVÍ H - CD Fontsanta-Fatjó: 0-1
  • ALEVÍ I - FC Sporting Gavà: 1-3 (Alexis)
  • ALEVÍ J - PB Cervelló: 0-3
  • CF Vinyets Molí-Vell - ALEVÍ K: 8-3 (Diego, Marc Moreno, Augustin)
  • UD Vista Alegre - ALEVÍ L: 5-1 (Lucas Castellano)
  • ALEVÍ M - FC Santboià: 2-3 (pròpia porta 2)
  • BENJAMÍ A  - Fundació UE Cornellà: 1-2 (Manuel)
  • BENJAMÍ B - CE Pubilla Casas: 2-1 (Valentino, Hugo Aznar)
  • FC Santboià - BENJAMÍ D: 0-11 (David Expósito 4, Gonzalo 2, Maxi 2, Pau Núñez 2, Hugo Aznar)
  • BENJAMÍ E - UD Viladecans: 2-9 (Prochor, Joel Parisi)
  • BENJAMÍ F - AE Prat: 3-1 (Max Pérez 3)
  • FC Sporting Gavà - BENJAMÍ G: 6-1 (pròpia porta)
  • BENJAMÍ H - Fundació UE Cornellà: 2-7 (Ferran, Jan Rosell)
  • PRE BENJAMÍ A - PB Vallirana: 2-1 (Roger, Bruno)

 

Llegir 182 vegades Darrera modificació el Divendres, 04 Juny 2021 11:39